در بکارگیری صرافی های ارز دیجیتال بهتر است که احراز هویت کنیم یا خیر؟

55
ارزروز: احراز هویت
صرافی های معتبری که با ایرانیان کار می کنند؛ کدام صرافی معتبر است؟

آیا استفاده از ip غیر از ایران، بدون احراز هویت امن است؟

ارزروز: عدم احراز هویت دارای ریسک‌های مخصوص به خود است. بااین حال با وریفای حساب کاربری خود در هر صرافی که حضور دارید می‌توانید تقریبا با خیالی آسوده درآنجا فعالیت کنید. بدین منظور شرکت جک‌بلک برای وریفای هرگونه سایت و صرافی بین‌المللی در خدمت شماست.

صرافی‌هایی مثل کوکوین، کوینکس و غیره که چندان مطرح نیستند، با ایرانیان تاکنون مشکلی نداشته‌اند. با این حال هرگز فراموش نکنید که با ای‌پی غیر از ایران (و حتما آی‌پی ثابت) در این صرافی‌ها فعالیت‌ کنید. چراکه هر لحظه امکان دارد که صرافی‌ها قوانین جدیدی وضع کنند که باعث ایجاد مشکل در فعالیت شما شود. علاوه‌ برآن، اکثر صرافی‌های خارجی نام کشور ایران را در لیست تحریم خود قرار داده‌اند.

لازم به ذکر است که با وارد کردن کد معرف ggp2f می‌توانید از پرداخت ۵٪ کارمزد معاملات در صرافی کوینکس معاف شوید.

باید هنگام ورود احتیاط لازم را کرد، با تشدید تحریم ها علیه ایران کاربران ایرانی مجبورند گاهی ارزهای دیجیتالی خود را از کیف پول های صرافی های خارجی خارج نموده و به کیف پول های داخلی منتقل کنند، البته هنوز صرافی هایی مانند صرافی کوینکس که یکی از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال است وجود دارند که هم دسترسی به آنها ساده است و هم مشکلی با کار کردن با اتباع ایرانی ندارد.

در صرافی های ارز دیجیتال همانند دنیای واقعی می توان خرید و فروش و معامله انجام داد بعضی از این صرافی ها به صورت واسطه در بین خریدار و فروشنده قرار می گیرند و بعضی دیگر به عنوان فروشنده به صورت مستقیم با کاربر معامله می کنند و در بعضی از آن ها هم هر دو روش امکان پذیر است، در این مقاله قصد داریم به معرفی چند نمونه از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال بپردازیم؛

صرافی بایننس به عنوان یک صرافی بین المللی ارز دیجیتال،.محصولات متنوعی را برای کاربران خود فراهم نموده است تا بتوانند.برای شرکت در معاملات مختلف ارز دیجیتال از آنها استفاده کنند. تریدرها با به کار گرفتن امکاناتی چون معاملات مارجین، وام دهی بایننس،.معاملات آتی و استک بایننس،.خواهند توانست سرمایه خود در این صرافی را افزایش دهند.صرافی بایننس در سال 2017 میلادی توسط یک شرکت چینی در کشور مالت تاسیس شد،.ولی توانست به سرعت از دیگر رقبای خود سبقت بگیرد و در حال حاضر در چند کشور دیگر شعبه دارد. در حال حاضر صرافی بایننس بعنوان بزرگترین و معتبرترین صرافی جهان مطرح است ولی با کاربران ایرانی فعلا کار نمی کند. پس بهتر است که اگر ایرانی هستید حتما از خدمات صرافی کوینکس بهره ببرید.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبهترین صرافی های جایگزین کوینکس برای ایرانیان کدام صرافی ارز دیجیتال خواهد بود
مقاله بعدیمعاملات TEZOS و فعالیت قراردادهای هوشمند با تقاضای NFT افزایش می یابد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید