کاهش 70درصدی دوج کوین در 6 ماه گذشته نسبت به بیت کوین

154
دوج کوین
ایلان ماسک و حمایت های بیش از پیش از دوج کوین؛ دوج کوین ارز مردمی

ارزروز: دوج کوین ممکن است طرفدار اصلی خود یعنی مارک کوبان را ناامید کرده باشد. چرا که قیمت دوج در پایین ترین سطح نسبت به بیت کوین رسیده است.

اصلاح قیمت دوج کوین
نمودار قیمت DOGE/BTC، تایم فریم هفتگی. منبع:TradingView

داده های TradingView نشان می‌دهد که DOGE/BTC در 15 اکتبر با 412 ساتوشی در مقایسه با 1280 ساتوشی در ماه آپریل کاهش قابل توجهی داشت.

در حالی که بیت کوین در این ماه به طور جمعی از آلت کوین‌ها پیشی گرفت. این درد به ویژه برای سرمایه گذاران دوج کوین پس از ماه‌ها تبلیغات عمومی توسط کوبا و دیگران، از جمله ثروتمندترین فرد جهان، ایلان ماسک، شدیدتر بوده است. با این حال، هیچ چیز نتوانسته شرایط را تغییر و در حال حاضر، مفسران ناامید حتی توضیح می‌خواهند.

Preston Pysh، مجری پادکست، اظهار داشت که تبلیغات او درباره دوج کوین در تلویزیون ملی ایالات متحده اشتباه بوده است.

ادعای کوبان مبنی بر اینکه او ترجیح می‌دهد موز داشته باشد تا BTC کاربران توییتر را برانگیخت. با کاهش قدرت خرید دوج کوین، ادعای کوبان نیز مضحک شد. در ماه اوت، کوبان اظهار داشت که کمتر از 500 دلار DOGE دارد.

آیا روزهای تاریک Doge تمام شده است؟

در همین حال، ایلان ماسک به دنبال استفاده از ارزهای مرتبط با دوج کوین در تلاش های تبلیغاتی خود بوده است. به همین ترتیب در پشت بی خطرترین اظهارنظرها نیز دستاوردهای عظیمی مشاهده می‌شود. یکی از این سکه ها، Shiba، که در گذشته شاهد فروش قابل توجهی از جانب سرمایه گذاران بزرگ بوده است.

مدیرعامل تسلا در اوایل سال جاری از خشم بیت کوینرها نجات نیافت. فعالیت‌های دوج کوین او نیز با ادعای دستکاری سرمایه گذاران روبرو شد. زمانی که بیت کوین به بالاترین سطح خود برسد، که می‌تواند آغاز سال 2020 باشد، رنسانس آلت کوین ها ممکن است اتفاق خواهد افتاد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیقیمت کاردانو با ارزش بازار 87/72 میلیارد دلار در رتبه 4 بازار رمزارزها
مقاله بعدیواژه های پرکاربرد در بازار رمز ارزها مانند والت یا توکن چیست؟ قسمت یازدهم

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید