Eth2 به اتر کمک می‌کند تا از بیت‌کوین پیشی بگیرد

309
آپدیت جدید اتر(Eth2)

ارزروز: مدیرعامل Pantera Capital گفت، اتر دارای پتانسیل بیشتری نسبت به بیت‌کوین به عنوان یک ارز رمزنگاری شده جدید است. آخرین EIP-1559 بیشتر شبیه یک دارایی ثابت به تجارت توکن کمک می‌کند.

دان مورهد پیش‌بینی کرد که Eth2 به Ether کمک می‌کند تا از بیت‌کوین به عنوان بزرگترین رمز ارز پیشی بگیرد.

آپدیت جدید اتریوم(Eth2)

در میان هارد فورک اتریوم لندن(بروزرسانی در حال وقوع)، مدیر عامل Pantera Capital، دان مورهد پیش‌بینی کرد که ارتقاء پیش رو  به احتمال زیاد بهEther  کمک می‌کند تا از بیت‌کوین به عنوان بزرگترین ارز رمزنگاری شده پیشی بگیرد.

مورهد در انجمن بازارهای جهانی رویترز گفت، اتر به عنوان یک ارز رمزنگاری جدید، پتانسیل بیشتری نسبت به بیت‌کوین دارد. وی اشاره کرد که آخرین ارتقاء بهبود اتریوم(Eth2) به توکن دیجیتالی کمک می‌کند، بیشتر شبیه یک دارایی ثابت معامله شود.

EIP-1559 یکی از پنج EIP در آپدیت اتریوم لندن، یک به‌روز‌رسانی پیش‌بینی شده برای ساختار هزینه‌ی موجود اتریوم است. این آپدیت حداقل پرداخت را برای ارسال تراکنش‌های اتریوم ارائه می‌کند. همچنین به ماینرها اجازه می‌دهد بالاترین پیشنهادات را در اولویت قرار دهند. آپدیت EIP-1559 به منظور برنامه‌ریزی هزینه‌ها جهت پرداخت کمترین کارمزد برای هر بلوک طراحی شده است. این آپدیت می‌تواند به طور بالقوه اتر را به یک دارایی تورم‌زا تبدیل کند.

مورهد پیش‌بینی کرد: شما شاهد افرادی خواهید بود که برای ذخیره ثروت خود اتر را به بیت‌کوین ترجیح میدهند. او گفت که اجرای گسترده اتریوم در برنامه‌های مالی غیرمتمرکز همچنین به رشد بیشتر اتر از بیت‌کوین کمک می‌کند.

و اما بیت‌کوین…

علیرغم پیش بینی آینده درخشان برای اتر، مورهد هنوز نسبت به رشد بیت‌کوین در آینده خوشبین است. گزارش شده است که مدیرعامل پیش‌بینی کرده است که بیت‌کوین بین 80،000 تا 90،000 دلار تا پایان سال 2021 معامله می‌شود. همچنین در عرض یک سال به بیش از 120،000 دلار می‌رسد. مورهد خاطرنشان کرد: افزایش هزینه‌های اصلی می‌تواند قیمت بیت‌کوین را در دهه آینده به 700000 دلار برساند.

اتر که در سال 2015 راه‌اندازی شد، دومین ارز رمزپایه با ارزش است. سرمایه بازار این ارز در زمان نگارش این مقاله بالغ بر 290 میلیارد دلار است. اتریوم لندن که قرار است روز چهارشنبه برگزار شود، یکی از بزرگترین آپدیت‌های اتریوم است که برای انتقال بلاک چین خود  proof-of-work به proof-of-stake طراحی شده است. به این معنی که شبکه بیشتر به جای استخراج، به سهم متکی است. بیت‌کوین که در سال 2009 راه اندازی شد، متکی به الگوریتم اجماع PoW است.

تنها این مورهد نیست که فکر می‌کند اتر می‌تواند در آینده از بیت‌کوین بهتر عمل کند. مایک نووگراتز، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Galaxy Digital‌، در اواخر ماه ژوئن پیش‌بینی کرد که اتر می‌تواند “روزی بزرگترین ارز رمزنگاری شده” شود.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیپروتکل Zecrey ؛ عملکرد عالی برای ایجاد حریم خصوصی متقابل در دارایی‌های دیجیتال
مقاله بعدیدیفای (OrionSwap DeFi) به دنبال مبارزه با کلاه‌برداری در ارزهای‌دیجیتال

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید