معرفی 3 صرافی ارز دیجیتال که ایرانی ها می توانند با آن بدون احراز هویت کار کنند

99
ارزروز: برد گارلینگوس
برد گارلینگوس مدیرعامل ریپل علیه دوج کوین ؛ دوج کوین یک ذخیره بسیار بد

محدودیت های صرافی ها برای ایرانیان

ارزروز: در اواسط سال 2021 بود که برخی کشورها از جمله ایتالیا، آلمان، هلند و … تصمیم گرفتند محدودیت‌هایی بر صرافی باینانس اعمال کنند. این تصمیم باعث شد کاربرانی که از این کشورها در این صرافی فعال بودند، پلتفرم معامله‌شان را تغییر دهند. اواخر جولالی 2021 بود یعنی همین اواخر صرافی باینانس خبری اعلام کرد که همه کاربران را ناراحت و نگران کرد. خبر این بود که صرافی باینانس می‌خواهد قوانین خود را سخت‌گیرانه‌تر کند و به یک موسسه مالی تبدیل شود و به همین دلیل کاربرانی که احراز هویت انجام نداده‌اند، از این به بعد بیشتر از ۰.۰۶ بیت کوین در هر روز نمی‌توانند معامله انجام دهند.

کوینکس (Coinex)

صرافی کوینکس در دسامبر سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد. این صرافی به کاربران بیشتر از صد کشور خدمات می‌دهد که یکی از این کشورها ایران است. از قابلیت‌های مناسب این صرافی داشتن زبان فارسی در رابط کاربری صفحات آن است. صرافی کوینکس اطلاعیه‌های خود را از طریق کانال تلگرام کوینکس و توئیتر کوینکس منتشر می‌کند.

مزایای صرافی کوینکس CoinEx: پشتیبانی از رابط کاربری فارسی، امکان احراز هویت با تصویر پاسپورت ایرانی، سقف برداشت ۱۰ هزار دلار در روز برای کاربران احراز هویت نشده، سقف برداشت ۱ میلیون دلار در روز برای کاربران احراز هویت شده، قابلیت ثبت نام با شماره موبایل ایرانی، امکان احراز هویت کاربران ایرانی، امکان انجام سفارشات اسپات و فیوچرز (آتی) با اهرم (لورج)، امکان ترید بدون نیاز به VPS یا VPN، تا ۵۰ درصد تخفیف کارمزد درصورت پرداخت با کوین CET، اپلیکیشن موبایل برای معاملات، تخفیف کارمزد با معرفی دوستان، کانال تلگرام رسمی فارسی کوینکس

صرافی کوکوین Kucoin

یکی دیگر از صرافی‌های جایگزین بایننس، صرافی کوکوین است. این صرافی در سال ۲۰۱۷ تأسیس و از نظر حجم معاملات جز ۱۰ صرافی برتر است. کوکوین حجم معاملات مناسبی دارد و از تعداد ارزهای زیادی در اسپات پشتیبانی می‌کند اما در فیوچر ۵۰ تا ۶۰ عدد ارز را ساپورت می‌کند و کارمزدش مثل بایننس ۰.۱ درصد است و یکی از مناسب‌ترین پلتفرم‌ها برای ایرانیان می‌باشد.

این صرافی فعلاً اجباری در احراز هویت ندارد و بدون احراز تا روزانه ۵ بیت برداشت داره اما ایران جز کشورهای ممنوعه این صرافی هم هست و حتماً با VPN های معتبر یا VPS ثبت نام و ترید کنید، چون اگر هویت ایرانی شما لو برود ممکن است مثل صرافی بایننس به راحتی اجازه برداشت به شما ندهد.

مزایای صرافی کوکوین برای ایرانیان: امکان انجام معاملات اسپات، فیوچرز (آتی) و مارجین، کارمزد معاملات بسیار اندک و حتی صفر، تنوع بسیار زیاد جفت ارزها (بیش از هفتصد جفت ارز)، برداشت تا ۵ بیت‌کوین در روز بدون احراز هویت، حساب سپرده‌گذاری (Staking) و کسب سود از رمزارزها، پشتیبانی ۲۴ ساعته و همه روزه، معایب صرافی کوکوین، نیاز به استفاده از سرور مجازی یا پراکسی با آی پی ثابت، رابط کاربری پیچیده برای کاربران تازه‌کار، عدم پشتیبانی از پول فیات

اسندکس AscendEx (بیتمکس)

تعدد آلت‌کوین‌های قابل معامله در صرافی اسندکس (یا بیتمکس سابق) باعث شده کاربران زیادی برای خرید آلت‌کوین‌ها و شت کوین‌ها به این صرافی مراجعه کنند. کوین‌های معروف و با پشتوانه‌ای مانند آکاش نتورک (AKT Akash Network) و تورچین (Rune THORChain) در اسندکس قابل معامله هستند. این موضوع اسندکس را جایگزین مناسب بایننس کرده‌است. سقف برداشت روزانه برای کاربران بدون احراز هویت در صرافی اسندکس ۲ بیت‌کوین است. برای معامله در اسندکس هم باید یک vps یا vpn از کشور مناسب ترید تهیه و استفاه کنید.

مزایای صرافی اسندکس (بیتمکس): بیش از ۲۵۰ جفت ارز، تعداد زیاد آلت‌کوین ها برای معامله، برداشت تا سقف ۲ بیت‌کوین در روز بدون احراز هویت، کارمزد معاملات نسبتاً کم، امکان دعوت از دوستان و شراکت در کارمزد، کاهش کارمزد زمان استفاده از کوین BTMX

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیصرافی ارز دیجیتال کوکوین KuCoin ؟ بهترین صرافی برای ایرانیان کدام صرافی است؟
مقاله بعدیسناتورهای آمریکایی می توانند امضاء بایدن را خنثی کنند؛ سقوط بازار بر اثر لایحه جدید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید