السالوادور

ارزروز: اسالوادور در حال حاضر دارای سومین شبکه بزرگ خودپردازهای رمزنگاری شده پس از امریکا و کانادا است.  سهم السالوادور  70 درصد از کل خودپردازهای رمزنگاری شده در آمریکای جنوبی را شامل می شود.

بر اساس داده های Coin ATM Radar، السالوادور پس از استقرار 205 خودپرداز کریپتو تا به امروز برای تسهیل معاملات محلی بیت کوین و تبدیل بیت کوین به دلار آمریکا ، از تعداد خودپردازهای رمزنگاری بریتانیا فراتر رفته است. السالوادور 201 دستگاه خودپرداز را با موفقیت در یک ماه نصب کرده است. پیش از این، این کشور تنها با چهار دستگاه خودپرداز رمزنگاری کاربردی در رتبه 43 این فهرست قرار داشت.

رئیس جمهور پیش‌تر اعلام کرده بود، پذیرش بیت کوین در ابتدا توسط 200 دستگاه خودپرداز و 50 شعبه پشتیبانی می‌شود. دولت اسالوادور با یک ارائه دهنده کیف پول ارز دیجیتال داخلی به نام Chivo همکاری کرده است. این کار به منظور تأمین کیف پول های Bitcoin و استفاده از دستگاه های خودپرداز را در کشور است.

راه‌اندازی خودپرداز Crypto در سراسر جهان با 27،664دستگاه فعال و 2790‌دستگاه جدید در ماه سپتامبر به بالاترین‌حد خود رسیده است. افزایش نصب دستگاه های خودپرداز السالوادور با دستور ریاست جمهوری اخیر مطابقت دارد. این دستور همه مشاغل را ملزم به پرداخت با بیت کوین می‌کند. با این حال، تجار می‌توانند قبل از برداشت درآمدهای خود، پرداخت‌های بیت کوین را به دلار تبدیل کنید.

در حالی که سایر حوزه های قضایی هنوز در مورد استفاده از بیت کوین به عنوان دارایی اصلی تصمیم گیری نکرده اند ، به طور متوسط ​​63.7 دستگاه خودپرداز همچنان در سطح جهانی نصب می شود. سکه Genesis همچنان با 40.7 share سهم بازار ، پیشرو در تولید خودپردازهای رمزنگاری است ، در حالی که General Bytes و BitAccess به ترتیب 22.7 and و 12.7 of از بازار را تشکیل می دهند.

مخالفت مردم السالوادور  با بیت کوین

قانونی شدن بیت کوین در السالوادور با مقاومت مردم محلی روبرو شده است. این اختلافات اخیراً منجر به آتش زدن یک دستگاه ATM بیت کوین با پشتیبانی Chivo شد. اعتراض کنندگان به تصویب بیت کوین نگرانی ها را در مورد عدم قطعیت ، نوسان قیمت و عدم قرار گرفتن در معرض بازار ارزهای رمزنگاری شده برجسته کردند.

کیوسک چیوو اولین تلاش دولت برای ایجاد زیرساخت برای تبدیل Bitcoin و دلار آمریکا است. در حال حاضر السالوادور از بیت کوین و دلار آمریکا به عنوان وجوه قانونی استفاده می کند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیکیف پول چند ارزی تراست  Trust طراحی شده برای پلتفرم‌ها موبایلی
مقاله بعدیطرح ساماندهی بازار رمزارزها؛ تکلیف دستگاه‌های مختلف در خصوص ارزهای دیجیتال

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید