خرید زمین در آپلند

ارزروز: در بازی آپلند می‌توان یک زمین مجازی را به قیمت یک زمین واقعی خرید و مالک آن شد و آن را در کیف پول خود نگهداری کرد. این ملک برای شماست و هر زمان که مایل باشید می‌توانید نسبت به فروش آن اقدام کنید. سیستم عامل گوشی شما اندروید باشد یا IOS فرقی ندارد زیرا بازی آپ‌لند (Upland) برای سیستم‌عامل‌های اندروید و IOS پیاده سازی شده است. در ادامه این گفتار لینک دانلود بازی آپلند را در اختیار شما می‌گذاریم.

یکی از ویژگی‌های جذاب این بازی این است که علاوه بر خرید زمین می‌تون در زمین خود فرایند ساخت و ساز نیز انجام داد تا بتوان آن را با سود بیشتری فروخت. بعد از دانلود آن از مراجع ذیصلاح مانند اپ‌استور یا گوگل‌پلی را نصب کرده و حساب کاربری بسازید. در مرحله بعد نصب بازی آپلند، آدرس ایمیل و گذرواژه خود را وارد کنید تا لینک تایید به ایمیل شما ارسال ‌شود. در ادامه بر روی لینک تایید که به ایمیل شما ارسال شده کلیک کنید و به صفحه ورود بازی بروید. برای نصب بازی آپلند و شروع بازی نیازی به توکن EOS نیست. در حقیقت، یک فرد می‌تواند Upland را حتی بدون داشتن کیف پول EOS بازی کند.

واحد پول در بازی Uplandاست که با انتخاب کاوشگر UPX شما 4500 می‌شود و پاداش ثبت نام به شما تعلق می‌گیرد. می‌توان از این پاداش برای خرید ملک‌ استفاده کرد که بابت آن اجاره دریافت خواهید کرد.

یکی از اصطلاحاتی که در آموزش بازی Uplandباید به آن اشاره کرد، Visitors است. ویزیتورها همان بازیکنانی هستند که UPX  آنها کمتر از 10000 است. آنها می‌توانند ملک بخرند و اجاره بگیرند، اما نمی توانند UPX خود را نقد کنند. هر 1000 واحد  UPX معادل 1 دلار است. ویزیتورها کیف پول EOS رایگان دارند که حاوی آیتم‌ها و UPX آنها است. اما کلیدهای خصوصی این کیف پول‌ها توسط توسعه دهنده کنترل می‌شود.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبازی محبوب موبایلی آپلند (Upland) که بر روی بلاکچین EOS فعال است
مقاله بعدیآموزش بازی موبایلی و محبوب آپلند (Upland) و نقش آواتارها در آن

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید