PayPal برنامه‌های خود را برای بررسی راه‌اندازی یک استیبل کوین تأیید می‌کند

132
توسعه کوین توسط PayPal

ارزروز: غول فین‌تک آمریکایی PayPal Holdings قصد خود را برای راه‌اندازی استیبل کوین خود به نام PayPal Coin تایید کرده است. توسعه یک استیبل کوین داخلی برای اولین بار توسط استیو موزر توسعه دهنده در کد منبع برنامه آیفون پی پال کشف شد.

خوزه فرناندز داپونته، معاون ارشد ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال پی پال، با تایید شواهد موجود در اپلیکیشن پی پال، به بلومبرگ نیوز گفت:

ما در حال بررسی یک استیبل کوین هستیم. زمانی که به دنبال حرکت رو به جلو باشیم، مطمئناً با تنظیم‌کننده‌های مربوطه همکاری نزدیک خواهیم داشت.

لوگو کوین PayPal
لوگوی سکه پی پال در داخل برنامه پی پال یافت شد. منبع: PayPal iPhone app

یافته‌های موزر نشان داد که پی پال در حال ساخت کوین PayPal است که توسط دلار ایالات متحده پشتیبانی می‌شود. با این حال، سخنگوی PayPal توضیح داد که کدهای منبع برنامه آیفون در یک هکاتون اخیر توسعه داده شده است.

در حالی که دارایی دیجیتال PayPal در حال ساخت است، نام، لوگو و ویژگی‌های توکن داخلی ممکن است قبل از راه‌اندازی تغییر کند. با پشتیبانی از توسعه مداوم، پی پال قبلاً ویژگی‌های جدیدی را راه اندازی کرده است که به کاربران امکان خرید، نگهداری و پرداخت با ارزهای دیجیتال را می‌دهد.

داپونته همچنین در مصاحبه‌ای اشاره کرده بود که PayPal هنوز یک استیبل‌کوین که برای پرداخت‌ها ساخته شده باشد ندیده است. به گفته وی، یک استیبل کوین باید همزمان با تضمین امنیت شبکه، از پرداخت‌ها در مقیاس خرد نیز پشتیبانی کند. وی افزود:

باید در مورد مقررات، چارچوب‌های نظارتی و نوع مجوزهایی که در این فضا مورد نیاز است، شفافیت وجود داشته باشد.

علاوه بر راه اندازی استیبل کوین خود، پی پال همچنین اقدامات پیشگیرانه‌ای را برای گسترش خدمات.مرتبط با رمزنگاری در حوزه‌های قضایی خارج از ایالات متحده انجام داده است.

در سپتامبر 2021، این شرکت از عرضه خدمات جدید تجارت بیت کوین برای بازار بریتانیا خبر داد. مشتریان می‌توانند ارزهای دیجیتال اصلی از جمله بیت کوین(BTC)، اتریوم(ETH)، لایت کوین(LTC) و بیت کوین کش(BCH) را معامله کنند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبا تمرکز پروژه های بلاک چین بر قابلیت همکاری، توکن های اوراکل صعودی می شوند
مقاله بعدیشبکه Arbitrum به دلیل خرابی سخت افزار دچار قطعی جزئی می شود

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید