کریپتو کیتیز Crypto Kitties

593
بازی کریپتو کیتیز

معرفی کریپتو کیتیز

ارزروز: Crypto Kitties یک بازی مجازی مبتنی بر بلاک چین است که توسط Axiom Zen توسعه یافته است. این بازی به بازیکنان امکان خرید، جمع آوری، پرورش و فروش انواع مختلف گربه‌ های مجازی را می‌دهد. این یکی از اولین تلاش‌ها برای به کارگیری فناوری بلاک چین برای اهداف تفریحی و فراغتی است. هر گربه منحصر به فرد است و 100٪ متعلق به شما است. نمی‌توان آن را تکرار، برداشته یا نابود کرد.

محبوبیت کریپتو کیتیز در دسامبر 2017 شبکه اتریوم را به هم ریخت. این محبوبیت باعث شد تراکنش‌های آن به بالاترین حد خود برسد و سرعت آن به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

چگونه بازی کنیم

کریپتو کیتیز را با گرفتن یک بچه گربه (اگر میتوانید بهتر است دوتا بچه گربه پرورش دهید) شروع کنید. هزینه بچه گربه ها را نیز می‌توانید با Ethereum از طریق کیف پول MetaMask پرداخت کنید. وقتی شروع به فهمیدن اینکه کدام ویژگی‌ها کمیاب و ارزشمند هستند و چگونه آنها را به دست آورید، کم کم به بازی علاقه‌مند می‌شوید.

با وجود اینکه هزاران بچه گربه در کریپتو کیتیز وجود دارد، فقط برخی از آنها متعلق به یک نژاد منحصر به فرد هستند یا ویژگی‌های بصری کمیابی دارند. بچه گربه‌ها با ویژگی‌های منحصر به فرد بسیار ارزشمند هستند. برخی از آنها  میلیون‌ها دلار قیمت دارند.

هنگام خرید یک بچه گربه، علاوه بر ویژگی‌های بصری، باید به دو نکته اساسی توجه کنید. شماره نسل و زمان خنک شدن. (مدت زمان نیاز برای استراحت یا اماده شدن جهت حرکت بعدی:CoolDown)

شماره نسل

شماره نسل توصیف می‌کند که چند نسل بچه گربه از گربه نسل 0 برداشته شده است.

در Crypto Kitties نسل صفر هر 15 دقیقه یکبار معرفی می‌شود و این شروع کار است. بچه گربه‌های نسل صفر مطلوب ترین آنها محسوب می‌شوند. هزینه برخی از آنها می‌تواند تا 8 ETH برای شما آب بخورد.

بچه گربه

به عنوان مثال، اگر دو بچه گربه نسل0 با هم زاد و ولد کند، فرزندان آنها نسل 1 خواهند بود. اگر نسل 6 با نسل 7 تولید مثل کند، فرزندان آنها نسل 8 خواهند بود. با افزایش عدد نسلها از کیفیت گربه‌ها نیز کاسته می‌شود. بچه گربه ها با نسل بالا در دراز مدت عملکرد خوبی نخواهد داشت. با این حال، برای شروع نسل‌های بین 8 و 15 برای شما مطلوب خواهند بود. چرا که قدم اول پیدا کردن درک درست از مکانیزم بازی است.

مدت زمان استراحت(CoolDown)

زمان خنک شدن در کریپتو کیتیز به شما می‌گوید که گربه‌ی چقدر زمان نیاز دارد تا بتواند بعد از آخرین زایمان بچه دار شود. هر چقدر هم عجیب به نظر برسد، مقیاس می‌تواند از “سریع” به “کاتاتونیک” برسد، و طبیعتاً هرچه بچه گربه سریعتر رشد کند، بهتر است. با این حال، مشکل این است که هر بار که بچه گربه بچه دار می‌شود، سرد شدن آن کاهش می‌یابد و این مطلوب نیست.

در Crypto Kitties برای پرورش بچه گربه از همان ابتدای کار باید به زمان خنک شدن توجه بیشتری داشته باشید چراکه می‌توانید نسل را به خطر بیاندازید.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیعرضه اولیه ارز دیجیتال (Initial Coin Offering)
مقاله بعدیاستاندارد چارترد اتریوم قابلیت پیشی گرفتن از بیت کوین را دارد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید