نوسان و توجه قیمت دوج کوین با حمایت؛ ایلان ماسک

156
دوج کوین
ایلان ماسک و حمایت های بیش از پیش از دوج کوین؛ دوج کوین ارز مردمی

حمایت ایلان ماسک از دوج کوین

ارزروز: هفته گذشته در همان ساعات اولیه معاملات روز سه‌شنبه،.اکثر رمزارزها در محدوده سبز قرار داشتند.و ارزش بازار جهانی رمزارزها در آن روز به ۲.۶۲ تریلیون دلار رسید.که ۱.۶۳درصد رشد.را نسبت به روز دوشنبه گذشته نشان می داد. به عبارت دیگر در ۲۴ساعت روز سه شنبه حجم معاملات ۲.۳۱ درصد کاهش یافت.و به ۹۸.۶۹میلیارد دلار رسید. در این بازه زمانی بیت‌کوین با حدود ۱درصد رشد.به قیمت ۶۲ هزار و ۴۷۲ دلار و اتریوم با افزایش حدود ۲ درصد.به قیمت ۴ هزار و ۱۹۸ دلار معامله شد. ریپل و کاردانو نیز شاهد رشد قیمت بودند،.در حالی که ارزش دوج‌کوین با وجود حمایت روز گذشته ایلان ماسک،.اندکی کاهش یافت. در این بازه زمانی در پی اظهارات ایلان ماسک دوج کوین در نوسان قرار گرفت.در بازه ای مسیر نزولی و در بازه ای رشد را تجربه نمود.

همچنین میم کوین ها نیز در محور توجهات قرار گرفتند. ایلان ماسک مجددا در توییتر در خصوص دوج‌کوین اظهار نظر کرده و باعث رشد.این رمزارز در طول چند ساعت شده است. ایلان ماسک،.مدیرعامل تسلا دوباره در توییتر اظهار نظر کرده.و در خصوص دارایی‌های رمزارزی خود صحبت کرده است. سوابق نشان داده که اظهارات ایلان ماسک روی خود سکه‌ها و جهت‌دهی بازار تاثیر داشته.و نظرات امروز وی نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. ایلان ماسک در پاسخ به یک فعال حوزه رمزارز.در یوتیوب به نام @ProTheDoge، از دوج‌کوین به عنوان “رمزارز مردم” یاد کرد.

شیبا اینو نیز تحت حمایت ایلان ماسک قرار گرفت

ماسک در توییتر خود نوشت:.“من با بسیاری از کارکنانم که در خطوط تولید تسلا یا ساخت موشک در اسپیس ایکس صحبت کردم، دوج‌کوین دارند. آنها کارشناسان مالی یا تکنولوژیست در سیلیکون ولی نیستند. به همین دلیل من تصمیم گرفتم که از دوج‌کوین حمایت کنم. احساس می‌کنم دوج‌کوین، رمزارز مردم است.” پس از این توییت، قیمت دوج‌کوین 8درصد افزایش یافت و به 0.266581دلار رسید. ایلان ماسک تصویری از سگ خود، نژاد شیبا اینو، در دو هفته گذشته منتشر کرد، گمانه‌زنی‌ها در خصوص اینکه وی از این رمزارز در دارایی‌های خود دارد را بالا برد. با این حال، ماسک تایید کرد هیچ سکه‌ای از شیبا اینو ندارد. شیبا اینو، از آنجا که مورد توجه معامله‌گران رسانه‌های اجتماعی قرار گرفته، یکی از رمزارزهایی بوده که تنها در طول ماه اکتبر، رشد 450درصدی تجربه کرده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیرمزارز ملی فرصت‌ها و تهدیدها؛ برون رفت از تحریم ها با رمزارز ملی امکان پذیر است
مقاله بعدیتسلا و ایلان ماسک بر این باور هستند که رمزارزها بزودی جایگزین پول نقد می شوند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید