CoinEx در ماه اکتبر همه کاربران ساکن در چین را حذف می کند

150
ارزروز: صرافی متمرکز CoinEx
بیش از 5 میلیون آدرس بیت کوین برای ایرانیان؛ صرافی امن ایرانیان کدام است؟

ارزروز: CoinEx صرافی ارز دیجیتال در حال پایان دادن به عملیات خود در سرزمین چین برای رعایت مقررات ضد رمزنگاری این کشور است.

این شرکت روز پنجشنبه رسماً اعلام کرد که می‌خواهد حساب‌های کاربری را که متعلق به شهروندان چینی است مسدود کند.

این صرافی از کاربران ساکن چین خواست تا قبل از 31 اکتبر 2021 دارایی‌های رمزنگاری خود را از این پلت فرم خارج کنند. CoinEx سپس برنامه ریزی می‌کند تا حساب‌های بدون دارایی خود را از پنجشنبه 30 سپتامبر غیرفعال کند.

با وجود اقدامات تهاجمی CoinEx برای حذف کاربران ساکن چین، کاربران همچنان اجازه دارند تا پس از 31 اکتبر نیز دارایی خود را برداشت کنند. پس از مهلت مقرر، “تنها سرویس موجود برای این حساب‌ها برداشت است. یعنی عملکردهایی مانند سپرده گذاری و معامله بسته می‌شود و فقط سرویس برداشت پشتیبانی می‌شود.

CoinEx همچنین اشاره کرد که قبلاً دسترسی را مسدود کرده است. ثبت نام کاربران جدید از سرزمین اصلی چین را در مارس 2019 متوقف شده و از آنها خواسته است که برداشت‌های خود را در اسرع وقت تکمیل کنند. این شرکت می‌گوید: “برای رعایت قوانین و مقررات دولت چین، ما به کاربران را در ساکن چین خدمات نخواهیم داد.”

CoinEx یک صرافی بزرگ ارز دیجیتال جهانی است که در دسامبر 2017 تاسیس شد. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، حجم معاملات روزانه CoinEx حدود 85 میلیون دلار است.

با حرکت اخیر، CoinEx به تعداد روزافزون شرکت‌های می‌پیوندد که خدمات خود را در سرزمین چین به اتمام می‌رسانند. در پاسخ به مقامات محلی اعلام کردند که هفته گذشته ممنوعیت رمزنگاری دیگری اعلام شد. صرافی‌های بزرگ دیگر مانند Binance و Huobi نیز برخی خدمات خود را در سرزمین اصلی چین متوقف کردند. استخرهای اصلی استخراج اتریوم مانند Sparkpool و BeePool مجبور شدند عملیات خود را به طور کامل تعطیل کنند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیDYDX و رشد 80 درصدی، چه چیزی این توکن صرافی غیرمتمرکز را بالا می می‌برد
مقاله بعدیماینینگ بیت کوین پس از سه ماه ممنوعیت در ایران از سر گرفته شد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید