توسعه دهنده سابق بیت کوین پیش بینی می‌کند این شبکه از بین برود

160
پیش بینی آینده بیت کوین

ارزروز: یکی از توسعه دهندگان پیشین شبکه بیت کوین ، آینده احتمالی محبوب‌ترین ارز دیجتال جهان را حماسی پیش‌بینی می‌کند.

Gavin Andresen، توسعه‌دهنده نرم‌افزار، پست جدیدی با عنوان “A Possible BTC Future” منتشر کرد. در این پست او به پیش بینی خود در مورد نابودی شبکه بیت کوین اشاره داشت.

آندرسن پیش‌بینی می‌کند که قبل از پایان BTC ، قیمت هر سکه در سال 2061 به 6 میلیون دلار برسد. زیاد  هیجان زده نشوید. او اضافه کرد که 1 میلیون دلار امروز با احتساب تورم، 6 میلیون دلار در چهل سال آینده خواهد بود. کارمزد تراکنش‌ها در آن زمان حدود 7500 دلار خواهد بود اما اکثر تراکنش‌ها در خود شبکه انجام نمی‌شود.

تراکنش‌ها در بلاک چین های mirror با استفاده از توکن‌های پیچیده برای کاهش هزینه ها و بهبود سرعت انجام می‌شوند. نهنگ ها، که می توانند همه چیز را کنترل کنند، در زنجیره اصلی ادامه خواهد داد. آندرسن پیش بینی کرد که تا سال 2100، نهنگ‌ها متوجه می‌شوند که کارمزد استخراج BTC به صفر رسیده است. و باتوجه به کاهش حجم معاملات ماینینگ را تعطیل می کنند.

در نهایت، صفر بیت کوین جدید در شبکه تولید می‌شود و صفر بیت کوین در شبکه در گردش است. دیگر چیزی برای تأمین باقی نمی ماند و زنجیره متوقف می‌شود.

او افزود که هنوز 20 میلیون BTC در بلاک چین های دیگر در حال حرکت است که ارزش خود را از طریق کمیابی حفظ می کنند. از نظر ریاضی، آخرین بیت کوین قرار است در سال 2140 استخراج شود. در حال حاضر، تنها 2.17 میلیون سکه یا 10.5 درصد برای استخراج باقی مانده است.

آندرسن که بنیاد بیت کوین را نیز تأسیس کرد، در سال 2014 از نقش اصلی خود کناره گیری کرد و در سال های اخیر از کانون توجه خارج شده است. در سال 2016، وی به دلیل حمایت از ادعاهای کریگ رایت به عنوان خالق BTC ، ساتوشی ناکاموتو، از جامعه بیت کوین کنار گذاشته شد.

او بعداً اعتراف کرد که این یک اشتباه بوده است و شهادت داد که او در ژوئن 2020 توسط ادعاهای رایت “تحریف” شده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلینحوه خرید، نگهداری و فروش ارز دیجیتالی ورج Verge در بازار ارزهای دیجیتال
مقاله بعدیسرمایه گذاری موسسات مالی در بازار رمزنگاری رو به رشد است

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید