قیمت کاردانو با ارزش بازار 87/72 میلیارد دلار در رتبه 4 بازار رمزارزها

132
ارزروز: کاردانو
قیمت کاردانو با ارزش بازار 87/72 میلیارد دلار در رتبه 4 بازار رمزارزها

سهم 90/2 درصدی از بازار

ارزروز: کاردانو با نماد اختصاری ADA ارزی دیجیتالی یا شکلی از دارایی به از نوع دیجیتال است. کاردانو در حال حاضر و در زمان ارایه این گزارش ارزشی حدود ۷۲.۸۷ میلیارد دلار در بازار ارزهای دیجیتال دارد. این رقم نشان دهنده رتبه ۴ بازار ارزهای دیجیتال برای این ارز دیجیتال است. کاردانو ADA با سهم ۲.۹۰ درصدی از کل بازار ارزهای دیجیتال یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال است. هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت ۲.۲۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۱۱۲ تومان معادل ۶۰,۰۳۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۴۹ میلیارد دلار است.

قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۴.۲۴% افزایش یافته است. بالاترین قیمت کاردانو در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۰(02 September 2021) معادل ۳.۰۸ دلار بوده که همینک %۲۸.۱۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش کاردانو ۳۲.۹ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۴۵ میلیارد خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن کاردانو معامله می‌شود، صرافی Binance با سهم %۱۹.۳۷ از حجم معاملات روزانه است.

بررسی قیمت کاردانو

قیمت کاردانو در حال حاضر در داخل الگوی مثلث متقارن در نوسان است که عموماً‌ یک الگوی تداوم روند است. اگر فروشندگان بتوانند قیمت را در زیر خط حمایت مثلث تثبیت کنند، احتمال ادامه روند اصلاحی وجود دارد. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۲.۲۴ دلار صاف شده است و شاخص قدرت نسبی هم در محدوده میانی است؛ با تکیه بر این شرایط، نمی‌توان به تصویری درست از وضعیت توازن بازار ارزهای دیجیتال رسید. خریداران حالا سعی خواهند کرد جلوی سقوط قیمت را در ۱.۹۴ دلار بگیرند، ولی شکست آنها ممکن است باعث افزایش فشار فروش در بازار ارزهای دیجیتال شود و این اتفاق می‌تواند به کاهش قیمت تا ۱.۶ دلار بینجامد.

به‌علاوه، اگر قیمت از خط حمایت مثلث احیا شود و به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسد، خریداران تلاش می‌کنند تا کاردانو را به بالای خط مقاومت مثلث برسانند. اگر آنها در انجام این کار موفق شوند، می‌توان انتظار رسیدن تا ۲.۴۷ دلار را داشت. هدف بعدی در این شرایط، ۲.۸ دلار خواهد بود. کاردانو روز گذشته حرکت نزولی خود را با سقوط به زیر سطح ۲.۱۲ دلار و ۲.۱۰ دلار دنبال کرد. در ادامه قیمت تا ۲.۰۷ دلار هم پایین آمد و در ۲.۰۵ دلار با حمایت خریداران مواجه شد. در صورت صعودی‌شدن بازار ارزهای دیجیتال اولین مقاومت پیش روی قیمت در سطح ۲.۱۵ دلار خواهد بود و یک مقاومت کلیدی هم در محدوده ۲.۲۰ دلار شکل گرفته است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیآمریکا مقصد نهایی ماینرهای رمزارزها (استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال)
مقاله بعدیکاهش 70درصدی دوج کوین در 6 ماه گذشته نسبت به بیت کوین

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید