دوج کوین محبوبیت بیشتری نسبت به گذشته دارد

161
محبوبیت دوج کوین

ارزروز: با وجود اینکه سطح معاملات DOGE به پایین‌ترین سطح خود از سال 2017 رسیده است، قدرت الگوی رفتاری دوج کوین قوی است.

این هفته شرکت های متعددی از جمله Robinhood نمایشی برای پذیرش DOGE انجام داده اند. Robinhood تأیید‌کرد که ویژگی جدید کیف‌پول خود با قابلیت واریز و برداشت با دوج کوین در ماه آیند ارائه می‌شود. بیلی مارکوس ، خالق memecoin (که دیگر در این پروژه کار نمی کند). اوایل امروز از طریق توییتر اعلام کرد:

“خوب ، ما مجاز هستیم بیش از حد خوشحال باشیم.  کیف پول Robinhood خبرهای خوبی برای دوج کوین دارد. این اتفاق مسیر را برای بسیاری از کاربران، برای استفاده واقعی از ارزهای رمزنگاری شده باز می کند!”

خرید 384 میلیون دلاری املاک با دوج کوین

22 سپتامبر، پلتفرم املاک تجاری RedSwan اعلام کرد که Doge را برای دو معامله دیجیتال املاک در بازار خود می‌پذیرد. این شرکت در دو آسمان خراش به ارزش 384 میلیون دلار مالکیت جزئی ارائه می دهد.

اد نووکدی، مدیر اجرایی RedSwanCRE، می‌گوید: “DOGE در آستانه تبدیل شدن به یک ارز قانونی در  معاملات است.”

مدیرعامل AMC Entertainment ، آدام آرون، نظرسنجی از 140،000 نفر را از طریق توییتر انجام داد. او پرسید که آیا DOGE باید به برنامه‌های این شرکت برای خرید بلیط فیلم تا پایان سال 2021 اضافه شود. از چهار گزینه ارائه شده، ” بله، حتماً این کار را انجام دهید ”68.1 درصد از آرا را به دست آورد.

پس از حمایت گسترده از DOGE در نظرسنجی  آرون سپس اظهار داشت: “واضح است که شما فکر می کنید AMC باید دوج کوین را بپذیرد. حالا باید بفهمیم چگونه این کار را انجام دهیم. گوش به زنگ باشید!”

ایلان ماسک “مدیرعامل” سابق DOGE خواستار کاهش ساختار هزینه دوج کوین برای حمایت از پذیرش گسترده شد.

سطح پایین معاملات

علیرغم تبلیغاتی که در هفته جاری انجام شد، سطح معاملات دوج کوین به پایین‌ترین سطح خود رسید که از دسامبر 2017 مشاهده نشده بود.

بر اساس داده های Bit Info Charts، تعداد معاملات روزانه DOGE برای اولین بار در چهار سال گذشته به 16000 عدد رسیده است. این رقم تضاد کاملی با شیدایی دوج کوین دارد که در آوریل سال جاری بازار ارزهای دیجیتال را فرا گرفت و منجر به بالاترین سطح معاملات 24 ساعته 140،000 نفر شد.

عدم وجود فعالیت های زنجیره ای، در قیمت و بازار دوج کوین منعکس می شود. زیرا قیمت 69 درصد از بالاترین سطح خود در 0.73 دلار در اواسط ماه می کاهش یافته و در زمان نگارش این مقاله به 0.22 دلار رسیده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبلاک چین چیست؟ راهنمای مقدماتی تکنولوژی بلاک چین
مقاله بعدیدفتر کل توزیع شده ( Distributed Ledger Technology )

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید