اکسی اینفینیتی یک بازی عجیب برای خرید فروش موجودات عجیب

ارزروز: اکسی اینفینیتی Axie Infinity یک بازی غیرمتمرکز است که از بازی‌هایی مثل پوکمون (Pokemon) و تاماگوچی (Tamagotchi) الهام گرفته است. اکسی اینفینیتی دقیقاً مانند بازی‌های عنوان شده امکان ایجاد، بزرگ‌کردن، مبارزه و مبادله تمامی انواع موجودات عجیب‌وغریب و خارق‌العاده‌ای که با نام اکسی (Axie) خوانده می شود. این موجودات کوچک به شکل توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) در پلتفرم غیرمتمرکز اتریوم توسعه یافته‌اند. این به این معنی است که بازیکنان مالک اکسی‌های خود هستند. بازیکنان می‌توانند آنها را به‌اختیار خودشان ذخیره کنند، انتقال دهند یا معامله کنند. همچنین می توان در این اپلیکیشن به کسب درآمد در دنیای دیجیتال پرداخت.

شروع اکسی اینفینیتی Axie Infinity

برای شروع Axie Infinity ، باید ابتدا اپلیکیشن آن را بر روی دستگاه‌های مک، ویندوز، iOS یا اندروید خود نصب کنید. سپس کیف پولی مانند متامسک را به آن متصل کنید. البته گفتنی است که نسخه iOS آن هنوز در فاز بتا قرار دارد. پس از ثبت‌نام، باید حداقل ۳ اکسی داشته باشید تا بتوانید بازی را شروع کنید. با توجه به اینکه در زمان نگارش این مقاله ارزان‌ترین توکن‌های غیرمثلی اکسی حدوداً ۲۰۰ دلار قیمت دارند، برای شروع این بازی باید حداقل ۶۰۰ دلار در اختیار داشته باشید. این مقدار سرمایه‌گذاری (حداقل برای یک بازی) عادی نیست. بسیاری از کاربران عادت به پرداخت چنین مبلغی برای شروع بازی ندارند.

پس اگر واقعاً قصد دارید که Axie Infinity را شروع کنید، باید خود را برای پرداخت این مبلغ آماده کنید. البته ممکن است که در آینده با فروش همین اکسی‌ها چند برابر سود کنید؛ اما این ریسکی است که از ابتدا باید انجام دهید. همچنین لازم است اشاره کنیم که این یک بازی معمولی و باب‌طبع کاربران تازه‌وارد نیست و باید به آن عادت کنید؛ به‌ویژه اگر در حوزه ارزهای دیجیتال مبتدی هستید.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیBitfinex Pay ، ادغام احراز هویت U2F برای پرداخت های تجاری آنلاین
مقاله بعدیکسپراسکای مهاجمان کریپتو را در زمره تهدیدات مخرب برتر در آفریقا قرار می دهد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید