ورود به دنیای اکسی اینفینیتی

ارزروز: برای اینکه به دنیای اکسی اینفینیتی وارد شویم در گام اول باید یک کیف پول متامسک داشته باشیم. این والت برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS دردسترس و استفاده از آن در مرورگر کروم نیز با نصب افزونه آن امکان‌پذیر است. این افزونه را می‌توانید ازطریق وب‌سایت رسمی متامسک دریافت کنید. بعد از طی مراحل اولیه، باید والت خود را با ارز دیجیتال اتریوم شارژ و سپس برای ساخت اکسی اقدام کنید. همان‌طورکه گفتیم، برای شروع بازی، به خرید سه اکسی نیاز خواهید داشت. هر اکسی شامل شش عضو با قابلیت‌های مختلف است که در جریان ترکیب دو اکسی متفاوت، این اعضا ممکن است به فرزند آن‌ها به‌ارث برسد. این شش عضو عبارت‌اند از:‌‌ چشم‌ها (Eyes)، گوش‌ها (Ears)، شاخ (Horn)، دهان (Mouth)، پشت (Back) و دم (Tail) .

ویژگی ها و نژاد اکسی ها

همچنین در بازی اکسی ها ویژگی هایی نیز دارند که به این ترتیب است: وضعیت سلامت (Health) تحمل ضربه یا همان جان اکسی در اصطلاح عامیانه است. سرعت (Speed) عامل تعیین‌کننده نوبت و ترتیب بازی اکسی‌ها را نشان می‌دهد. اکسی با سرعت بیشتر اولین حمله را انجام خواهد داد. مهارت (Skill) قدرت تخریبی هر ضربه‌ اکسی را نشان می‌دهد. قدرت حمله (Morale) قدرت تخریبی ضربه و حمله هر اکسی را نشان می‌دهد. و نکته دیگر نژاد اکسی هاست: نُه نژاد مختلف اکسی شامل شش نژاد اصلی و سه نژاد هیبریدی (حاصل ترکیب دو نژاد اصلی) در دنیای اکسی اینفینیتی وجود دارد: Aquatic ،Beast ،Bird ،Bug ،Plant ،Reptile ،Mech ،Dawn و Dusk. هر‌کدام از این نژادها توانایی‌ها و قابلیت‌های متفاوتی دارند.

کیف پول متامسک

بعد از آنکه سه اکسی خود را انتخاب کردید و والت متامسک خود را نیز ساختید، برای نهایی‌شدن انتخاب اکسی‌ها و تغییرات دلخواه، اتریوم موجود در والت متامسک خود را به والت رونین موجود در بازی منتقل کنید و اکسی‌ها را ازطریق آن والت بخرید. در قدم بعدی، فایل اجرایی مناسب سیستم‌عامل خود را انتخاب کنید. اکسی اینفینیتی برای سیستم‌عامل‌های اندروید و آی‌او‌اس و ویندوز در‌دسترس است. بعد از نصب بازی و دریافت آخرین به‌روزرسانی، وارد منو اصلی بازی شوید و با وارد‌کردن مشخصات حساب خود، اکسی‌های خریدشده را وارد بازی کنید.

در مرحله آخر بعد از همگام‌سازی اکسی‌ها، حالت بازی را انتخاب کنید. ماجراجویی (Adventure) یا وارد‌شدن به میدان مسابقات (Arena). در حالت بازی ماجراجویی، در‌حال‌حاضر روزانه نهایت پنجاه SLP می‌توان کسب کرد؛ اما در میدان مسابقات این مقدار بسته به زمانی که در محیط بازی صرف می‌کنید.می‌تواند حتی به سیصد SLP در روز برسد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیچگونه باید آلت کوین ها را انتخاب یا تجزیه و تحلیل کنیم؟
مقاله بعدینصب آپلند UPLAND از طریق مسیرهایی مانند گوگل پلی و اپ استور

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید