معرفی مایتریوم

ارزروز: Mythereum یک بازی کارتی مبتنی بر بلاک چین است که بر روی شبکه غیر متمرکز پلتفرم اتریوم اجرا می‌شود. در این بازی بازیکنان نسخه‌های منحصر به فردی از کارت های کلکسیونی می سازند و دیگران را برای شرکت در نبرد به چالش می کشند. علاوه بر این، ما این فرصت را داریم که جوایز بسیار دیدنی و قابل توجهی را از آن خود کنیم.

اکثر بازی های Mythereum به صورت off-chain انجام می شوند. این امر با استفاده از فناوری پیشرو peer-to-peer روی IPFS امکان پذیر می‌شود. از آوریل 2018، ما تورنمنت های هفتگی را با جوایز ETH که توسط تیم Mythereum  و از محل درآمد حاصل از فروش کارت، میزبانی می‌کنیم. هیچ هزینه‌ای برای ورود وجود ندارد و بازیکنان فقط باید یک عرشه برای ورود داشته باشند.

در مایتریوم به نوبت، بازیکنان می‌توانند حملاتی را انجام دهند در حالی که سعی می‌کنند از سلامت خود نیز محافظت کنند. می بایست از هر بازیکن دیگری بیشتر زنده بمانند و در طول راه Mythereum XP را بدست آورند.

شروع بازی

هنگام پیوستن به مایتریوم پاداش خوش آمدگویی رایگان داده می‌شود که باید برای شروع بازی از آن استفاده کنیم. با این حال، اگر می خواهیم سود خود را سریعتر افزایش دهیم، باید جوایز را خریداری کنیم.

در این بازی تعدادی شخصیت به ما ارائه می‌شود که باید برای بقا در این بازی کارتی بجنگند و با پیروزی در مبارزات، پول بازی Mythex به ما تعلق می‌گیرد که می‌توانیم از آن برای ارتقاء یا خرید کارت و کالاهای دیگر استفاده کنیم.

هر کارت Mythereum یک دارایی منحصر به فرد مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. این کارت‌ها قابلیت خرید، فروش و انتقال را دارد. کارت ها به صورت جداگانه و یا در بسته های بوستر موجود است. این بسته ها شامل پنج کارت تصادفی از آخرین نسخه است. همانطور که بازی می کنید، Mythereum XP  بدست می‌آورید که می‌توانید آن را برای کارت‌های جدید یا ارتقا به کارت‌هایی که قبلاً در اختیار دارید، پس انداز کنید.

چگونه بازی کنیم

در مایتریوم بازیکن می بایست تعدادی کارت برای ورود به بازی انتخاب کند. محدودیتی برای حداکثر کارت انتخابی شما وجود ندارد.  اما حداقل باید با 10 کارت وارد بازی شوید. به طور خودکار  به بازیکنان پنج کارت از عرشه آنها داده می‌شود تا دست اول خود را شروع کنند. در ابتدای بازی سطح سلامتی شما(Health Points) روی عدد 250 قرار دارد.

در ابتدای هر نوبت، بازیکنان سه Magicks تصادفی (سیاه، خاکستری و یا سفید) دریافت می‌کنند. Magicks برای فعال کردن توانایی‌های ویژه کارت حمله اصلی، که به کارت لیدر نیز معروف است، مورد نیاز می‌باشد. در طول یک دور یک بازیکن می تواند یک کارت لیدر جدید انتخاب کند، یک حمله را راه اندازی کند یا  همه کارت های موجود در دست خود را با کارت های تصادفی از عرشه خود عوض کند. اگر کارت لیدر بازیکن شکست بخورد، از بازی حذف می شود. در دور بعدی آنها باید با دست دیگری جایگزین شود و آنها با یک کارت کمتر بازی کنند. با تعویض کارت لیدر، امتیاز محافظ آن بلافاصله شارژ می‌شود.

اگر بازیکنان نتوانند کارت شکست خورده خود را جایگزین کنند و یا امتیازات سلامت آنها تمام شود، بازنده می‌شوند. بازیکنان همچنین می توانند در هر زمان انصراف دهند. بازی زمانی پایان می‌یابد که تنها یک بازیکن باقی بماند.

توجه: هر بار که یک نسخه 125 کارتی جدید منتشر می‌شود، نسخه قبلی دیگر برای خرید در دسترس نخواهد بود. و تنها راه بدست آوردن هرگونه کارت از آن نسخه، بازیکنانی است که تمایل به ارائه آن دارند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیافزایش قیمت ارزهای دیجیتال پس از هفته خونین در بازار رمزارزها
مقاله بعدیپس از چین، روسیه نیز بانک‌های خود را از هرگونه فعالیت در حوزه رمزارزها ممنوع‌کرد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید