کوین بیس و PayPal برای فرم‌های مالیاتی رایگان کریپتو به شبکه TaxBit می‌پیوندند

125
PayPal به شبکه TaxBit پیوست

ارزروز: شرکت TaxBit که با مالیات رمزنگاری تطابق دارد، در تلاش است تا شرکت‌های صنعتی بزرگ مانند Coinbase و Binance.US را در یک شبکه متحد کند تا فرم‌های مالیاتی رایگان برای کاربران فعال کند.

ارائه‌دهنده نرم‌افزار مالیات کریپتو در روز سه‌شنبه شبکه TaxBit را راه‌اندازی کرد. شبکه‌ای تایید شده که هدف آن دموکراتیزه کردن محاسبات مالیاتی رمزنگاری‌شده و فرم‌های مالیاتی با ارائه داده‌های گزارش مالیاتی ضروری به همه کاربران شبکه به صورت رایگان است.

شبکه TaxBit در زمان راه اندازی شامل حدود 20 کسب و کار بزرگ مرتبط با رمزنگاری در ایالات متحده است. از جمله شرکت هایی مانند PayPal، Binance.US، Coinbase، FTX.US، Gemini، Celsius Network، Blockchain.com، Venmo، Paxos، OkCoin و BlockFi. میشل اوکانر، معاون بازاریابی TaxBit به کوین تلگراف گفت: این شبکه روزانه شرکت‌های جدیدی را اضافه می‌کند.

به عنوان بخشی از این ابتکار، هر کاربر یک شرکت شبکه TaxBit تایید شده می‌تواند فرم‌های مالیاتی ۲۰۲۱ را رایگان و دقیق دریافت کند. علاوه بر این، تعدادی از پلتفرم‌های شرکت‌کننده، ثبت‌نام سریع TaxBit را در برنامه‌های خود برای ساده‌سازی دسترسی به ابزارهای گزارش‌دهی مالیاتی ترکیب می‌کنند.

TaxBit خاطرنشان کرد:

اگر کاربر دارای تراکنش‌های مشمول مالیات بر روی پلتفرم هایی باشد که بخشی از شبکه TaxBit نیستند، هزینه‌ای برای بازیابی فرم‌های مالیاتی از پلتفرم‌های خارج از شبکه اعمال می‌شود.

هدف توسعه جدید، حذف موانع بر سر پذیرش جریان اصلی ارزهای رمزنگاری شده است. با اطمینان از اینکه کاربران کریپتو در ایالات متحده می‌توانند بدون صرف هزینه‌های زیادی از مالیات تبعیت کنند. در این اطلاعیه آمده است: «از لحاظ تاریخی، فرآیند تولید فرم‌های مالیاتی ارزهای دیجیتال بسته به اینکه از نرم‌افزارهای خوداظهاری استفاده می‌کنند یا حسابدار، از صدها تا هزاران دلار در سال برای افراد هزینه دارد.»

اوکانر اظهار داشت:عملکرد پورتفولیوی ما و راه حل‌های بهینه سازی مالیاتی ما را در تصمیم گیری در مقابل ذهنیت فصل مالیاتی قدرت می‌بخشد. با نوسانات بسیار رایج بازار، ما راه حل‌های مطابق با مالیات را به مصرف کننده خرد ارائه می‌دهیم.

مدیر عامل شرکت Binance.US برایان شرودر خاطرنشان‌کرد که مشارکت آنها در شبکه TaxBit گامی مهم در تعهد آنها به ایمنی و انطباق است. به ویژه پس از اینکه رئیس جمهور جو بایدن لایحه زیرساخت را در نوامبر امضا کرد.

TaxBit یک شرکت بزرگ تطبیق مالیاتی مبتنی بر رمزنگاری است. در این شرکت وکلای مالیاتی و توسعه دهندگان نرم افزار جمع شدند.تا نرم افزاری را برای ساده سازی و خودکارسازی فرآیند گزارش مالیات رمزنگاری بسازند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیLooksRare بازار جدید NFT به معامله گران اجازه می دهد تا پاداش کسب کنند
مقاله بعدیاستخراج ارزهای دیجیتال چیست؟ بهترین رمزارزها برای استخراج کدامند؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید