Fetch.ai پلتفرم NFT برای هنرهای تولیدشده با هوش مصنوعی

250
ایجاد توکن برای آثار هنری تولید شده با هوش مصنوعی

آثار هنری با هوش مصنوعی

ارزروز: آزمایشگاه بلاک‌چین هوش مصنوعی Fetch.ai بازار جدیدی را برای هنرهای تولید شده توسط هوش مصنوعی راه اندازی کرده است. این لابراتوار به کاربران این امکان را می‌دهد تا از طریق فن‌آوری یادگیری ماشین، مجموعه‌های دیجیتالی را در محیطی مشترک ایجاد کنند.

پلتفرم جدید با نام Colearn Paint به گروه‌های سازنده اجازه می‌دهد تا به طور خودکار NFTهایی را که توسط یک الگوریتم یادگیری ماشین طراحی شده است، تولید کرده و به طور جمعی صاحب آن شوند. به گفته همایون شیخ، مدیر عامل Fetch.ai، این پلت‌فرم به سمت “ترکیبات انتزاعی” تنظیم شده است، که “یادگیری جمعی” را به عنوان یک روند اصلی برای آینده ذکر کرده است.

یادگیری جمعی مفهومی در هوش مصنوعی است که کاربرد الگوریتم‌های یادگیری عمیق در داده‌ها و حریم خصوصی را توصیف می‌کند.

کاربران Colearn Paint طی یک فرآیند سه مرحله‌ای برای ایجاد NFTهای تصادفی تولید می‌شوند. اولین قدم شامل مناقصه از طریق حراج هلندی برای شرکت در فرایند یادگیری جمعی است. داوطلبان برنده یک “الگوی تصادفی” وارد کرده و از بین گزینه‌های از پیش تعیین شده توسط هوش مصنوعی ، هنر را انتخاب می‌کنند. آخرین مرحله ایجاد و فروش NFT است که به کاربران امکان می‌دهد سود را بین خود تقسیم کنند.

بازار توکن های غیر قابل تعویض

NFTها به عنوان یکی از محبوب‌ترین موارد استفاده از بلاک چین ظاهر شده‌اند. سرمایه‌گذاران و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشتاق حمایت از این به اصطلاح آینده خلاقیت هستند. امسال چندین بازار NFT برجسته راه‌اندازی شده است که هریک تمرکز و ابزار مورد نظر خود را دارند. این صنعت نوپا در سال 2021 واقعاً پیشرفت کرده است. فروش NFT در نیمه اول سال به 2.5 میلیارد دلار رسید.

غول کارت اعتباری ویزا اخیراً با خرید CryptoPunk به قیمت 150،000 دلار در فضای NFT سر و صدا کرده است. در ماه ژوئن، یک CryptoPunk NFT به قیمت 11.8 میلیون دلار در حراج خانه Sotheby’s فروخته شد. Fetch.ai معتقد است که گزینه‌های هنری ایجاد شده توسط هوش مصنوعی می‌تواند جهت بازار NFT را هدایت کند. این امر به کاربران فرآیند ساده‌تری برای ایجاد و کسب درآمد از چکیده‌های دیجیتال ارائه دهد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیرشد گیت‌کوین در پی افزایش سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال
مقاله بعدیامتداد مدار صعودی بازار ارزهای دیجیتال با همراهی آلت‌کوین ها

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید