ذخیره اتریوم ماینرها به بالاترین سطح از سال 2016 رسیده است

182
ارزروز: اتریوم
اتریوم کلاسیک پلتفرم محاسباتی غیرمتمرکز و متن‌باز بر‌‌‌اساس فناوری بلاک چین است

ارزروز: مقدار اتریوم که توسط ماینرها نگهداری می‌شود به میزان بی سابقه‌ای از نظر دلار آمریکا رسیده است. زیرا آنها همچنان تمایلی به فروش ندارند.

موجودی ماینرهای اتریوم بیشترین مقداری است که از مدت کوتاهی پس از راه اندازی شبکه در 5 سال پیش به دست آمده است. طبق داده‌های ارائه شده توسط پلت فرم تجزیه و تحلیل Santiment، این ذخیره با تبدیل به دلار در سقف تاریخی 1.85 میلیارد دلار قرار می‌گیرد.

این شرکت اظهار داشت که 532،750 ETH بیشترین موجودی ماینرها از 13 ژوئیه 2016 است. این مقدار معادل 0.45 of از کل عرضه گردش اتریوم است که در حال حاضر 117.8 میلیون ETH است.

ETH miner balances
نمودار ذخیره اتریوم ماینرها و قیمت. منبع: santiment

ماینرها معمولاً دارایی خود را به منظور تامین هزینه هایی که شامل هزینه برق و سخت افزار می‌شود، می‌فروشند. عدم تمایل به فروش نشان می‌دهد که ماینرها می‌توانند برای افزایش بیشتر قیمت تلاش کنند.

هش ریت اتریوم

نرخ هش اتریوم، اغلب به عنوان بازتاب سلامت و امنیت شبکه تلقی می‌شود. هش ریت در هنگام خروج ماینرها از چین همراه با بیت کوین افت کرد. نرخ هش اتریوم در اواخر ژوئن به 477TH/s کاهش یافت اما طی سه ماه گذشته به طور کامل بهبود یافته و به قله‌های جدید رسیده است. در حال حاضر 150 درصد از ابتدای سال افزایش یافته است.

این در حالی است که استخرهای استخراج اتریوم مستقر در چین از دور خارج شده‌اند. SparkPool و BeePool در هفته‌های اخیر فعالیت خود را متوقف کردند. به طرز عجیبی، هیچ کاهش قابل توجهی در نرخ هش مشاهده نشده است.

ماینرهای اتریوم پس از هارد فورک لندن در اوایل ماه اوت شروع به احتکار این دارایی کرده اند. تحقیقات انجام شده از صرافی ارز دیجیتال Kraken نشان می‌دهد که ماینرها پس از راه اندازی EIP-1559 که برخی از کارمزد معاملات را سوزانده است، انتظار افزایش قیمت بیشتری دارند.

بر اساس گزارش Ultrasound از زمان ارتقاء در 5 اوت، 473،120 ETH به ارزش 1.7 میلیارد دلار در حال حاضر سوزانده شده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیلایتنینگ تا سال 2030 حدود 700 میلیون کاربر خواهد داشت
مقاله بعدیسولانا از هوش مصنوعی برای صرافی غیرمتمرکز خود استفاده می‌کند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید