کوین بیس در راه اندازی بازار NFT از FTX و Binance پیروی می کند

101
ارزروز: دنیای NFT
افزایش قابلیت های جدید NFT با کارمزد صفر؛ اثربخشی تحریم‌ها کمتر خواهد شد

ارزروز: صرافی کوین بیس اعلام کرده است که یک لیست انتظار برای بازار NFT باز می‌کند که اواخر امسال راه اندازی می‌شود.

در یک پست وبلاگی، Sanchan Saxena، معاون محصول و اکوسیستم Coinbase، گفت که بازار توکن یا NFT به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن های مبتنی بر اتریوم را بسازند، خرید کنند و یا به نمایش بگذارند. به گفته ساکسنا، این پیشنهاد به سازندگان اجازه می‌دهد تا کنترل آثار هنری خود را “از طریق قراردادهای غیرمتمرکز و شفافیت فراداده” با همه NFT‌ها در زنجیره، حفظ کنند.

اعلان کوین بیس پس از صرافی FTX و نمایندگی مستقر در امریکا انجام شد. در این بازار کاربران قادر به مبادله NFT از طریق زنجیره متقابل از طریق بلاک چین Ethereum و Solana هستند. Binance، بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان، در ماه ژوئن با هدف به حداقل رساندن هزینه‌های معاملات وارد بازار NFT شد.

کوین بیس 68 میلیون کاربر تأیید شده و 8.8 میلیون کاربر فعال ماهانه تا سه ماهه دوم سال 2021 دارد. ورود Coinbase به صنعت NFT می‌تواند رقابت برای بازارهایی مانند OpenSea و Rarible ایجاد کند. رئیس محصول OpenSea، ناتی چستین، به دلیل استفاده از burner wallet برای خرید NFT در پلتفرم با انتقاد روبرو است. این نوع کیف پول کمک می‌کند آثار هنری در صفحه اول وب سایت بیشتر مورد توجه قرار گیرد. این پلتفرم عمدتا از اتریوم استفاده می‌کند که بر فروش NFT غالب است.

بر اساس داده‌های DappRadar، حجم کل معاملات OpenSea در زمان انتشار 8.7میلیارد دلار بود که بزرگترین بازار NFT محسوب می‌شود. فروش NFT از طریق بازی Axie Infinity با الهام از Pokemon با 2.5 میلیارد دلار در رتبه دوم قرار گرفت.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیXDeFi نسخه عمومی کیف پول مبتنی بر مرورگر را راه‌اندازی کرد
مقاله بعدیرفتار صعودی و قله های عجیب بیت کوین در بازه 11 ساله از 1389 تا 1400

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید