نصب آپلند UPLAND از طریق مسیرهایی مانند گوگل پلی و اپ استور

174
ارزروز: آپلند
نصب آپلند UPLAND از طریق مسیرهایی مانند گوگل پلی و اپ استور

نصب و شروع بازی آپلند

ارزروز: شما می بایست ابتدا از طریق GooglePlay برای گوشی های اندروید و AppStore برای گوشی های ios اقدام به نصب بازی کنید. شما همچنین می‌توانید از نسخه تحت وب این بازی استفاده کنید. پس از نصب بازی با صفحه روبرو مواجه می‌شوید که می توانید با وارد کردن ایمیل خود مراحل ثبت نام را انجام دهید. لینک ثبت نام در آپلند شما برای شروع بازی نیازی به توکن EOS ندارید. در حقیقت، یک فرد می‌تواند آپلند Upland را حتی بدون داشتن کیف پول EOS بازی کند. پس از وارد کردن آدرس ایمیل و گذرواژه، لینک تائید به ایمیل شما ارسال می‌شود.

به ایمیل خود پاسخ دهید

پس از کلیک بر روی لینک تائید که به ایمیل شما ارسال شده است به صفحه ورود بازی هدایت می‌شوید. انتخاب Block Explore پس از اینکه وارد بازی شدید در صفحه اول بازی چندین آواتار Block Explore نمایش داده می‌شود. آنها در واقع آیکون شما خواهند بود. شما باید رنگ و آواتار مورد نظر خود را انتخاب کنید. Block Explore به طور خودکار در شهر کاوش کرده و آیتم‌های جدیدی را برای شما کشف می‌کند.

پاداش ثبت نام را دریافت نمایید

پاداش ثبت نام هنگامی که شما یک کاوشگر را انتخاب می‌کنید، 4500UPX بعنوان پاداش ثبت نام به شما تعلق می‌گیرد. UPX واحد پول آپلند Upland است. می‌توان از آن برای خرید ملک‌ استفاده کرد که بابت آن اجاره دریافت می‌کنید. برای ثبت نام از این لینک استفاده کنید. این جایزه برای خرید اولین ملک به شما کمک زیادی می‌کند.   Visi o s و آپلند Uplande s Visi o s بازیکنانی هستند که کمتر از 10000UPX سرمایه دارند. هر 1000UPX معادل 1 دلار است. نصب آپلند UPLAND

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیورود به دنیای اکسی اینفینیتی  (Axie Infinity)، مراحل شروع کار چگونه است؟
مقاله بعدی7 ارز دیجیتال که می توانند سرمایه شما را در سال 2022 سه برابر کنند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید