دیزنی ، غول سرگرمی جهان، تکنولوژی یک پارک Metaverse را ثبت کرد

199
ثبت اختراع متاورس والت دیزنی

ارزروز: دیزنی اختراعی را ثبت کرده است که جاذبه های تعاملی شخصی برای بازدیدکنندگان در پارک مجازی خود ایجاد می‌کند. این فناوری از واقعیت افزوده(AR) بدون هدست برای ایجاد جلوه‌های بصری استفاده می کند.

این فناوری با ردیابی بازدیدکنندگان با استفاده از تلفن همراه، و ایجاد و نمایش جلوه‌های سه بعدی شخصی‌شده.بر روی فضاهای فیزیکی، دیوارها و اشیاء اطراف پارک کار می‌کند.

در 28 دسامبر 2021 «شبیه‌ساز دنیای مجازی در یک مکان واقعی» کمپانی دیزنی ثبت اختراع شد. البته ابتدا در جولای 2020 در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ثبت شد.

“Metaverse” تا حد زیادی به عنوان چیزی در اینترنت تصور می شود که با استفاده از واقعیت مجازی (VR) یا هدست های AR قابل دسترسی است. با این حال، فناوری ارائه شده توسط دیزنی، متاورس را به دنیای فیزیکی خواهد آورد.

این اولین بار نیست که دیزنی علاقه خود را به متاورس نشان می دهد. باب چاپک، مدیر عامل شرکت، در نوامبر 2021، گفت که شرکت در حال آماده شدن برای ترکیب دارایی های فیزیکی و دیجیتال در متاورس است.

ما می‌توانیم دنیای فیزیکی و دیجیتال را به هم نزدیک‌تر کنیم و امکان داستان‌گویی، بدون مرز در متاورس دیزنی خودمان را فراهم کنیم.

در نوامبر 2020، تیلاک ماندادی، مدیر ارشد استراتژی استراحتگاه‌های دیزنی، مقاله‌ای در لینکدین به اشتراک گذاشت که هدفش ترکیب دنیای دیجیتال و فیزیکی است.

او در آن زمان نوشت: «همانطور که به آینده نگاه می کنیم، تجربیات پارک که از مانع فیزیکی و دیجیتالی فراتر می روند و لایه های جدیدی از داستان سرایی را باز می کنند، تمرکز بسیار هیجان انگیز ما هستند.

این تجربیات همیشگی هستند و مهمانی در داخل و خارج از پارک ها است. آنها منحصر به شما هستند، اما اجتماعی و مرتبط هستند. آنها دائماً در حال تغییر هستند، بنابراین همیشه چیز جدیدی برای کشف وجود دارد.

اگرچه دیزنی به لس آنجلس تایمز گفت که «هیچ برنامه‌ای فعلی» برای استفاده از شبیه‌ساز در آینده نزدیک.ندارد، اما پتنت اخیراً تأیید شده دیدگاه مندادی برای این متاورس را منعکس می‌کند.

12 پارک رسمی دیزنی در سراسر جهان وجود دارد، در ایالات متحده، پاریس، هنگ کنگ، ژاپن و چین. در سال 2021، دیزنی با وجود پارک‌ها، تجربیات و بخش محصولات خود با وجود قرنطینه‌های جهانی.به دلیل همه‌گیری COVID-19، مجموعاً نزدیک به 17 میلیارد دلار درآمد داشت.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیشبکه Arbitrum به دلیل خرابی سخت افزار دچار قطعی جزئی می شود
مقاله بعدیرقابت برای عرضه توکن رایگان؛ رقابت اوپن سی با لوکس ریر

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید