استخراج کریپتو در تایلند به دلیل ممنوعیت چین افزایش یافته است

61
افزایش استخراج رمزارز در تایلند

ارزروز: استخراج ارزهای دیجیتال در تایلند ظاهراً به دلیل تسلیم شدن ماینرهای چینی که توسط ممنوعیت جدید این کشور در ماه سپتامبر اجرا شد، تقویت شده است.

به گزارش روز چهارشنبه الجزیره، کارآفرینان تایلندی و مشاغل ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای از استخراج. کنندگان چینی برای خلاص شدن از شر ماشین‌های استخراج رمزنگاری خود خرید کرده اند.

یکی از علاقه مندان به بیت کوین (BTC) که به ماینر تبدیل شده است، گفت: «لحظه ای که چین رمزارز را ممنوع کرد، ما به وجد آمدیم.

وی ادعا کرد که یک واحد استخراج کریپتو کوچک با انرژی خورشیدی را با قیمت حدود 30000دلار راه‌اندازی کرده است. او گفت: “من همه چیز را در سه ماه انجام دادم.”

یکی دیگر از کارآفرینان صنعت، Pongsakorn Tongtaveenan، یک تجارت فروش برای دستگاه‌های استخراج کریپتو در تایلند راه‌اندازی کرد. طبق گزارش‌ها، صدها ماینر مدار مجتمع (ASIC) چینی را به سرمایه‌گذاران کوچک محلی فروخت.

به گفته Pongsakorn، قیمت ASIC ها، مانند Bitmain Antminer SJ19 Pro، به دلیل خروج ماینرهای چینی قبل از بازگشت به حالت عادی در میان تقاضای رو به رشد محلی، 30 درصد سقوط کرد.

استخراج بیت کوین

پونگساکورن معتقد است که افزایش محبوبیت استخراج در تایلند به دلیل افرادی است که به دنبال درآمد پایدار در شرایط کرونا هستند. همچنین سرمایه‌گذاران نسبت به آینده دارایی‌های دیجیتال خوش‌بین‌تر هستند.

بیت کوین طلای دنیای دیجیتال است. اما یک ریگ استخراج مانند سهام معدن طلا است. بر اساس قیمت طلا به شما سود سهام پرداخت می‌شود.

تایلند تنها کشوری نیست که با توسعه استخراج کریپتو از خروج ماینرهای چینی سود برده است. کشورهایی مانند ایالات متحده، قزاقستان و روسیه به دلیل ممنوعیت چین شاهد هجوم گسترده ماینرهای جدید بوده‌اند.

محبوبیت روزافزون ماینینگ کریپتو در تایلند همراستا با استقبال پررونق ارزهای دیجیتال محلی است. به طوری که گردش مالی در چندین صرافی رمزارز محلی از 538 میلیون دلار در سال گذشته.به 6.6 میلیون دلار در نوامبر 2021 افزایش یافت.

تقاضای سازمانی برای کریپتو در تایلند نیز به طور قابل توجهی در حال رشد بوده است. در اوایل نوامبر، Siam Commercial Bank قدیمی‌ترین بانک تایلند، 537 میلیون دلار برای خرید 51 درصد از سهام BitKub، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال تایلند، پرداخت کرد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیورزشکاران کوچک توسط یک پروژه ورزشی به طرفداران خود نزدیکتر می شوند
مقاله بعدیبازار ارزهای دیجیتال و مهمترین رویدادهای این حوزه در سال 2021

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید