eToro کاردانو را برای کاربران آمریکایی تا سال 2022 ممنوع کرد

235
محدودیت eToro برای کاربران ایالات تحده

ارزروز: در بیانیه‌ای که روز سه‌شنبه برای مشتریان منتشر شد، صرافی ارز دیجیتال eToro اسرائیل اعلام کرد که کاردانو (ADA) و ترون (TRX) را برای کاربران ایالات متحده تا پایان سال از فهرست حذف می‌کند.

پس از 31 دسامبر، کاربران ایالات متحده دیگر نمی‌توانند پوزیشن‌های جدیدی را در این توکن‌ها باز کنند. کاربران همچنین نمی‌توانند و ADA و TRX را به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، کیف پول‌ها تا سه ماهه اول سال 2022 به طور موثر در حالت فقط برداشت خواهند بود. البته فروش نیز محدود می‌شود. eToro در تصمیم گیری به نگرانی‌های نظارتی پیرامون هر دو دارایی اشاره کرد.

این حرکت برای برخی تعجب آور بود زیرا کاردانو به طور سنتی با مشکلات نظارتی همراه نبوده است. سازندگان ریپل در حال حاضر درگیر یک دعوای حقوقی مداوم با کمیسیون بورس و اوراق بهادار یا SEC هستند. همچنین برخی می‌ترسند، مونرو که یک کوین حفظ حریم خصوصی است، به راحتی برای مقاصد غیرقانونی مورد سوء‌استفاده قرار گیرد. این موارد در صنعت ارز دیجیتال با فشار نظارتی مواجه است.

فشار قانونی بر ارزهای دیجیتال

کاردانو در سال جاری افزایش سریع قیمت را تجربه کرد. در حال حاضر این ارز رمزپایه در بین 10 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار قرار دارد. در سه ماهه قبل، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، با ارائه دهنده تجزیه و تحلیل بلاک چین را برای پیروی از چارچوب‌های نظارتی، مانند دستورالعمل‌های ضد پولشویی، همکاری کرد. این حرکت توسط برخی از حامیان کاردانو که می‌خواستند این پروژه ماهیت غیرمتمرکزتری به خود بگیرد، مورد حمایت قرار گرفت.

شرکت‌هایی که در صنعت بلاک چین فعالیت می‌کنند، معمولاً وقتی نوبت به حذف سکه‌ها یا قطع خدمات خاص می‌رسد، فشار شدیدی از سوی تنظیم‌کننده‌ها دریافت می‌کنند. در سپتامبر، پس از تهدید SEC به شکایت از شرکت، کوین‌بیس برنامه‌های پلتفرم وام‌دهی کریپتو خود را کنار گذاشت. با این حال، در حال حاضر، ظهور صرافی‌های غیرمتمرکز و پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز، جایگزین‌های محبوبی را برای کسانی که به دنبال دور زدن قانونی چنین سرکوب‌هایی هستند، فراهم کرده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت بهترین های بازار ارز دیجیتال – 4 آذر
مقاله بعدیسندباکس Sandbox : آموزش کامل خرید زمین در سندباکس

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید