بازی Doge Dash در ماه اول به 3.6 میلیون بازی رسید

235
روند رو به رشد Doge Dash

ارزروز: آمار منتشر شده در نسخه اولیه Doge Dash گویای افزایش محبوبیت بازی‌های play-to-earn(P2E) است. تنها در عرض یک ماه از زمان عرضه، 551000 بازیکن منحصربه‌فرد از وب‌سایت بازی بازدید کرده‌اند و 317000 کاربر دیگر نسخه رایگان موبایل را در اپلیکیشن اپل و فروشگاه‌های گوگل پلی دانلود کرده‌اند. این بازی بیش از 3.6 میلیون بار بازی شده است. رشد دارندگان توکن نیز از 52000 به 94000 دارنده افزایش یافته است.

تصویری از بازی Doge Dash

پل کالین، بنیانگذار Doge Dash با موفقیت بیگانه نیست. او با افراد مشهوری مانند Rihanna, Justin Bieber, The Weeknd و چندین نام برجسته دیگر کار کرده است. او گفت: “بی شک سال 2022 سال P2E خواهد بود.”

کالین گفت: این اعداد به من ثابت می‌کنند که ما اولین بازی رمزنگاریpick-up-and-play را داریم که برای همه جذاب است. “هدف ما این است که بازی P2E را به یک مسیر حرفه ای مناسب برای نسل بعدی گیمر تبدیل کنیم.”

Doge Dash قبلاً زندگی مردم را تغییر داده است و باعث شده است که بسیاری از بازیکنان از “شغل روزانه” خود برای این بازی خارج شوند.

پائولو، یکی از این بازیکنان برزیلی، گفت: «وقتی بازی شروع شد، کارم را ترک کردم. من 100% مطمئن بودم که اگر بتوانم بیش از 145 دلار در ماه درآمد داشته باشم، از کارم استعفا خواهم داد. اکنون، من همیشه وقتم را صرف این بازی می‌کنم و منتظر آینده بازی هستم و از کاری که Doge Dash برای زندگی من انجام می‌دهد خوشحالم.”

ریکاردو، یک جوان 29 ساله از سائوپائولو، گفت: “من بیکار بودم و دسامبر آخرین قسط بیمه بیکاری من بود. نمی دانستم اجاره ماه آینده را چگونه پرداخت کنم. بنابراین، من یک روز کامل Doge Dash را بازی کردم و بیش از 350 دلار گرفتم. با آن پول، اجاره دو ماه را پرداخت کردم. حالا، من هر روز بازی می‌کنم.»

آینده Doge Dash

اتفاق بعدی چیست؟ کالین گفت: «علاوه بر Doge Dash، ما بازی‌های بیشتری را نیز در دست ساخت داریم که همگی با همان روحیه «بازی‌های رمزنگاری آسان شده» هستند.

با بیش از 3 میلیون بازی در حال حاضر و یک بازی بعدی با عنوان Doge Dash 3DT، که برای انتشار تابستان 2022 برنامه ریزی شده است، ممکن است یک حرفه تمام وقت به واقعیت تبدیل شود.

Doge Dash یک بازی رمزنگاری P2E با نسخه‌های رایگان موبایل در اپلیکیشن اپل و فروشگاه‌های گوگل پلی است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبیت کوین به 37 هزار رسید در حالیکه نگرانی ریزش بیشتر وجود داشت
مقاله بعدیکاهش بیت کوین صرافی ها؛ کلید بازیابی قیمت ها چیست؟ احتمال سقوط بازار هست؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید