کیف پول چند ارزی تراست  Trust طراحی شده برای پلتفرم‌ها موبایلی

191
ارزروز: کیف پول دیجیتالی تراست والت
ارزروز: کیف پول دیجیتالی تراست والت

تراست ولت متعلق به صرافی بایننس

ارزروز: کیف پول چند ارزی تراست که متلعق به صرافی بایننس است، یکی از کیف پول های دیجیتالی موفق در بازار رمزارزهاست. این کیف پول برای پلتفرم های موبایلی طراحی و در اختیار کاربران گذاشته شده است. صرافی بایننس که طراح بایننس کوین نیز هست توانست کیف پولی برای کاربران اندروید و iOS طراحی نماید. این کیف پول به کاربران موبایلی امکان ذخیره، دریافت و پرداخت ارزهای دیجیتال را خواهد داد. برای دانلود کیف پول تراست کافیست که به وب‌سایت رسمی صرافی بایننس مراجعه نمایید. نسخه موبایل این کیف پول که با اندروید و iOS سازگار است. این کیف پول توسط کمپانی «Six Days LLC» طراحی شده به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است. مهمترین ویژگی این کیف پول سادگی استفاده از آن است. کاربران اندروید این کیف پول می‌توانند به صورت مستقیم از صرافی‌های کوین‌بیس، شِیپ‌شیفت و یا چنجلی اتریوم خریداری کنند.

ارزروز:  کیف پول دیجیتالی تراست والت
ارزروز: کیف پول دیجیتالی تراست والت

ویکتور رادچنکو Viktor Radchenko

بنیان‌گذار این کمپانی ویکتور رادچنکو Viktor Radchenko با هدف فراهم کردن امکان ذخیره‌سازی توکن‌های ERC20 اتریوم این کیف پول را طراحی کرده بود. صرافی غیرمتمرکز درون ساخت این کیف پول به شما امکان تبادل ارزها با یکدیگر را می‌دهد و علاوه بر این، شما می‌توانید از طریق برنامه کیف پول تراست به طور مستقیم با برنامه‌های غیرمتمرکز ارتباط برقرار کنید. برای امنیت تراست شیوه کیف پول غیرامانی را طرح ریزی نموده است. به این معنی که کلیدهای خصوصی کیف پول شما در سروری ذخیره نمی‌شود، این کلیدها فقط در موبایل کاربر ذخیره می‌شوند و کس دیگری به آن دسترسی ندارد. تراست همچنین امکان بازیابی کیف پول و دارایی‌های موجود در آن در صورت مفقودی موبایل فراهم کرده است. در زمان باز کردن اکانت در کیف پول، هیچ اطلاعت شخصی از کاربر دریافت نمی‌شود.

ارزروز:  کیف پول دیجیتالی تراست والت
ارزروز: کیف پول دیجیتالی تراست والت

کد تراست متن‌باز است. به این معنی که هر توسعه‌دهنده‌ای می‌تواند تمام کد را ببینید و در صورت نیاز و صلاحدید متخصصان این کد قابل تغییر است. در ابتدا تراست ولت فقط از توکن‌های ERC20 و ERC223 پشتیبانی می‌کرد. اما لیست کوین‌ها و توکن‌های پشتیبانی شده توسط این کیف پول رفته‌رفته کامل‌تر شد. در حال حاضر تراست از کوین‌های بسیاری از جمله بیت کوین، ریپل، مونرو، استلار، دوج کوین، بیت کوین کش، دش، لایت کوین و بایننس کوین پشتیبانی می‌کند. برای اطلاع از تمام کوین‌ها و توکن‌هایی که تراست از آن‌ها پشتیبانی می‌کند، می‌توانید از صفحه دارایی‌ها در وب‌سایت رسمی تراست بازدید نمایید.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبرایان آرمسترانگ پیش‌بینی می‌کند بیت کوین به 200 هزار دلار خواهد رسید
مقاله بعدیالسالوادور در نصب خودپرداز بیت کوین در رتبه سوم قرار دارد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید