OpenSea برای بازار دیجیتال رمزگذاری شده 300 میلیون دلار تامین می کند

144
تامین سرمایه جدید Opensea

ارزروز: بازار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به عنوان مرز بعدی در کلکسیون‌ها، بازی‌ها و متاورس در حال افزایش است. برای تسریع در این چشم انداز، OpenSea روز سه شنبه اعلام کرد که 300 میلیون دلار از بودجه سری C به رهبری Coatue و Paradigm تامین شده است.

OpenSea یک بازار دیجیتال مبتنی بر پروتکل Wyvern است که شامل قراردادهای هوشمند سفارشی Ethereum است. این قراردادهای هوشمند صراحتاً برای خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال منحصر به فرد ایجاد شده است. این بازار در سال 2018 تاسیس شد.

با آخرین سرمایه گذاری، ارزش OpenSea اکنون از 13.3 میلیارد دلار فراتر رفته است. OpenSea  اعلام داشت به غیر از Paradigm و Coatue،  تعدادی از سرمایه گذاران جدید و موجود در این دوره تامین سرمایه شرکت داشتند.

OpenSea گفت که قرار است از این پول برای توسعه بیشتر محصول خود، ارتقای خدمات و امنیت مشتریان، سرمایه گذاری در جوامع گسترده تر NFT و Web3 و استخدام کارمندان بیشتر استفاده کند.

در سال 2021، NFT‌ها نقش مهمی در موفقیت جریان اصلی رمزنگاری و بلاک چین ایفا کردند. طبق داده‌های شرکت، این صنعت بیش از 14 میلیارد دلار فروش در طول سال به ثبت رساند. مجموعه‌های هنری دیجیتال و کلکسیون‌های دیجیتال 91 درصد از معاملات را تشکیل می‌دهند. ارزش معاملات OpenSea از ابتدای سال 2022 تاکنون بیش از 700 میلیون دلار بوده است.
ARZROUZ.COM

مقاله قبلیقزاقستان یکی از قویترین ماینرهای بیت کوین، به دلیل اعتراضات اینترنت را قطع کرد
مقاله بعدیاتریوم : 3 دلیل برای اینکه قیمت به 5000$ خواهد رسید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید