یکپارچه سازی دیفای با بزرگترین بازار مالی جهان؛ ادغام فارکس و شبکه پالیگان

112
ارزروز: دیفای
هک اکوسیستم‌های بلاک چینی، گزینه ایده‌آلی برای هکرهاست

ادغام پالیگان و فارکس

ارزروز: گزارش ها و اخبار حاکی از آن است که یکی از پروتکل‌های مرتبط با پالیگان، بزرگترین بازار مالی جهان یعنی فارکس را به‌ نوعی با اکوسیستم دیفای این شبکه ادغام خواهد کرد. این ادغام می‌تواند تحولی عظیم در حوزه ارزهای دیجیتال باشد و علاقه‌مندان به بازار فارکس را با این صنعت درگیر کند. پروتکل اونومی (Onomy) اخیراً از ایجاد یک پل میان‌زنجیره‌ای با شبکه پالیگان و گسترش فعالیت‌های بین‌شبکه‌ای خود خبر داده است. اونومی یک بلاک چین لایه‌ اول ویژه توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز است که بر بستر پروتکل اصلی کازماس، یعنی تندرمینت (Tendermint) ساخته شده‌ است. این شبکه میزبان یک صرافی غیرمتمرکز، بازاری برای انجام معاملات فارکس، یک سیستم عرضه استیبل کوین و یک کیف پول غیرامانی است.

این ادغام به کاربران پالیگان اجازه می‌دهد.تا با استفاده از استیبل کوین‌های ساخته‌شده در پروتکل اونومی به انجام معاملات فارکس،.پرداخت و تسویه‌حساب وجوه، وام‌دهی و مشارکت در فرصت‌های کشت سود مشغول شوند. صرافی غیرمتمرکز هیبریدی یا ترکیبی اونومی که اونِکس (ONEX) نامیده می‌شود، استخرهای نقدینگی مربوط به بازارساز خودکار (AMM) خود را با یک رابط کاربری ویژه دفتر سفارش (Order Book) معاملات ترکیب می‌کند. در واقع ساختار این صرافی چیزی بین صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز رایج است. این امر به معامله‌گران امکان می‌دهد تا بتوانند درست مثل صرافی‌های متمرکز سفارش با قیمت بازار (Market Order)،.سفارش محدود (Limit Order)،.حد ضرر (Stop Loss) و سفارش مشروط (Conditional Order) ثبت کنند.

راهکار همه‌جانبه پالیگان برای رفع مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم،.موجب بهبود کارایی این پلتفرم معاملاتی شده است و همچنین کاربرد استیبل کوین‌های مبتنی بر اونومی را در اکوسیستم رو‌به‌رشد برنامه‌های غیرمتمرکز آن،.افزایش می‌دهد. شایان ذکر است که این استیبل کوین‌ها دنومز (Denoms) نام دارند. بلاک چین اونومی که اونت (ONET) نامیده می‌شود،.از توان عملیاتی بالایی برخوردار است. و از تبادل میان‌زنجیره‌ای بدون کارمزد استفاده می‌کنند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیMicroStrategy تعداد 660 بیت کوین به ارزش 25 میلیون دلار، خریداری کرد
مقاله بعدیبازار خرسی و بازار گاوی و تفاوت های آنها برای معامله گران در صنعت ارزهای دیجیتال

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید