بازی و کسب درآمد در آپلند

ارزروز: روز به روز افراد بیشتری بازی آپلند (Upland) را دانلود می‌کنند. این بازی مانند سایر نسخه‌های اولیه بازی‌های بلاک چین، در حال حاضر یک بازی بسیار ساده است. بازی آپلند (Upland) یک بازی محبوب موبایلی است که بر روی بلاکچین EOS فعال است. علاوه بر اینکه بازیکنان می‌توانند از ویژگی‌های ChallengeوTreasure Hunt و غیره استفاده کنند می‌توانند بعد از ثبت نام، زمین یا خانه خریداری کنند، در مورد ساخت و ساز تصمیم بگیرند، معامله کنند، ملک خود را با سود بیشتر بفروشند و ارز دیجیتال کسب کنند. البته توسعه دهنده در نظر دارد تا باز هم ویژگی‌های جدیدی را به بازی اضافه کند.

به عنوان مثال قرار است زمین‌های کشاورزی برای تولید غذا و ذخایر معدنی برای منابع کشاورزی به بازی اضافه شود. در این صورت بهتر است به بازیکنانی که مهارت بیشتری دارند نسبت به بازیکنانی که تنها تصمیم خرید و نگهداری ملک دارند، پاداش بیشتری بدهد.

صنعت NFT Game تا امروز پیشرفت‌های این بازار بسیار قابل توجه بوده است. بازی آپلند که در ادامه درباره آن بیشتر صحبت خواهد شد مربوط به این صنعت است. بازی آپلند در قالب زمین و خانه مجازی است اما با ساختاری واقعی. در این بازی کار بر روی یک نقشه واقعی انجام می‌شود. بر روی این نقشه‌های واقعی زمین‌ها و خانه‌هایی وجود دارد که به صورت NFT فروخته می‌شوند و کاربران بازی می‌توانند آنها را برای خود خریداری کنند. در ادامه این NFT ارزش گذاری خواهد شد و کاربر می‌تواند زمین یا خانه‌ای که خریداری کرده بفروشد و حتی به پول واقعی تبدیل کند.

بازی آپلند مبتنی بر بلاک چین EOS‌ است و فقط بر روی موبایل قابل اجراست. این بازی جذاب به بازی مونوپولی نیز شبیه است زیرا بازیکنان و کاربران بازی می‌توانند خانه و زمین مجازی داشته باشند اما با مالکیت حقیقی. هنگام خرید یک ملک در بازی یک قرارداد مشخص می‌شود که براساس آن ملک به‌طور واقعی متعلق به کاربر مورد نظر خواهد بود. پس با دقت عمل کنید؛ زمین و خانه مناسب را خریداری کنید و هوشمندانه بفروشید یا مبادله کنید.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیSplinterlands | آموزش کامل Positioning در اسپلینترلندز
مقاله بعدیخرید زمین در بازی محبوب آپلند (Upland) و مالکیت بر آن

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید