جک دورسی قصد دارد یک سیستم استخراج بیت کوین منبع باز بسازد

168
ارزروز: جک دورسی
جک دورسی مدیریت اسبق توییتر به رهبری اسکوئر Squareرسید؛ اولین اقدام تغییر نام

ارزروز: به گفته  جک دورسی موسسه Square به زودی بررسی الزامات فنی برای ساخت سیستم منبع باز استخراج بیت کوین را آغاز می‌کند.

جک دورسی با توئیتر قصد خود را برای پیروی از رویکرد مشارکتی در عدم‌تمرکز بیشتر استخراج بیت کوین توضیح داد. او گفت:

اسکوئر در حال بررسی ایجاد سیستم استخراج بیت کوین بر اساس چیپ‌های سفارشی و منبع باز برای افراد و مشاغل در سراسر جهان است. هرچه این تمرکززدایی بیشتر باشد، شبکه بیت کوین انعطاف پذیرتر می‌شود.

به اعتقاد جک دورسی عدم‌تمرکز بیشتر شبکه بیت‌کوین برای امنیت تراکنش‌ها “پس از استخراج آخرین بیت‌کوین” بسیار مهم خواهد بود. همچنین سیستم Square قصد دارد با نوآوری در چیپ، نرم‌افزار و یکپارچه‌سازی، راه‌حل‌های کاهش مصرف انرژی نیز ارائه دهد.

این ابتکار توسط Jesse Dorogusker، سرپرست تیم سخت‌افزار Square، که قبلاً به راه اندازی کیف پول سخت افزاری Square کمک کرده بود، رهبری می‌شود. به گفته جک دورسی ، این شرکت سیستم استخراج را با استفاده از رویکرد مشارکتی مشابهی که برای توسعه کیف پول سخت افزاری BTC استفاده شده است، ایجاد خواهد کرد.

همچنین مسائل مربوط به کمبود چیپ نیز ذکر شده است که پروژه برای موفقیت باید بر آن فائق آید. جک دورسی در ادامه قصد دارد یک سیستم واحد ایجاد کند که بتواند دسترسی به استخراج بیت‌کوین را بهبود بخشد:

استخراج برای همه قابل دسترسی نیست. استخراج بیت کوین باید به سادگی اتصال یک ریگ به منبع تغذیه باشد. امروزه انگیزه کافی برای افراد وجود ندارد که بتوانند بر پیچیدگی اداره یک سیستم ماینینگ برای خود غلبه کنند.

جک دورسی به گروهی از میلیاردرهای آمریکایی تعلق دارد که از طریق ابتکارات مختلف تجاری از جامعه بیت‌کوین حمایت می‌کنند. آخرین مورد آن راه اندازی سرویس اطلاع رسانی مبتنی بر ارزهای رمزنگاری شده در توییتر است.

عرضه سیستم اهدای رمزارز در توییتر به کاربران بستر رسانه‌های اجتماعی این امکان را می‌دهد تا برنامه های شخص ثالثی مانند Cash App و Venmo را برای دریافت وجه از سایر اعضای این پلتفرم ارتباط دهند.

به گفته استر کرافورد، مدیر محصول کارکنان توییتر، ویژگی جدید دسترسی به مسیرهای دریافت حقوق را نیز فراهم می‌کند:

ارز دیجیتال افراد بیشتری را به مشارکت در اقتصاد تشویق می‌کند. ارز دیجیتال به مردم کمک می‌کند تا پول یکدیگر را تا آنسوی مرزها با کمترین هزینه انتقال دهند. به ما کمک کنید تا به آن نقطه برسیم.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیاوفاک OFAC اداره کنترل دارایی‌های خارجی آمریکا اطلاعیه‌ای را ابلاغ نمود
مقاله بعدیProShares برای تأیید ETF بیت کوین از والکری پیروی می کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید