نحوه تامین اجاره و استخرهای UPX

ارزروز: قبل از ایجاد Upland، حدود 100 میلیارد توکن UPX در بلاک چین EOS مینت شد. 50 میلیارد از این منابع به استخر Uplandو 50 میلیارد به استخر Community اختصاص یافت. استخر Uplandتوسط توسعه دهنده کنترل می‌شود. توسعه دهنده این توکن‌ها را با نرخ 1 دلار در هر 1000 UPX به بازیکنان جدید می‌فروشد. درآمد حاصل از آن برای تأمین هزینه عملیات و توسعه بیشتر بازی استفاده می‌شود.

استخر Community برای تأمین مالی پرداخت به صاحبان املاک است. وقتی بازیکنی ملکی را می‌خرد، UPX هزینه شده به استخر Community می‌رود. و هنگامی که بازیکنان با استفاده از سیستم معاملاتی داخلی، املاک را معامله می‌کنند، هزینه‌های معامله از آنها نیز به استخر Community می‌رود. همچنین 50 میلیارد UPX پیش ساخته در استخر Community در زمان راه اندازی وجود داشت و بیشتر این صندوق هنوز در دسترس است.

همچنین UPX جدید هر ماه استخراج می‌شود. نیمی از این منبع جدید به استخر Community و نیمی به استخر Uplandمی‌رود. برای پرداخت پاداش در بازی از این منابع استفاده می‌شود.

در جدیدترین نسخه Uplandسه ویژگی جدید معرفی شده است:

Leaderboard: با استفاده از تابلوی رتبه بندی، بازیکنان بر اساس معیارهای مختلف، مانند تعداد ویزتورها، مجموعه‌های کامل شده، موارد ارجاع شده و غیره رتبه بندی می‌‌شوند. نفرات برتر پاداش ندارند اما برخی از بازیکنان برای رسیدن به جایگاه اول تلاش می‌کنند چون به دنبال کسب افتخار هستند.

Treasure Hunt: این ویژگی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا زمان کاوش در املاک، گنجینه‌های کمیاب را پیدا کنند. شما می‌توانید از طریق منو گزینه Treasure را انتخاب و با پرداخت 100UPX جستجوی گنج را آغاز کنید.

Challenge: چالش‌ها این بازی بازیکنان را مجبور می‌کنند تا وظایف خود برای دریافت پاداش تکمیل کنند. به گفته توسعه دهنده از نظر ماهیت مشابه تابلو نفرات برتر هستند، مگر آنهایی که محدودیت زمانی و پرداخت دارند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیحرکت به سوی گنج در بازی بلاک چینی و محبوب Upland برای خرید ملک
مقاله بعدیSplinterlands | آموزش کامل استراتژی زمین با Mylor Crowling

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید