دیسکورد با اتریوم به روز رسانی می شود؛ شبکه اجتماعی مجهز به کیف پول

225
ارزروز: لونا
لونا LUNA رکورهای تازه ای را در هفته تثبیت قیمت ها ثبت نمود

شبکه اجتماعی دیسکورد

ارزروز: در ماه های اخیر همواره می شنویم که سازمان ها و نهاد های اقتصادی به سرعت پذیرش  بازار رمز ارزها هستند. در این راستا مدیرعامل شبکه اجتماعی دیسکورد (Discord) به‌تازگی تصویری را منتشر کرده که نشان می‌دهد احتمالاً قرار است.در نسخه‌های جدید این پلتفرم، امکان اتصال به کیف پول‌های اتریومی در اختیار کاربران قرار گیرد. به گزارش کوین دسک، به‌نظر می‌رسد شبکه اجتماعی دیسکورد به‌دنبال برقرار ارتباط با اتریوم است.

جیسون سیترون (Jason Citron)

جیسون سیترون (Jason Citron)،.مدیرعامل و بنیان‌گذار این پلتفرم،.اوایل امروز در توییتی به این موضوع اشاره کرده بود. سیترون اسکرین شاتی را از بخش تنظیمات دیسکورد منتشر کرده که نشان می‌دهد.ظاهراً قرار است امکان اتصال به اتریوم به نسخه‌های بعدی این شبکه اجتماعی اضافه شود. او در این باره و در واکنش به توییت یکی از کاربران به کنایه گفته بود.که این اتفاق جدید «احتمالاً چیز مهمی نیست».

استفاده از کیف پول‌ اتریومی متامَسک (MetaMask)

در این اسکرین شات گزینه‌ای مربوط به اتصال با استفاده از کیف پول‌ اتریومی متامَسک (MetaMask) و ابزار ارتباطی والت کانکت (WalletConnect) دیده می‌شود. تا به این لحظه این گزینه‌ها به نسخه تحت وب دیسکورد اضافه نشده‌اند. بنابراین اسکرین شات می‌تواند مربوط به یک محیط توسعه نرم‌افزار خصوصی یا لوکال (Local) باشد که هنوز برای عموم منتشر نشده است.

مک‌کورمیک (Packy McCormick)

این اسکرین شات در حالی منتشر شد که مدیرعامل دیسکورد در حال پاسخگویی به توییتی از پکی مک‌کورمیک (Packy McCormick) بود. مک‌کورمیک لینک مربوط به یکی از مطالب خبرنامه خود، یعنی نات بورینگ (Not Boring) را در توییت‌اش قرار داده بود که در آن درباره پتانسیل دیسکورد برای تبدیل‌شدن به محیط میزبانی از نسل سوم وب (Web3) و ارتباطات عمیق این شبکه اجتماعی با ارزهای دیجیتال نوشته شده است. گفتنی است که دیسکورد میان جامعه ارز دیجیتال در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیالین ورلدز Alien Worlds : با 11 میلیون تراکنش روزانه محبوب ترین بازی بلاک چینی
مقاله بعدیصنعت ارزهای دیجیتال پنجمین تهدید جدی برای ثبات مالی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید