دوج کوین با یکی از بنیانگذاران اتریوم در زمینه سهامداری DOGE همکاری می کند

128
همکاری دوج کوین با اتریوم

ارزروز: بنیاد دوج کوین یک سازمان غیرانتفاعی که پشت ارز دیجیتال DOGE قرار دارد، با همکاری ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، بر روی یک مکانیسم سهام کار می‌کند.

دوج کوین در روز پنجشنبه نقشه راه خود را منتشر کرد. این مجموعه خود را ملزم به پیمودن این مسیر کرد که موفقیت‌شان را تضمین می‌کند.

به عنوان بخشی از نقشه راه، دوج کوین در حال کار با ویتالیک بوترین است. این مشارکت برای ایجاد یک “پروپوزال منحصر به فرد Doge” برای نسخه اثبات سهام (PoS) است.

چنین نسخه ای به همه کاربران اجازه می‌دهد تا DOGE خود را استیک کرده و توکن‌های اضافی برای پشتیبانی از شبکه دریافت کنند

نسخه اثبات سهام(proof-of-stack) نه فقط بازیگران بزرگ، بلکه به همه اجازه می‌دهد با مشارکت در اجرای شبکه پاداش دریافت کنند. در عین حال از طریق اهداف خیریه به کل جامعه کمک خواهند کرد.

دوج کوین پروژه خود را پس از شش سال تقریباً بدون هیچ فعالیت رسانه ای در آگوست 2021 بازسازی کرد. به عنوان بخشی از تیم جدید، اعضای هیئت مشاوران، از جمله بوترین، بیلی مارکوس بنیانگذار دوج کوین و Max Keller، توسعه دهنده هسته دوج کوین را اعلام شد. طبق گزارش‌ها، طرفدار اصلی DOGE، ایلان ماسک، قرار بود توسط جرد برچال، مدیر عامل Neuralink نمایندگی شود.

همانطور که می‌توانید تصور کنید، شروع به چنین ماجراجویی شاهکار کمی نیست و ما هنوز در حال شروع هستیم. ما در حال حاضر دوستان با نفوذی در کنار خود داریم و گروه رو به رشدی  که برای توسعه این پروژه‌های منبع باز زمان بگذارند. 

Dogecoin در سال 2014 توسط مهندسان نرم افزار Billy Markus و Jackson Palmer تأسیس شد. آنها سیستم پرداخت DOGE را با ایده یک “شوخی” ایجاد کردند. بنیاد Dogecoin مدت کوتاهی پس از خروج بنیانگذاران آن از پروژه، فعالیت خود را متوقف کرد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیتنها 1.3 میلیون بیت کوین در صرافی های ارز دیجیتال باقی مانده است
مقاله بعدیUpland : آپلند با گسترش زمین در اوکلند متاورس خود را توسعه می دهد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید