با تمرکز پروژه های بلاک چین بر قابلیت همکاری، توکن های اوراکل صعودی می شوند

60
برترین پروژه های اوراکل

ارزروز: به نظر می‌رسد سال 2022 سالی متحول کننده برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال باشد. زیرا تمرکز بر قابلیت همکاری بین شبکه‌های siloed blockchain است. بسیاری از پروژه‌ها برنامه‌های خود را برای اتصال پلتفرم‌های خود با پروتکل‌های دیگر اعلام می‌کنند. یکی از بخش‌های اکوسیستم کریپتو که نقشی حیاتی در تضمین ارتباط و تعامل روان بین شبکه‌ها ایفا می‌کند، پروژه‌های اوراکل مانند Chainlink (LINK) و Band Protocol (BAND) است.

اوراکل های برتر بر اساس ارزش بازار
8 پروژه برتر اوراکل بر اساس ارزش بازار. منبع: Messari

اوراکل‌ها داده‌ها را به شیوه‌ای منسجم، ایمن و غیرمتمرکز رله می‌کنند. این کلید اساسی برای بخش DeFi و صرافی‌های متمرکز است.

تعداد شرکا برای پروژه های برتر اوراکل. منبع: Twitter

همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است، Chainlink در مقایسه با نزدیک‌ترین رقیب خود Berry Data (BRY) با بیشترین میزان پذیرش در اکوسیستم رمزنگاری نزدیک به هشت برابر شریک تجاری دارد.

Chainlink مشارکت‌های جدید را تضمین می‌کند

با کمی جستجو در توییت‌های Chainlink خواهیم یافت که چرا LINK با اعلام همکاری‌های متعدد با پروژه‌های DeFi و NFT، سال 2022 را به عنوان برترین ارائه دهنده اوراکل آغاز کرده است.

این پروژه همچنین از تمرکز خود بر توسعه پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای (CCIP) بهره برده است. این توسعه به تسهیل رشد مداوم اکوسیستم چند زنجیره‌ای کمک می‌کند.

داده‌های VORTECS™ از Cointelegraph Markets Pro شروع به شناسایی چشم انداز صعودی برای LINK در 10 دسامبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.

امتیاز VORTECS™، انحصاری Cointelegraph، یک مقایسه الگوریتمی از شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده از جمله احساسات بازار، حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر به دست آمده است.

نمودار مقایسه ای امتیاز vortecs و قیمت LINK
نمودار مقایسه ای امتیاز vortecs و قیمت LINK. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌شود، امتیاز VORTECS™ برای LINK در 10 دسامبر شروع به افزایش کرد و به بالاترین سطح 77 رسید، حدود 72 ساعت قبل از اینکه قیمت طی سه هفته آینده 60 درصد افزایش یابد.

Band Protocol در Celo راه اندازی شد

Band Protocol یک پلت فرم داده cross-chain است که برای کمک به توسعه دهندگان طراحی شده است. این پلتفرم داده‌های دنیای واقعی را در برنامه‌های غیرمتمرکز خود از جمله ورزش، آب و هوا، اعداد تصادفی و داده‌های خوراک قیمت ادغام کنند.

این پروژه اخیراً اعلام کرده است که روی پلتفرم Celo (CELO) برای اولین بار در تلفن همراه DeFi راه اندازی شده است. تمرکز آن بر تامین مالی غیرمتمرکز برای بیش از «6 میلیارد گوشی هوشمند» است.

داده‌های VORTECS™ از CointelegraphMarketsPro شروع به شناسایی چشم‌انداز صعودی برای BAND در 29 دسامبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.

نمودار مقایسه ای امتیاز vortecs و قیمت BAND
نمودار مقایسه ای امتیاز vortecs و قیمت BAND. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌شود، امتیاز VORTECS™ برای BAND در 29 دسامبر به 76 رسید. حدود 48 ساعت قبل از اینکه قیمت در پنج روز آینده شروع به افزایش 44 درصدی کند.

قابلیت همکاری و ادغام cross-chain به تمرکز اصلی اکوسیستم ارزهای دیجیتال در سال 2022 تبدیل شده‌اند. اوراکل‌ ها بخشی از بازار هستند که به لطف توانایی خود در انتقال یکپارچه داده‌ها‌و‌دارایی‌ها می‌توانند همچنان شاهد جریان‌های‌مثبت باشند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیکوین هایی که در سال 2021 سودهای زیادی را تجربه کردند
مقاله بعدیPayPal برنامه‌های خود را برای بررسی راه‌اندازی یک استیبل کوین تأیید می‌کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید