چگونگی ارزیابی کیفیت یک صرافی ارز دیجیتال، امنیت، کاربران یا پشتیبانی

106
ارزروز: صرافی ارزهای دیجیتال
کیفیت یک صرافی ارز دیجیتال چگونه ارزیابی می شود، امنیت، کاربران یا پشتیبانی

صرافی های ارز دیجیتال

ارزروز: برترین صرافی های ارز دیجیتال با تمامی موارد فوق بررسی و ارزیابی می شوند، معامله گران به دنبال صرافی ارز دیجیتالی هستند که بتواند در کنار امنیت، سرعت در تراکنش، پشتیبانی از کیف پول سخت افزاری، کاربران فعالی را در دایره معامله گری خود داشته باشد. به این دلیل که کاربران فعال در یک صرافی شرایط زمانی در ترید کردن یا همان معامله گری را کاهش می دهند.

کاربران فعال: هرچه کاربران فعال یک صرافی بالاتر باشد یعنی میزان خرید و فروش یا تراکنش صرافی بالاتر است. یک صرافی معتبر گاهی برای کاربری راحت کاربرانش از اپلیکیشن های مخصوص نیز استفاده می کند.

سرعت تراکنش: سرعت تراکنش های یک صرافی با توجه به میزان کاربرانش یکی دیگر از امتیازات یک صرافی میباشد. خیلی مهم است که شما با توجه به نرخ متغیر ارزها که لحظه ای تغییر می کنند، بتوانید به موقع ارزهای مد نظرتان را بخرید یا به فروش برسانید.

پشتیبانی از کیف پول سخت افزاری: برای افرادی که با ارز دیجیتال کسب درآمد می کنند.و سرمایه زیادی برای این کار می گذارند،.خیلی مهم است که به جای کیف پول های نرم افزاری،.از کیف پول سخت افزاری نیز برای نگهداری ارزهایشان استفاده کنند. بنابراین یک صرافی خوب باید بتواند تراکنشهای شما را در کیف پول های سخت افزاری شما هم اعمال کنند.

صرافی بایننس

بزرگترین و معتبرترین صرافی دنیا،.صرافی بایننس می باشد. اعتبار این صرافی به حدی است که در صورت حمایت از یک ارز به ارزش آن می افزاید. بایننس کوین یا BNB ارز دیجیتال اختصاصی این صرافی است.و در صورت انجام خرید و فروش این ارز در صرافی بایننس، می توانید معاملاتی با 25 درصد کارمزد کمتر انجام دهید.

صرافی بیت‌ فینیکس  یا Betfinix در سال 2012 شروع به فعالیت کرد اما در سال 2016 میزان زیادی دلار توسط هکرها از این صرافی سرقت شد و در سال 2018 در حال ورشکستگی بود اما امروزه با تقویت پروتکل های امنیتی اش جز یکی از صرافی های معتبر و به عنوان چهارمین صرافی برتر دنیاست.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبیت کوین در بحبوحه نوسانات قیمت، شاهد افزایش سختی استخراج بود
مقاله بعدیآپلند Upland در تقاطع دنیای واقعی و مجازی ساخته شده است

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید