رقابت برای عرضه توکن رایگان؛ رقابت اوپن سی با لوکس ریر

117
ارزروز: 5 ارز برتر در هفته آینده
کدام ارزها را باید در هفته پیش روز زیر نظر داشت؛ بیت کوین،

بازار داغ NFT ها

ارزروز: لوکس ریر (LooksRare) یک بازار خریدوفروش NFT جدید است که به تازگی با اهدای رایگان توکن به معامله‌گران فعال در اوپن‌سی (Opensea)، نظر کاربران این پلتفرم را به خود جلب نموده است. ساعاتی پیش بازار خریدوفروش این توکن غیرمثلی راه‌اندازی شد. بازارهای خریدوفروش NFT سخت در تلاش‌اند تا جایگاه اوپن‌سی را به‌عنوان پرطرفدارترین پلتفرم معاملاتی توکن‌های غیرمثلی، از آن خود کنند. لوکس ریر ادعا می‌کند بازاری جامعه‌محور است و با در نظر گرفتن خواسته کاربران خود، قابلیت‌هایش را گسترش می‌دهد. این پلتفرم از تمام NFTهای موجود در بلاک چین اتریوم پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند آنها را سریعاً معامله کرده یا پیشنهادهای خرید خود را قبل از آغاز حراج، اعلام کنند. کاربران می‌توانند خریدوفروش NFTهای موجود در این بازار را با اتریوم، رپد اتریوم (Wrapped Ether) یا ترکیبی از این دو انجام دهند. علاوه بر این، در این بازار می‌توان پیشنهادهای خرید را با رپد اتریوم هم ثبت کرد.

بازار لوکس ریر حول توکن لوکس (LOOKS) شکل گرفته است. از این توکن برای پاداش‌دادن به کاربران لوکس ریر و جذب معامله‌گران اوپن سی استفاده می‌شود.

این توکن در حال حاضر در صرافی یونی سواپ قابل‌معامله است. قیمت توکن لوکس قبل از اینکه به ۲.۶۹ دلار برسد، تا اوج ۴.۱۷ دلاری افزایش یافته بود. با توجه به اینکه عرضه کل این توکن ۱ میلیارد واحد است و با فرض اینکه تمام توکن‌های آن اکنون در بازار قرار دارد، ارزش بازار آن ۲.۶۹ میلیارد دلار ارزیابی می‌شود.اعضای جامعه ارزهای دیجیتال به این کار «حمله خون‌آشامی‌(Vampire Attack)‌می‌گویند.» شرکت‌ها برای اینکه بتوانند کاربران پروژه‌های رقیب را جذب کنند، از اهدای رایگان توکن استفاده می‌کنند. بعد از اینفینیتی (Infinity)، لوکس ریر دومین بازاری است که برای حمله به اوپن‌سی از این روش بهره می‌گیرد. در این بازار ۲ درصد از مبلغ هر معامله به‌عنوان کارمزد دریافت می‌شود و بین سهام‌گذاران توکن لوکس توزیع می‌گردد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیدیزنی ، غول سرگرمی جهان، تکنولوژی یک پارک Metaverse را ثبت کرد
مقاله بعدیمهمترین ارزهای این هفته از نظر تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید