NFT مسابقات شطرنج توسط یک تورنمنت بین المللی تولید می‌شود

201
ارزروز: سندباکس
اکوسیستم بازی بلاک چینی Blockchein سندباکس Sandbox چگونه کار می‌کند؟

ارزروز: MCCT یک تورنمنت بین المللی شطرنج،  اعلام کرد که برای حفظ حساس‌ترین لحظات مسابقات ،NFT تولید می‌کند.

به برنده MCCT یک جایزه NFT اهدا می‌شود که نشان دهنده مشارکت اصلی رمزنگاری در جامعه بین المللی شطرنج است. در فینال مسابقات، استاد بزرگ مگنوس کارلسن و 9 شطرنج‌باز حرفه‌ای دیگر از جمله وسلی سو حضور خواهند داشت.

طبق بیانیه رسمی، Chess Champs دو نسخه از Champion’s Trophy NFT تولید می‌کند. طرفداران می‌توانند از طریق حراج آنلاین کپی جام را بدست آورند. این شرکت همچنین مجموعه‌ای از NFTهای منسوب به “حرکتها، لحظات و بازیکنان” را در تور شطرنج منتشر خواهد کرد.

علاقه کارلسن به رمزنگاری را می‌توان در مسابقات شطرنج اخیر که توسط صرافی ارزهای دیجیتال(FTX) برگزار شد، دید. جایی که قهرمان جهان 0.6 بیت کوین  و 60 هزار دلار جایزه نقدی را از آن خود کرد.

علاوه بر جوایز، جامعه شطرنج موارد استفاده از بلاک چین را بررسی می‌کند. تا به کمک بلاک چین از تقلب در مسابقات آنلاین بخاطر محدودیت‌های COVID-19 جلوگیری کند. همزمان با تعویق مسابقات نامزدهای شطرنج 2020 در اکاترینبورگ روسیه، World Chess قبلاً امکان برگزاری مسابقات آنلاین از طریق فناوری بلاک چین را بررسی کرده است.

پروژه‌های توکن‌های ورزشی در مجموع تقریباً یک میلیارد دلار بودجه در تنها یک هفته جمع آوری کرد. Dapper Labs، شرکتی که کلکسیون توکن بسکتبالی را از طریق NBA Top Shot ارائه می‌دهد، علاوه بر نشان دادن رشد 30 برابری در سال 2021، مبلغ 250 میلیون دلار نیز کسب کردند.

پس از این اقدام، Sorare، یک بازار NFT حدود 680 میلیون دلار بودجه به سرپرستی غول فناوری ژاپنی SoftBank جمع آوری کرد. Sorareبا ارزیابی تجدید نظر شده 4.3 میلیارد دلار، قصد دارد با افزایش مشارکت با لیگ‌ها و اتحادیه‌های فوتبال، مجموعه ای از NFT بازیکنان فوتبال را تولید دهد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیکوینبیس مورد تهاجم هکرها قرار گرفت، دسترسی به اطلاعات 6000مشتری
مقاله بعدیواژه های پرکاربرد در بازار رمز ارزها یا همان صنعت ارزهای دیجیتال قسمت سوم

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید