white paper رسمی اکسی اینفینیتی، رویکرد سازنده بازی

260
white paper اکسی اینفینیتی

ارزروز: Axie Infinity یک جهان الهام گرفته از پوکمون است. در این بازی هرکسی می‌تواند از طریق مهارت خود و مشارکت در اکوسیستم توکن به دست آورد. بازیکنان می‌توانند با نبرد، جمع آوری، رشد و ایجاد حاکمیت برای حیوانات خانگی خود اقدام کنند.

شخص ثالث می‌تواند به راحتی به تمام دارایی های هنری و داده های ژنتیکی اکسی دسترسی داشته باشد. این امر به توسعه دهندگان جامعه اجازه می‌دهد ابزارها و تجربیات خود را در جهان Axie Infinity بسازند.

Axie از همان روزهای اول، توسط کاربران فعال روزانه، هفتگی و ماهانه رتبه 1 بازی‌های روی شبکه Ethereum را دارد. تاکنون بیش از 13000ETH درآمد (16 میلیون دلار) ایجاد کرده است.

اگرچه اکسی یک بازی سرگرم کننده است، اما به دلیل وجود اجتماع قوی و مکانیزم play-to-earn از ویژگی های یک شبکه اجتماعی و یک بستر شغلی نیز بهره می‌برد.

تفاوت اصلی بین اکسی و یک بازی سنتی این است که از Blockchain برای پاداش بازیکنان، به دلیل مشارکت آنها در اکوسیستم استفاده می‌شود. این مدل جدید بازی “play-t-earn” نامگذاری شده است. Axie هزاران بازیکن جدید از کشورهای در حال توسعه را برای دستیابی به درآمد در طول پاندمی کووید جذب کرده است. بسیاری از این بازیکنان پدر، خاله و حتی پدربزرگ و مادربزرگ هستند که قبلاً از فناوری بلاک چین استفاده نکرده اند!

روش‌های کسب درآمد

 • رقابت در نبردهای PVP برای کسب جوایز نفرات برتر
 • پرورش اکسی و فروش آنها در بازار
 • جمع آوری و پیش‌بینی گونه‌های کمیاب مانند Mystics و Origins
 • زراعت(Farming) توکنSLP(Smooth Love Potion) که برای پرورش اکسی‌ها مورد نیاز است. این موارد در صرافی‌هایی همچون Uniswap و Binance قابل فروش است.
 • با شروع بازی در سال 2021، بازیکنان می‌توانند یک توکن حاکمیتی، AXS را بدست آورند.این توکن نمایانگر بخش واقعی از جهان بازی است، زیرا دارای حق حاکمیت و تقسیم کارمزد است. بازیکنان می‌توانند این توکن را با بازی به دست آورند. در یک تلاش ReadyPlayerOne بازیکنان می‌توانند بخشی از جهان را بدست آورند. با این حال، در این مأموریت‌ها یک نفر برنده نیست. بازیکنان بر اساس تلاش و مهارت هر بازیکن پاداش دریافت می‌کنند.

ماموریت Axie

Axie به عنوان راهی سرگرم کننده و آموزشی برای معرفی جهان به فناوری بلاک چین ساخته شد. بسیاری از اعضای اصلی تیم توسعه ما با بازی Crypto kitties شروع کردند و این اولین بار بود که آنها از Blockchain برای بازی استفاده می‌کردند. آنها به سرعت روی Axie کار کردند تا جادوی فناوری Blockchain را به میلیاردها بازیکن معرفی کنند.

چشم انداز

 • ما به آینده‌ای اعتقاد داریم که کار و بازی یکی شود.
 • ما معتقدیم که بازیکنان خود را توانمند کرده و به آنها فرصت های اقتصادی می‌دهیم.
 • بیشتر از همه، ما رویایی داریم که مبارزه و جمع آوری موجودات ناز می‌تواند جهان را تغییر دهد.

به انقلاب ما خوش آمدید

بازی اکسی اینفینیتی

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیسولانا از هوش مصنوعی برای صرافی غیرمتمرکز خود استفاده می‌کند
مقاله بعدیقانونی شدن بیت کوین در پنج کشور تا سال 2022؛ پیش بینی مدیرعامل BitMEX

3 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید من بعد از نصب Mavis Hub واردش میشم بر روی گزینه INISTALL میزنم فایلی برام دانلود نمیشه در اصل بازی AXIE نصب نمیشود لطفا راهنمایی میفرمایید با تشکر

  • سلام
   نسخه ویندوز رو که از سایت اصلی دانلود کنید، یه پوشه rar هست، وقتی اکسترکت کردید روی فایل mavis_hub_setup کلیک کنید خودش خودکار نصب میشه و از شما اطاعات اکانت میخواد.
   اگه از نسخه ویندوز استفاده می‌کنید ممکن هست نصب نبودن یک سری نرم افزار پیش نیاز مشکل شما باشه که در اون صورت وقتی رو فایل mavis_hub_setup کلیک کنید باید ارور بده. چون من نصب کردم و مشکلی نداشت

 2. با سلام و عرض ادب من تمام مواردی که فرمودید رو انجام دادم و با کلیک رو فایل MAVIS_HUB_SETUP به راحتی نصب و با اکانتم وارد برنامه میشم ولی چون اولین بار هستش فایل رو نصب کردم گزینه INISTALL وجود دارد که با کلیک روی آن حجم فایل و …نمایش میدهد ولی با زدن START INISTALL نصب شروع نمیشود.با تشکر از پاسخگویی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید