کاردانو SundaeSwap را راه‌اندازی کرد، اما همه آن را موفقیت آمیز نمی‌دانند

138
راه اندازی صرافی غیرتمرکز کاردانو

ارزروز: طبق گفته‌های Cardano Blockchain Insight و pool.pm، شبکه کاردانو (ADA) نزدیک به دو هفته به دلیل راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز SundaeSwap، که اولین مورد از نوع خود است، ظرفیت رکورد را حفظ کرده است. در همان زمان، ارزش کل قفل شده برای بلاک چین ADA به رکورد تقریباً 80 میلیون دلار رسید، علیرغم کاهش اخیر قیمت توکن در بازار نزولی.

میانگین بار فعلی بلاک چین در شبکه 93.19 درصد است. به این معنی که 93.19 درصد از بلاک‌های آن در حال پر شدن است.  این متریک در شب سال نو تنها به 32.49 درصد رسید. تعداد کیف پول‌های ADA نیز در آستانه شکستن مرز 3 میلیونی است.

بسیاری از علاقه مندان ADA برای جشن گرفتن این نقاط عطف به رسانه‌های اجتماعی رفتند. با این حال، پدیده نزدیک شدن به ظرفیت کامل شبکه به دلیل اضافه شدن یک DEX، سؤالاتی را در مورد کاربرد آن ایجاد کرد. اگرچه راه حل‌های مقیاس پذیری به زودی ارائه می‌شوند. کاربری اشاره کرد:

این وضعیت تصویری از بارگذاری بیش از حد در بلاک چین کاردانو را نشان می‌دهد که در حال تلاش برای کنترل بار هستند. این می‌تواند سرمایه گذاران را از کاردانو بترساند. سرمایه گذاران به این فکر می‌کنند که این شبکه بلاک چین قابل اعتماد نیست.

در طول راه‌اندازی SundaeSwap هم همه‌چیز هموار نشد. خیلی زود، گزارش‌های کاربران مبنی بر اختلال در تراکنش‌ها، به طور گسترده در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد. در زمان انتشار، کاربران همچنان ادعا می‌کنند که سفارشات.DEX آنها با وجود ارسال چند روز پیش، پردازش نشده باقی مانده است. مهمتر از آن، این پلتفرم در یک مناقشه تجاری عمومی در رابطه با ادعاهای عدم موفقیت سرمایه گذاران با برنامه شتاب دهنده CardStarter قفل شده است. حتی چارلز هاسکینسون نیز در این افتضاح شرکت کرد و به دو طرف گفت: “مشکل‌های خود را جمع کنید!” و اختلافات خود را از طریق داوری حل و فصل کنند.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلینقش اساسی LUNA توکن بومی پروتکل Terra در پایداری شبکه
مقاله بعدیبازیابی قیمتی بیت کوین برای ساعاتی موج خوشحالی را در بین معامله گران راه انداخت

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید