1 میلیون کاربر شیبا اینو نمی توانند اشتباه کنند، می توانند؟

150
محبوبیت ارز شیبا

ارزروز: شیبا اینو (SHIB) با عبور از مرز 1 میلیون دارنده توکن به نقطه عطف پذیرش رسیده است. حتی اگر این  مم-کوین 50٪ کمتر از بالاترین رکورد خود معامله می‌شود.

اخبار مربوط به نقطه عطف و افزایش روزانه قیمت، جامعه شیبا اینو را از زمانی که حساب رسمی توییتر شیبا در اواخر 25 نوامبر توئیتی منتشر کرد، انرژی بخشید.

از زمانی که پروژه به این نقطه عطف رسیده است، قیمت در 24 ساعت گذشته 11.4 درصد افزایش یافته است و طبق گفته Coingecko، شیبا اکنون با 0.00004237 دلار معامله می‌شود. بر اساس داده‌های Etherscan، 1,002,021 دارنده SHIB وجود دارد.

علیرغم افزایش اخیر قیمت، SHIB همچنان بسیار پایین‌تر از اوج 0.00008190 دلاری خود در 28 اکتبر معامله می‌شود. احتمالاً این اصلاح به دلیل سیو سود توسط نهنگ‌های SHIB اتفاق افتاده است.

چیزهای زیادی در جهان شیبا اینو در جریان است. Bitfinex Derivatives ارز شیبا را با قراردادهای دائمی جفت شده با تتر (USDT) برای معامله در 23 نوامبر فهرست کرد.

علاقه کره جنوبی به مم-کوین

صرافی کوربیت کره جنوبی سپرده پذیرفته است و SHIB قرار بود در ساعت 3 صبح UTC شروع به معامله کند. این باعث می‌شود Korbit اولین صرافی کره ای باشد که Shiba Inu را فهرست کرده است.

دوج کوین (DOGE) در حال حاضر تنها memecoin دیگری است که برای معامله در چهار صرافی بزرگ که هنوز به طور قانونی در کره جنوبی فعالیت می‌کنند: Upbit، Bithumb، Coinone و Korbit موجود است.

Korbit این فرصت را دارد که توکن‌های جدید جفت شده با وون کره (KRW) را فهرست کند. زیرا یکی از معدود صرافی‌های کره بود که تا 24 سپتامبر با قوانین جدید طراحی شده برای مبارزه با پولشویی مطابقت کامل داشت.

دوج کوین پنجمین ارز دیجیتال کره جنوبی از نظر حجم معاملات است. DOGE از سال 2017 در کره بسیار محبوب بوده است. زمانی که این کشور تحت تأثیر تب ICO قرار گرفت و ارزهای رمزپایه در مقایسه با قیمت‌های جهانی با قیمت‌های بالاتری معامله می‌شوند، معروف به “کیم چی پریمیوم”. باید دید که آیا اضافه شدن مم-کوین‌های بیشتری مانند شیبا اینو می‌تواند به جنون گمانه زنی دیگری منجر شود یا خیر.

شیبا اینو یکی از محبوب ترین ممکوین‌های موجود در بازار امروز است که تنها پس از دوج کوین قرار دارد. هر دو از نظر ارزش بازار جزو 15 ارز دیجیتال برتر هستند. با الهام از دوج کوین، SHIB خود دارای سکه‌های کپی بسیاری در چندین زنجیره است. در مجموع، بیش از 19 رمزارز با نام شیبا وجود دارد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیاپلند Upland : چطور اپلند بازی کنیم و NFT به دست بیاوریم؟
مقاله بعدیکوکوین Kucoin بهترین صرافی های ارز دیجیتال برای خریداران ایرانی از نگاه کاربران

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید