صرافی های ارز دیجیتال کوینکس Coinex ؛ صرافی کاربران ایرانی

124
ارزروز: صرافی ارزهای دیجیتال
صرافی های غیر متمرکز یا dYdX چیست و چه ویژگیهایی دارد

صرافی ارز دیجیتال کوینکس Coinex

ارزروز: پس از بایننس صرافی کوینکس Coinex یکی از پرطرفدار ترین صرافی های جهان است که به بازار ارز دیجیتال راه پیدا کرده است. و با توجه به محدودیت هایی که بایننس برای ایرانیان رقم زده به جرأت می توان گفت که کوینکس Coinex  یکی از محبوب ترین صرافی ها نزد ایرانیان است. قبل از هر چیزی باید بدانید که برای ورود به بازار ارز دیجیتال، نیاز دارید در یک صرافی خوب و معتبر ثبت نام کنید. صرافی کوینکس یکی از این صرافی هاست که خدمات رسانی آن شامل کشور ایران هم می شود. در این مقاله با این صرافی بیشتر آشنا می شوید. به طور کلی، صرافی های ارز های دیجیتالی را می توان به دو دسته صرافی متمرکز و صرافی غیر متمرکز تقسیم نمود که در ادامه به توضیح مختصر آن ها می پردازیم.

صرافی های متمرکز

در سیستم صرافی های متمرکز، شخص سومی وجود دارد که انجام معاملات را کنترل کرده و مورد تایید قرار می دهد. این شخص به طور کامل مورد اطمینان کاربران می باشد. در واقع، عملکرد صرافی متمرکز مانند سیستم بانکی است که در آن تمامی تراکنش ها مدیریت شده و مورد تایید قرار می گیرند. از مزایای صرافی های متمرکز می توان به موارد زیر اشاره کرد : سهولت در استفاده و انجام معاملات بدون دردسر، میزان نقدینگی بالا، افزایش اعتماد به صرافی.

صرافی های غیر متمرکز

سیستم عملکردی صرافی های غیر متمرکز کاملا برعکس صرافی های متمرکز می باشد. در این سیستم دیگر شخص سومی وجود ندارد که بر انجام معاملات و خرید و فروش رمز ارز ها نظارت کند و آن ها را مدیریت کند. در صرافی غیر متمرکز، طرفین معامله به طور مستقیم با یکدیگر در ارتباط هستند که این سیستم اصطلاحا P2P نام دارد.

به عنوان مثال برای فروش رمز ارز ها، دیگر نیازی نیست که کوین ها را به حساب صرافی واریز کنید. می توانید این کار را به راحتی توسط کیف پول دیجیتال خود انجام دهید. در این روش از امکان هک شدن کیف پول صرافی جلوگیری می شود که این موضوع یکی از دلایل محبوبیت صرافی های غیر متمرکز نزد کاربران است. از مزایای صرافی غیر متمرکز می توان به موارد زیر اشاره کرد : به طور معمول در این سیستم نیازی به احراز هویت کاربران نیست، انجام معاملات به طور مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد، عدم نیاز به ثبت اطلاعات اضافی در صرافی، عدم کنترل تراکنش ها از جانب صرافی

صرافی کوینکس، یکی از محبوب ترین صرافی ها نزد ایرانیان

صرافی کوینکس در سال ۲۰۱۷ در هنگ کنگ تاسیس شد. این صرافی، در همان ابتدای مسیر از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شد. علت این موضوع چیست ؟ متاسفانه بسیاری از صرافی های مطرح از جمله بایننس و بیت مکس ایرانیان را تحریم نموده و حساب های کاربری آن ها را مسدود کرده اند. اما این امر در رابطه با صرافی کوینکس صدق نمی کند و ایرانیان هم می توانند بدون هیچ محدودیتی از سرویس و خدمات آن بهره مند شوند و به معاملات ارز دیجیتال در این صرافی بپردازند.

همین مسئله باعث شد که کوینکس Coinex در کوتاه ترین زمان، از جایگاه ویژه ای نزد تریدر های ایرانی برخوردار شود. در حال حاضر، بدون نیاز به استفاده از فیلتر شکن می توانید از سرویس های کوینکس استفاده کنید زیرا نام کشور ایران هم در لیست کشور های تحت پوشش این صرافی وجود دارد.

امنیت بالا در صرافی کوینکس

بدون شک،.امنیت یکی از مهم ترین و ضروری ترین فاکتور های یک صرافی خوب و قابل اطمینان است. کاربران باید در هر مرحله از انجام معاملات خود،.از برقراری امنیت اطمینان حاصل کنند.در غیر این صورت ممکن است تمام سرمایه و دارایی خود را از دست بدهند. متاسفانه امروزه به وفور شاهد این اتفاق هستیم و بسیاری از افراد سرمایه های عظیم خود را در این راه از دست می دهند که علت اصلی آن عدم آگاهی کافی و عدم توجه به فاکتور امنیت می باشد.

بخش اول امنیت که بسیار مهم است، توسط توسعه دهندگان صرافی تامین می شود.به طوری که آن ها موظف هستند ملاحظات امنیتی را در نظر بگیرند.و باگ های موجود را برطرف نمایند. این امر امکان هک شدن صرافی را از بین می برد و باعث می شود.کاربران با خیال آسوده تری به انجام معاملات خود بپردازند. صرافی باید به لحاظ امنیتی کاملا مورد اطمینان باشد تا از نفوذ هکران و افراد سودجو در امان باشد. بخش دوم امنیت،.مربوط به کاربران است. تمامی افراد باید از قوانین امنیتی پیروی کنند.

امنیت مناسب در صرافی کوینکس

صرافی کوینکس به لحاظ امنیتی مناسب و ایمن می باشد.و شما می توانید با خیال راحت در آن ثبت نام کنید. یک توصیه جدی !.اگر تصمیم دارید سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشید،.بهتر است از نگه داشتن ارز های دیجیتال در صرافی به مدت طولانی خودداری کنید. بهترین راه،.ذخیره سازی رمز ارز ها در کیف پول های سخت افزاری یا نرم افزاری می باشد. کوینکس تدابیر ویژه ای برای تامین امنیت اندیشیده است.و دارای یک چهارچوب امنیتی چند گانه است. به شما اطمینان می دهیم که با انتخاب صرافی کوینکس،.امنیت معاملات ارز دیجیتال تضمین شده و تمامی تراکنش ها بدون هیچ دخالتی انجام می شوند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلی5 دلیل برای اینکه چرا بازی های مبتنی بر بلاکچین جزو اقتصاد های آینده خواهند بود؟
مقاله بعدیصرافی ارز دیجیتال چیست؟ بهترین صرافی برای ایرانیان کدام صرافی است؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید