ارزروز: Upland یک بازی مجازی جدید است که دارای ویژگی‌های مشابه بازی‌های مونوپولی می باشد. در Upland، بازیکنان می‌توانند ملک بخرند، اجاره بگیرند، املاک را با دیگران معامله کنند و مجموعه بسازند.

دارایی‌های درون بازی Upland در شبکه بلاک چین EOS قرار دارد.

برای درک نحوه عملکرد Upland، ما یک حساب کاربری ایجاد کردیم و رابط کاربری بازی را بررسی کردیم.

در این مقاله، آنچه را که به دست آورده ایم با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. ما برای شما در مورد Uplanders، تمدید VISA، استخر Upland، استخر Community و سایر موارد دیگر توضیح خواهیم داد. هرچیزی که برای شروع بازی به آن نیاز داشته باشید در این آموزش آورده شده است.

شروع کار با Upland

ثبت نام در Upland

مراحل ثبت نام در Upland ساده است. شما می بایست ابتدا از طریق GooglePlay برای گوشی های اندروید و AppStore برای گوشی های ios اقدام به نصب بازی کنید. شما همچنین می‌توانید از نسخه تحت وب این بازی استفاده کیند. پس از نصب بازی با صفحه روبرو مواجه می‌شوید که می توانید با وارد کردن ایمیل خود مراحل ثبت نام را انجام دهید.

لینک ثبت نام در آپلند

شما برای شروع بازی نیازی به توکن EOS ندارید. در حقیقت، یک فرد می‌تواند Upland را حتی بدون داشتن کیف پول EOS بازی کند.

پس از وارد کردن آدرس ایمیل و گذرواژه، لینک تائید به ایمیل شما ارسال می‌شود. پس از کلیک بر روی لینک تائید که به ایمیل شما ارسال شده است به صفحه ورود بازی هدایت می‌شوید.

انتخاب Block Explorer

پس از اینکه وارد بازی شدید در صفحه اول بازی چندین آواتار Block Explorer نمایش داده می‌شود. آنها در واقع آیکون شما خواهند بود. شما باید رنگ و آواتار مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Block Explorer به طور خودکار در شهر کاوش کرده و آیتم‌های جدیدی را برای شما کشف می‌کند.

پاداش ثبت نام

هنگامی که شما یک کاوشگر را انتخاب می‌کنید، 4500UPX بعنوان پاداش ثبت نام به شما تعلق می‌گیرد. UPX واحد پول Upland است. می‌توان از آن برای خرید ملک‌ استفاده کرد که بابت آن اجاره دریافت می‌کنید.

برای ثبت نام از این لینک استفاده کنید. این جایزه برای خرید اولین ملک به شما کمک زیادی می‌کند.

 

Visitors و Uplanders

Visitors بازیکنانی هستند که کمتر از 10000UPX سرمایه دارند. هر 1000UPX معادل 1 دلار است. ویزتورها می‌توانند ملک بخرند و اجاره بگیرند، اما نمی توانند UPX خود را نقد کنند.

ویزیتورها کیف پول EOS رایگان دارند که حاوی آیتم‌ها و UPX آنها است. اما کلیدهای خصوصی این کیف پول‌ها توسط توسعه دهنده کنترل می‌شود.

بازدیدکنندگان باید حداقل هر 7 روز یکبار ویزای Upland خود را تمدید کنند. آنها می‌توانند این کار را با استفاده از یک دکمه ساده که در رابط کاربری ظاهر می‌شود انجام دهند. اگر بازدیدکننده نتواند ویزای خود را ظرف 7 روز تمدید کند، حساب و تمام دارایی‌های خود را از دست می‌دهد.

Uplanders حداقل 10000UPX دارند. به عبارت دیگر، آنها حداقل 10 دلار ارز یا ملک در بازی دارند. Uplanders می‌تواند از کلاینت بازی برای تولید کیف پول EOS اختصاصی خود برای ذخیره دارایی‌های بازی خود استفاده کند.

توسعه دهنده بازی به کلیدهای خصوصی کیف‌های کنترل شده توسط Uplanders دسترسی ندارد. و Uplanders می‌تواند دارایی‌های خود را در حال حاضر به سایر بازیکنان بازار با ارز UPX بفروشد یا آنها را با املاک دیگر معامله کند.

در آینده، همچنین می‌توان املاک را با ارز فیات متناسب با ارزش دلاری به فروش رساند.

جستجوی کاوشگر

جستجو برای خرید ملک در Upland

هنگامی که وارد بازی می‌شوید، کاوشگر شما شروع به حرکت در شهر می‌کند. شما همچنین می‌توانید کاوشگر خود را به نقطه مورد نظر ارسال کنید. درصورتیکه به املاک خود جابه جا شوید هزینه ‌ای برای ارسال کاوشگر نمی پردازید. اما اگه بخواهید کاوشگر خود را به بلوک خاصی ارسال کنید برای شما هزینه مشخصی خواهد داشت.

روی برخی بلوک ها نیز هواپیمای کاغذی وجود دارد که اگر در محدوده شما باشد از آنها نیز می‌توانید برای جابجایی استفاده کنید. البته برای استفاده از این آیتم محدودیت در تعداد پرواز دارید.

با گذر کاوشگر از بلوک های مختلف، آنها در دسترس شما قرار خواهند گرفت. این قطعات را می‌توانید خریداری کنید. اما اگر در مدت زمان معینی خریداری نشوند، دوباره به حالت کشف نشده باز می‌گردند. تا زمانی که کاوشگر شما دوباره از کنار آنها عبور نکند، قطعات کشف نشده برای خرید در دسترس نخواهند بود.

 

اطلاعات املاک

هنگامی که روی ملکی کلیک کنید، منویی با اطلاعات بیشتر ظاهر می‌شود. اگر کاوشگر شما روی ملک قرار داشته باشد می‌توانید آن را خریداری کنید. با کلیک روی بیشتر، درآمد ماهانه ملک نیز نمایش داده می‌شود.

در صورتیکه بخواهید کاوشگر خود را به این ملک برسانید می‌توانید از دکمه Send استفاده کنید. همانطور که می‌بینید هزینه ارسال شما به این ملک در بالای صفحه به میزان 40UPX ذکر شده است.

اگر بخواهید نمایی واقعی محل را مشاهده کنید روی دکمه street کلیک کنید. در این صورت پنجره ای برای شما باز می‌شود که نمای حقیقی ملک و خیابان را به شما نمایش می دهد. شما همچنین می توانید با دوربین داخل خیابان ها حرکت کنید.

 

 

 

املاک در Upland

قطعات مختلف در این بازی با چند رنگ تفکیک شده اند. رنگ آبی پر رنگ املاک متعلق به شماست. رنگ سبز کم رنگ، املاکی هستند که ویزیتورها می‌توانند آن را بخرند. املاک سبز پر رنگ دارای مالک هستند. املاک آبی کم رنگ نیز در اختیار Uplanderها قرار دارد.

نکته حائز اهمیت املاک دارای برچسب FSA می‌باشد. این قابلیت باعث شده تا قطعاتی از زمین‌ها برای بازیکنان جدید که دارایی زیادی ندارند با قیمتی معقول رزرو شود. بازیکنان در سطح های بالا امکان خرید این املاک را ندارند.

 

 

 

 

 

دریافت اجاره

اگر بازیکنی تصمیم به خرید ملک بگیرد، بلافاصله شروع به دریافت اجاره UPX از آن می‌کند.

نرخ بازدهی ملک با ملک دیگر متفاوت است. ما ملکی را به قیمت 4320UPX خریداری کردیم که 62.21UPX در ماه دریافت می‌کند.

مجموعه‌های Upland

تکمیل مجموعه ها در Upland

بازیکنان علاوه بر کسب درآمد از املاک فردی، می‌توانند از طریق تکمیل مجموعه‌ها نیز درآمد کسب کنند. هر مجموعه تکمیل شده یک پاداش و یک ضرب کننده دائمی را به همراه دارد.

به عنوان مثال، مجموعه newbie پاداش 800UPX و 1.1X نرخ بازدهی برای تمام املاک تشکیل دهنده آن را پرداخت می‌کند. با داشتن 1 ملک در Upland می‌توانید این گزینه را انتخاب کنید.

برای انتخاب این گزینه ها می بایست شرایط لازم را داشته باشید. مثلا مالکیت 3 خانه در یک کوچه مشخص. یا مالکیت چند خانه در یک شهر.

برای مثال مجموعه King of The Street پاداش 950UPX بعلاوه 1.3X نرخ بازدهی برای املاک تشکیل دهنده آن را پرداخت می‌کند. با داشتن 3 ملک در یک خیابان می‌توان به آن دست یافت.

 

در Upland اجاره‌ها از کجا می‌آیند؟

با توضیح نحوه عملکرد این بازی، ممکن است تعجب کنید که چگونه این پرداخت‌ها تأمین می‌شوند. از این گذشته، هیچ بازیکنی در واقع در این قطعات زندگی نمی کند. بنابراین کسی در این اطراف نیست که اجاره ملک شما را پرداخت کند.

استخرهای UPX

قبل از ایجاد Upland، حدود 100 میلیارد توکن UPX در بلاک چین EOS مینت شد. 50 میلیارد از این منابع به استخر Upland و 50 میلیارد به استخر Community اختصاص یافت.

استخر Upland توسط توسعه دهنده کنترل می‌شود. توسعه دهنده این توکن‌ها را با نرخ 1 دلار در هر 1000 UPX به بازیکنان جدید می‌فروشد. درآمد حاصل از آن برای تأمین هزینه عملیات و توسعه بیشتر بازی استفاده می‌شود.

استخر Community برای تأمین مالی پرداخت به صاحبان املاک استفاده می‌شود. وقتی بازیکنی ملکی را خریداری می‌کند، UPX هزینه شده به استخر Community می‌رود. و هنگامی که بازیکنان با استفاده از سیستم معاملاتی داخلی، املاک را معامله می‌کنند، هزینه‌های معامله از آنها نیز به استخر Community می‌رود.

همچنین 50 میلیارد UPX پیش ساخته در استخر Community در زمان راه اندازی وجود داشت و بیشتر این صندوق هنوز در دسترس است.

علاوه بر این منابع، UPX جدید هر ماه استخراج می‌شود. نیمی از این منبع جدید به استخر Community و نیمی به استخر Upland پرداخت می‌شود. در white paper آمده است که این منبع تازه استخراج شده 320UPX در ماه یا 160UPX برای هر استخر است.

اینها منابعی هستند که برای پرداخت پاداش در بازی استفاده می‌شوند.

نفرات برتر، جستجوی گنج و چالش‌ها

جدول برترین های Upland

جدیدترین نسخه Upland سه ویژگی جدید را معرفی کرده است: Leaderboard، Treasure Hunt و Challenges.

تابلوی رتبه بندی، بازیکنان را بر اساس معیارهای مختلف، از جمله تعداد ویزتورها، مجموعه‌های کامل شده، موارد ارجاع شده و موارد دیگر، رتبه بندی می‌کنند.

به نفرات برتر پاداش تعلق نمی‌گیرد. اما برخی از بازیکنان ممکن است برای رسیدن به جایگاه اول فقط به دلیل تلاش کنند. آنها صرفا به دنبال کسب این افتخاز هستند.

 

 

 

 

 

جستجوی گنج در Upland

Treasure Hunt به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در هنگام کاوش در املاک، گنجینه‌های کمیابی پیدا کنند. هنگامی که نماد شکار گنج از داخل منو انتخاب می‌شود، پیام زیر را دریافت می‌کنید:

گنجینه‌ها دارای پاداش UPX هستند که در املاک مخفی شده اند. برای کاوش گنج، فقط باید Block Explorer خود را در محدوده کشف آن قرار دهید!

شما می‌توانید از طریق منو گزینه Treasure را انتخاب کنید. در این قسمت هم از طریق پرداخت 100UPX می توانید به جستجوی گنج بپردازید و هم به صورت دوره‌ای این چالش برگزار می‌شود.

 

 

 

جستجوی گنج در Upland

حرکت به سوی گنج

با انتخاب این گزینه یک تایمر در کنار صفحه شما قرار می‌گیرد. شما حدود 4 دقیقه زمان دارید تا گنج مخفی شده را پیدا کنید. برای اینکار می‌بایست روی ملک خود کلیک کنید و گزینه treasure را انتخاب کنید. با این کار فلش شما را به سمت گنج هدایت می‌کند.

میزان نزدیکی شما در ظاهر فلش تغییراتی ایجاد می کند. برای کشف گنج باید در مسیر فلش کاوشگر خود را به بلوک های بعدی برسانید و مجدد با کلیک بر روی ملک وضعیت فلش را بررسی کنید. این کار به سرعت عمل نیاز دارد و اینکه شاید مجبور باشید برای جابجایی کاوشگر خود هزینه کنید.

اگر جابجایی بین املاک خودتان باشد هزینه‌ای برای شما ندارد. در غیر این صورت سعی کنید بلوک هایی را انتخاب کنید که هزینه انتقال کاوشگر شما به آن نقطه کمتر باشد.

بازیکنان همچنین می‌توانند با تکمیل بازی‌های کوچک با ضربه زدن به پیناتا، به جستجوی گنج بپردازند. هزینه این مینی بازی‌ها بین 10 تا 20 UPX در هر جلسه است.

شما با این تمرین گنج یابی پاداش دریافت نمی کنید. اما ما گمان می‌کنیم که این بازی‌های کوچک باید در یافتن گنج به کار بیایند. بنابراین، بازیکنان ممکن است با تمرین این بازی‌ها از قبل در شکارهای واقعی مزیتی کسب کنند.

چالش‌های Upland

چالش‌ها بازیکنان را ملزم به تکمیل وظایف خود برای دریافت پاداش می‌کنند. به گفته توسعه دهنده اکثر آنها از نظر ماهیت مشابه تابلو نفرات برتر هستند، مگر آنهایی که محدودیت زمانی و پرداخت دارند.

در 18-19 مه، یک رویداد زنده سرقت با استفاده از سیستم چالش‌ برگزار شد. سارقان در تلاش بودند آثار باستانی موزه‌های متعدد سانفرانسیسکو را به سرقت ببرند. دارندگان مجموعه کامل Curators Collection می‌توانند سارقان را متوقف کرده و در تابلوی Curators امتیاز کسب کنند. در حالی که بقیه می‌توانند آیتم‌ها را پیدا کنند و از آنها برای کسب امتیاز روی تابلوی سرقت استفاده کنند.

جوایزی به هر دو طرف و به بازیکنانی که بیشترین امتیاز را داشتند داده شد. رویداد سرقت در 16 مه به پایان رسید و تا به امروز چالش دیگری دیده نشد. اما در آینده شاهد چالش‌های بیشتری خواهیم بود.

آینده‌ی Upland

همانند دیگر نسخه‌های اولیه بازی‌های در بستر بلاک چین، Upland در حال حاضر یک بازی بسیار ساده است. گذشته از استفاده از ویژگی‌های Challenge و Treasure Hunt، تنها کاری که بازیکنان در حال حاضر می‌توانند انجام دهند ثبت نام، خرید ملک، ساخت مجموعه و کسب ارز دیجیتال است.

با این حال، توسعه دهنده قصد دارد ویژگی‌های جدیدی را در طول زمان اضافه کند که باید به بازیکنانی که مهارت بیشتری دارند نسبت به بازیکنانی که فقط قصد خرید و نگهداری دارند پاداش بیشتری دریافت کنند.

به عنوان مثال، Upland اعلام کرده است که قصد دارد ساختمان، زمین‌های کشاورزی که برای تولید غذا و ذخایر معدنی که می‌توانند برای منابع کشاورزی مورد استفاده قرار گیرند، اضافه کند.

همچنین Patchهای پشتیبانی از واقعیت مجازی نیز در آینده ارائه خواهد شد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیمدیر عامل بورس در پی کشف ماینرهای بیت کوین استعفا داد
مقاله بعدیکوینبیس مورد تهاجم هکرها قرار گرفت، دسترسی به اطلاعات 6000مشتری

154 دیدگاه

  • سلام
   اگر ابتدای بازی شهر ارزونی رو انتخاب کنید و خوش شانس باشید میتونید دو تا زمین بخرید
   برای جمع آوری UPX بیشتر هم باید در چالش ها شرکت کنید
   اگر موفق به خرید زمین هم بشید روزانه اجاره دریافت می کنید
   در صورتی که UPX بخرید و در بازی زمین بیشتری بخرید و مجوعه ها رو کامل کنید به افزایش درامد شما کمک می کنه

   • سلام
    برای کد رفرال هم میتونید گوشه بالا سمت چپ رو پروفایلتون کلیک کنید سپس روی referral program کلیک کیند تا لینک مختص شما رو بهتون بده
    همچنین میتونید روی سه نقطه پایین صفحه کلیک کنید، گزینه setting رو انتخاب کنید، یه پنجره جدید باز میشه که گزینه های زیادی داره، یکی از گزینه ها invite friends هست. اونجا لینک رفرال شما قرار داره

     • سلام
      اگر منظورتون ثبت نام یک نفر با کد رفرال شماست، در صورتیکه اون شخص آپلندر بشه(یعنی به عدد 10000UPX برسه) نصفش رو به شما پاداش میدن. اگر پول هم وارد بازی کنه، نصف اون مبلغ رو به شما پاداش میدن. فقط سقف پاداش 50000UPX هست. یعنی اگه طرف 1 میلیون هم وارد بازی کنه به شما فقط 50000UPX تعلق میگیره. واریز این پاداش هم آنی صورت میگیره و شرایطی نداره.

 1. سلام من در اپلند تحت وب مقداری upx خریدم از ولتم خارج شد و پیام دریافت ارزو هم از utrust دریافت کردم اما این مقدار به موجودی بازیم اضافه نشد .کسی میتونه راهنماییم کنه؟

  • سلام
   بالای صفحه بازی، سمت راست یه گزینه get UPX وجود داره
   اگر روش کلیک کنیدشما رو به صفحه ای هدایت میکنه که میتونید از طریق paypal و یا ارز دیجیتال UPX خرید کنید
   برای مثال اگر ارز دیجتال رو انتخاب کنید و بخواید با تتر خرید انجام بدید یه آدرس به شما میده که میتونید تتر رو به اون ادرس انتقال بدید
   این انتقال رو از صرافی های ایرانی هم میتونید انجام بدید

  • سلام
   در صورتیکه شما موجودی کافی داشته باشید میتونید زمین بخرید
   ساده ترین کار خرید توکن بازی یا همون UPX هست
   راه طولانی ترش هم شرکت در چالش ها و دریافت اجاره از ملک هاتون است

 2. سلام ، چطوری می تونم بعد از خرید یک ملک در یک شهر به شهر های دیگه برم و خرید کنم ، وقتی send رو می‌زنم جابه جا نمیکنه. میگه امکان پذیر نیست شهرت رو عوض کنی، در حالی که UPX هم دارم.

  • سلام
   شما برای جابجایی نمیتونید به هر شهری سفر کنید
   توی شهری که هستید ترمینال رو پیدا کنید(آیکون قطار داره)
   وقتی که روی ترمینال کلیک کنید، شهرهایی که امکان سفر دارند به شما نمایش داده میشه

 3. سلام برای وارد کردن بیت کوین به بازی از کدام شبکه پرداخت استفاده کنم معمولا upland از شبکه پرداخت اتریم استفاده میکند که کارمزد خیلی بالایی دارم
  آیا راه پرداختی وجود دارد که کارمزد کمتری داشته باشد ؟

  • سلام
   برای واریز ارز دیجیتال متاسفانه راه ارزانتری وجود نداره، مگر اینکه از طریق paypal کارمزد کمتری پرداخت کنید، اون هم باید شرکت هایی مثل تهران پرداخت استعلام کنید که آیا وجه از طریق paypal واریز می کنند یا خیر؟ و اینکه چقدر کارمزد کسر میشه! شاید تهران پرداخت انجام بده.

    • سلام
     رفتن به شهرهای مجاور توسط هواپیما و قطار امکان پذیره که هزینه هاش متفاوته، اما راهی برای کوتاه کردن مسیر وجود نداره

     • سلام
      این بازی سیاست های عجیب و قریبی برای برداشت وجه داره و یکم کار رو سخت کرده برای ما، فعلا راهی نیس

    • سلام
     وسط صفحه قسمت پایین روی سه نقطه کلیک کنید، گزینه property رو بزنید تو برگه dashboard املاک و دارایی هاتون رو نمایش میده و تو برگه sent offer اگه پیشنهاد خرید داشته باشید نمایش داده میشه

     • سلام من تازه نصب کردم
      ولی به من زمین ارزون پیشنهاد نداد . و اینکه با کارت بانکیم ۲۰۰۰۰ upx خریدم ولی نمیتونم خرید کنم پیامش میگه باید در marketplace حتماً uplander باشید .

     • سلام
      اگه شما 10000UPX داشته باشید آپلندر میشید و امکان خرید زمین دارید.(چون معمولا بالای 8000 زمین پیدا میشه) اما اینکه 20000UPX وارد بازی کرده باشید ولی هنوز آپلندر نشدید نمیدونم مشکل از کجاست. وارد پروفایلتون بشید ببنید ویزیتور هستید هنوز؟ برای آپلندر شدن گزینه ای وجود نداره؟

  • سلام خسته نباشید من یک زمین خریدم شما اینجا نوشتید اگر تا 7 روز به بازی سر نزنم دارایی ها مو میگیره یعنی زمینی که خریدم رو پس میگیره؟؟

   • سلام
    اگر شما ویزیتور باشید باید به صورت هفتگی ویزای خودتون رو تمدید کنید. در غیر این صورت داراییتون رو از دست میدید
    یا به آپلندر تغییر وضعیت بدید و یا اینکه حداقل هفته ای یکبار از طریق پروفایلتون ویزای خودتون تمدید کنید. وقتی ویزاتون داره منقضی میشه ایمیل هم میزنن ولی بهتره زودتر اقدام کنید.

   • سلام
    برای خرید UPX اگر روی گزینه GET UPX کلیک کنید یه پنجره باز میشه که باید مقدار موردنظر رو تعیین کنید. با کلیک رو مقدار موردنظر پنجره ی جدیدی باز میشه که پایینش دوتا گزینه پرداخت داره پی پال و کریپتو. حالا اگه شما این مواردی که گفتم رو مشاهده نمیکنید احتمالا صفحه شما درست بارگزاری نشده. با مرورگر دیگه یا موبایل مجدد چک کنید

  • میتونی از ارز دیجیتال DASH برای پرداخت استفاده کنی که بر بستر خودش هستش و کارمزد کمتری داره من خودم از این راه استفاده کردم

 4. سلام
  با میزان ارزی که خود بازی روز اول میده میشه زمین خرید؟ من ثبت نام کردم ولی هیچ زمینی به قیمت ۴۵۰۰ upx پیدا نمیکنم چطور میتونم زمین ارزون پیدا کنم

  • سلام
   متاسفانه چند وقت اخیر قیمت زمین ها خیلی افزایش داشته
   با این حال هنگام ورود به بازی، وقتی که قراره شهر مورد نظر رو انتخاب کنید، کمترین قیمت زمین تو اون شهر رو به شما نمایش میده.
   قسمت سخت کار اینجاست که باید بگردید دنبال زمین های ارزون
   کاوشگر شما هر جا که باشه، اگ سمت راست صفحه رو علامت ساختمون کلیک کنید، زمین های در دسترس در محدوده خودش رو به شما نمایش میده، میتونید از اون هم کمک بگیرید

  • سلام
   وقتی شما زمین می خرید اگر روی زمین خودتون کلیک کنید، اطلاعات مربوط به اون نمایش داده میشه. پایین پنجره باز شده یه گزینه هست به نام more. اگه روی اون کلیک کنید گزینه های بیشتری نمایش داده میشه. در بین اون گزینه ها اگه روی Build کلیک کنید، ساختمان هایی که میشه تو زمین شما ساخت به ترتیب هزینه ساخت نمایش داده میشه. اگه پول کافی برای ساخت داشته باشید، میتونید یکی از اون گزینه هارو انتخاب کنید

   • سلام اگه زمین داشته باشیم کاوشگر ما بازم حرکت میکنه؟ و اگه حرکت کنه و از زمین دور بشه میشه زمین رو ارتقا داد و یا تغییرات دیگه ای داد؟

    • سلام
     کاوشگر شما دائم در حال حرکته.
     ارتقای زمین شما با پرداخت هزینه همراهه، اگر درامد کافی داشته باشید میتونید در زمین خودتون ساختمان سازی کنید

     • سلام
      چنتا مورد رو بررسی کنید اگر حل نشد حتما به پشتیبانی ایمیل بزنید
      1. بررسی کنید تو شهری که ابتدای بازی وارد شدید هستید یا خیر
      2. با فیلتر شکن یا بدون فیلتر شکن وارد بازی بشید(بعضا پیش میاد بازی خوب لود نمیشه)
      3. اگه خودتون ملکی دارید سعی کنید به اون ملک بفرستیدش ببینید انکان پذیر هست
      البته ممکن این اختلال بخاطر آپدیت های اخیرشون هم باشه که هنوز تموم نشده. کاوشگر خودم هم متوقف شده بود که با ارسال به یکی از املاک درست شد.

   • سلام روزتون بخیر برای خرید upx از طریق ارز دیجیتال چطور اقدام کنم برای من گزینه خرید با ارز دیجیتال نمیاد

    • سلام
     وقتی شما روی گزینه get upx کلیک می کنید یه پنجره باز میشه که باید مقدار upx مورد نظر رو انتخاب کنید. سپس پنجره انتخاب شیوه واریز وجه باز میشه که دوتا گزینه آبی رنگ داره. اولی paypal و دومی هم crypto هست. حالا اگه شما گزینه کریپتو رو نمیبینید ممکن صفحه شما به خوبی لود نشده. از vpn استفاده کنید، مرورگرتون رو تغییر بدید یا از گوشی استفاده کنید، شاید مشکل حل بشه

     • سلام من چطوری پول واریز کنم اصلا چطوری کلا تبدیل پول و ارز هارو انجام بدم که UPXم وافزایش بدم هرچه زود تر

     • سلام
      برای ورود پول به بازی هم میشه از ارز دیجیتال استفاده کرد و هم دلار
      برای ارز دیجیتال دوستان با ارز dash پول انتقال دادن که کارمزد کمی داشت و فقط باید از صرافی ارز دیجیتال که از dash پشتیبانی میکنه مبلغ مورد نظر رو انتقال بدید
      برای انتقال از طریق پی پال هم شما باید به کمک شرکت های داخلی که پرداخت پی پال دارند این کار رو انجام بدید

 5. سلام تشکر از اطلاعات خوبتون.من کاربری ایجاد و حساب رو ۵۴۰۰۰upxشارژ کردم ، تو پورتلند میخوام خرید کنم رو زمین سبز کلیک میکنم و گزینه buyکه میزنم پیغام میدهmarketplace transactions are only available for uplandersلطفا راهنمایی میفرمایید که چکار کنم که خرید انجام بشه.🙏

  • سلام
   زمین ها برای گروه های مختلف دسته بندی شده. مثلا برخی زمین ها برای ویزیتور ها هست و آپلندرها نمیتونن خرید کنند. اگر شما 54000UPX وارد بازی کرده باشید اپلندر محسوب میشید و نباید مشکلی باشه. در کل هنگام خرید زمین به رنگ زمین هم توجه کنید.

    • سلام
     وقتی حسابتون شارژ بشه براتون پیغام میاد واسه آپلندر شدن
     حالا اگه ندیدین این پیغامو برید تو پروفایلتون اونجا شاید گزینه برای آپلندر شدن باشه

     • مشکل اینجاست که نمیتونم آپلندر کنم خودمو. شماره موبایل میخواد که خط ایران خطرناکه واسه ارائه

    • سلام
     درحال حاضر ایرادی نداره و کسایی که تلفن ایران گذاشتن مشکلی نداشتن
     با این حال شاید در آینده محدودیت هایی ایجاد کنن. شایدم هیچوقت محدودیتی ایجاد نکنند

 6. لطفا در مورد چالش ها یک توضی بفرمایید
  اصلا نمیدونم دنبال چی باید بگردم
  مثلا وقتی روی فِلش میزنم و موقعیت مکانی تهییر میکنه هیچ چیز دیگه ای نیست که راهنمایی کنه

  • سلام
   در چالش treasure hunting، یک شی در یک نقطه پنهان شده. شما می بایست روی یک بلوک کلیک کنید و گزینه treasure بزنید. یه فلش نمایش داده میشه که با جهت و سرعت چشمک زدنش شمارو به سمت گنج هدایت میکنه. هز چه فلش سریعتر چشمک بزنه شما به گنج نزدیک تر هستید. حالا باید با حرکت بین زمین ها در مسیر فلش به نقطه مورد نظر نزدیک بشید. وقتی به اندازه کافی نزدیکه شدید پیغامی مبنی بر پیدا کردن گنج به شما نمایش میده

 7. سلام
  نمیشه دوباره برگشت و ی شهر دیگه رو انتخاب کرد من زدم رو منهتن و خیلی گرون
  چطوری میتونیم تو چالش ها شرکت کنیم

  • سلام
   نمیشه برگردید عقب و شهرتون رو عوض کنید، تنهای میشه از طریق ترمینال به شهرهای مجاور سفر کنید.
   برای شرکت در چالش treasure hunting کافیه روی سه نقطه وسط صفحه پایین کلیک کنید، گزینه treasure انتخاب کنید. اگر چالش فعالی وجود داشت میتونید شرکت کنید. یه گزینه‌ی دیگه هم challenges هست که اونم مرتب چک کنید، هر وقت چالش ایجاد شده شرکت کنید.

  • سلام
   درصورتی که وارد ترمینال شهرتون بشید(آیکون قطار داره)، شهرهایی که امکان جابجایی داره رو براتون نمایش میده. از ترمینال به اون شهرها میتونید برید

  • سلام
   اگر از نسخه وب استفاده می کنید حتما با فیلترشکن وارد بشید. هنگام لاگین کردن هم داخل صفحه منتظر بمونید تا کد کپچا باز بشه براتون

 8. سلام داداش من اولش زمین نخریدم و بعدش هرچی گشتم دیگه زمین ارزون پیدا نکردم 5 دلار واریز کردم به بازی شد 9 دلار الان زمین هست ولی هرچی میزنم نمیخره و میگه فقط آپلندرها میتونن بخرن کله بازی رو گشتم راهنمایی کن چی کار کنم ممنون

  • سلام
   اگر همچنان ویزیتور هستید دنبال زمین هایی بگردید که سبز زنگ هستن و کلمه FSA روش نوشته شده. پیدا کردن زمین یه مقدار سخت شده ولی اگه کمی زمان بزارید حتما پیدا می کنید. البته به شهرتون هم بستگی داره. برای این کار از کاوشگرتون هم کمک بگیرید تو هر نقطه که باشه تا یک محدوده ای، قیمت زمین های در دسترس رو به شما نمایش میده. باید سمت راست تصویر روی آیکون ساختمان کلیک کنید

 9. با سلام بنده میخوام از طریق پی پال شارژ کنم اما شمارا تماس میخواد و کشور ایران جز این دسته نیست! چیکار کنگ که بتونم از این طریق شارز کنم؟ حتما باید شماره تماس وارد کنیم؟ آیا راهی هست!؟ لطفا راهنمایی کنید

  • سلام
   تا جاییکه من میدونم بخاطر تحریم پی پال به کشور ما خدمات نمیده و فقط میشه از شرکت هایی که پرداخت از طریق پی پال دارند کمک گرفت. داخل کشور هم یه سری شرکت ها هستند که ازین دست خدمات رو ارائه میدن.

 10. من میخوام زمین بخرم سبز پر رنگ و کم رنگ نداره همش پر رنگه
  چی کار کنم کم رنگ شه یا اگه جایه خاصی هست پیداش کنم نمیتونم زمین بخرم
  یه آیدی جدید هم نصی کردم زمینش گرون بود نشد بخرم حالا چی کار کنم ؟

  • سلام
   پیدا کردن زمین با پولی که اول بازی بهتون میده خیلی سخته شده. ولی سریعترین راه اینه که مقداری وجه به بازی وارد کنید تا uplander بشید. در اون صورت بخشی از محدودیت ها برداشته میشه

 11. سلام، من زمین خریداری کردم و با سود برای فروش گذاشتم ، اگر مشتری بخواد بخره چطور من مطلع میشم و اینکه پیغام تأیید معامله میاد، و سوال دوم اینه که بعد فروش چطور میتونم ارزupx تبدیل به تتر کنم و از بازی به کیف پولم واریز کنم . ممنون

  • سلام
   اگر شما ملکتون رو برای فروش بزارید و خریداری براش پیدا بشه بدون تائید ملکتون فروخته میشه. و پولش میاد تو حسابتون
   توکن UPX یک توکن درون بازی هست و قابلیت خروج نداره تو هیچ صرافی هم لیست نمیشه. اما اگه شما اپلندر باشید میتونید املاکتون رو دلاری بفروشید و دلار رو از طریق پی پال دریافت کنید. سعی میکنم بزودی در این خصوص هم آموزش کاملی بزارم

 12. با سلام چطوری میتونیم حسابمون را شارژ کنیم؟ وقتی در قسمت پی پال میخواستم واریز کنم شماره تماس میخواد چون با vpn رایگان وارد شدم هر بار با یک کشور متصل میشه و نمیدونم چه شماره ای باید در این قسمت ثبت کنم!؟ اصلا آیا لازمه شماره تماش ثبت بشه؟اگر نه پس چطوری از طریق پی پال شارز کنیم لطفا راهنمایی کنید

  • سلام
   تا جاییکه من اطلاع دارم بخاطر تحریم پی پال به کشور ما خدمات نمیده و فقط میشه از شرکت هایی که پرداخت از طریق پی پال دارند کمک گرفت. داخل کشور هم یه سری شرکت ها هستند که ازین دست خدمات رو ارائه میدن. اما ایجاد حساب پی پال و اتصال ویزا کارت یا حساب بانک خارجی به اکانت پی پال دردسرهایی داره. به نظرم از شرکت هایی که پرداخت پی پال انجام میدن مشاوره بگیرید

  • سلام
   اسپارک یک توکن کاربردی دیگه س که در کنار UPX ازش استفاده میشه. اسپارک معادل نفر ساعت هست. مثلا اگه ساخت و ساز در ملکی 1000 اسپارک نیاز داره و شما 1 اسپارک داشته باشید، 1000 ساعت زمان میبره تا ساختمان شما ساخته بشه.
   اما اینکه چطور باید بدست بیارید یه راهش شرکت در treasure hunts هست. راه دوم اینه که زمانی تیم اپلند اعلام به فروش اسپارک میکنه خریداری کنید. اگر شما سطح خودتون رو ارتقا بدید بازی به شما اسپارک میده. مثلا برای سطح chief executive دو اسپارک پاداش میگیرید
   بزودی آموزش کاملی در این خصوص ارائه میشه

  • سلام
   شما برای پیدا کردن گنج باید کاوشگر خودتون رو در نقشه جابجا کنید. برای این جابجایی باید هزینه کنید. حالا اگه میخواید هزینه تون کمتر بشه دو تا راه هست
   1. به املاکی برید که هزینه انتقالش 5UPX هست
   2. در چندجای مختلف شهر ملک داشته باشید تا بخشی از جابجایی هاتون رایگان بشه

   برای آشنایی بیشتر با شکار گنج اموزش زیر رو حتما ببینید:
   آموزش کامل شکار گنج Treasure Hunts

 13. سلام من دوتا زمین دارم که روی هر کدومش میزنم برای فروش دیگه نمیزاره قیمت و وارد کنم و با اکانت دیگه که نگاه میکنم زمینام سبزه ولی به اسم خودمه ولی اوردر فروش نداره و گزینه خرید نمیاد ایا حسابم بن یا بلاک شده چیکار میتونم بکنم

 14. سلام ممنون از وقتی که میزارید. من زمین رو خریداری کردم میخوام ساختمان رو از منو بویلد خریداری یا بسازم. پیغام میده که هیچکدوم از مدلها رو نمیتونم بخرم.3700یوپی ایکس دارم آیا باید مدت زمانی سپری بشه که بتونم بخرم و محدودیت دیگه ای داره.

  • سلام
   برای ساختمان سازی نیاز به توکن اسپارک هست. توکن اسپارک معادل نفر ساعته. مثلا اگه ساخت و ساز در ملکی 1000 اسپارک نیاز داره و شما 1 اسپارک داشته باشید، 1000 ساعت زمان میبره تا ساختمان شما ساخته بشه.
   اما اینکه چطور باید بدست بیارید یه راهش شرکت در treasure hunts هست. راه دوم اینه که زمانی تیم اپلند اعلام به فروش اسپارک میکنه خریداری کنید. اگر شما سطح خودتون رو ارتقا بدید بازی به شما اسپارک میده. مثلا برای سطح chief executive دو اسپارک پاداش میگیرید
   آموزش کامل ساخت و ساز با توکن اسپارک

 15. سلام و عرض ادب
  ببخشید GETUPX را که میزنم یه صفحه باز میشه که این عبارت را نوشته
  Ops, something went wrong
  باید چیکار کنیم
  با تشکر

 16. با سلام و احترام
  من الان تو بازی کاربری دارم
  چطوری میتونم لینک دعوت خودم برای بقیه پیدا کنم و کپی بگیرم و بفرستم؟

  • سلام
   برای اینکه به دوستانتون لینک دعوت بدید، روی سه نقطه پایین صفحه کلیک کنید، گزینه setting رو انتخاب کنید، یه پنجره جدید باز میشه که گزینه های زیادی داره، یکی از گزینه ها invite friends هست. اونجا لینکی مختص شما قرار داره که میتونید کپی کنید و برای دوستانتون بفرسید.

 17. واقعا مسخره هست کلی تتر واریز کردم به ادرس تتر که utrustداده اما بعد ۳روز upxام افزایش پیدا نکرده هشتراکنش هم براشون فرستادم اما جواب نمیدن

  • سلام
   من تا به حال با این شکل بر نخوردم. شما روی زمینت کلیک کن تو گزینه هایی که باز میشه title رو انتخاب کن، بعد view on blockchain رو بزن تا وارد حساب EOS شما بشه. اونجا یه بررسی کن مورد خاصی رو ملکت اتفاق نیافتاده باشه.
   یه ایمیل به پشتیبانی هم بزنی میتونه کارگشا باشه

  • سلام
   لینک تراکنش رو بررسی کنید ببینید confirm شده؟ اگه از ارسال تتر مطمئن هستید به پشتیبانی ایمیل بزنید. با تاخیر جواب میدن ولی شما پیگیر باشید. لینک تراکنش رو هم براشون بفرستید.
   یه مورد دیگه هم بررسی کنید، انتقال تتر به آپلند از طریق شبکه اتریوم هست(ERC20) بررسی کنید که با شبکه دیگه انتقال نداده باشید.

 18. درود بر شما
  میخواستم ببینم با گرفتن مجموعه به من پاداش upx داده میشه؟
  کد رفرالم رو از کجا باید پیدا کنم؟
  تازه ثبت نام کردم و موجودی ۴۵۰۰ رو دارم فعلا.
  ممنون از شما

  • سلام
   بله با تکمیل مجموعه ها پاداش upx دریافت میکنید، همچنین ملکی که برای تکمیل مجموعه ازش استفاده کردید نرخ رشدش افزایش پیدا میکنه
   برای کد رفرال روی سه نقطه پایین صفحه کلیک کنید، گزینه setting رو انتخاب کنید، یه پنجره جدید باز میشه که گزینه های زیادی داره، یکی از گزینه ها invite friends هست. اونجا لینکی مختص شما قرار داده شده.

  • سلام
   درضورتیکه آپلندر باشید امکان فروش هست
   برای فروش کافیه روی زمین خودتون کلیک کنید گزینه SELL رو بزنید و مبلغ مورد نظر رو وارد کنید
   اگر هم تمایل به فروش به صورت دلاری دارید می بایست مدتی از خرید زمینتون بگذره تا بتونید به صورت دلاری بفروشید

 19. سلام خیلی توی سایتها گشتم واقعا چرت و پرت زیاد میدن دست مردم. واقعا این سایت تنها سایتی بود که خوب راهنمایی میکنه. یه تجربه هم بگم در مورد شارژ حساب که خودم انجام دادم و خوب و راحت بود. اینکه از طریق کریپتو شارژ کنید ارز Dash رو انتخاب کنید بار کارمزد کمتر از 10 هزار تومن میتونید شارژ کنید دیگه از ارزهای با کارمزد بالا و پی پال بی نیاز میشید. سپاس از سایت

 20. سلام . کاوشگر من بعد از خرید زمین حرکت نمی کنه چه کار باید بکن م و اینکه برای خروج سرمایه چه کار باید کرد و چه طور می تونم به شهر های دیگه برم

  • سلام
   در مورد کاوشگر توضیح دادم، اما در مورد جابجایی به شهرهای دیگه باید از ترمینال یا فرودگاه استفاده کنید که هزینه هاشون و مدت زمان سفر متفاوته. برای خروج سرمایه هم باید اول به دلار تبدیل شون کنید، بعد از طریق پی پال برداشت کنید.
   سعی میکنم بزودی در این خصوص آموزش کاملی بزارم

  • سلام
   وقتی ثبت نام میکنید و میخواید شهرتون رو انتخاب کنید حداقل قیمت زمین تو اون شهر و نشون میده. اما بعید میدونم با پول اولیه بازی بشه زمین خرید

 21. سلام
  من تازه وارد آپلند شدم
  با ۴۵۰۰ تا نمیتونم زمینی بخرم
  از کجا میتونم یه شهر ارزون پیدا کنم
  هرچی میگردم همشون گرون هست
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  • سلام
   وقتی ثبت نام میکنید و میخواید شهرتون رو انتخاب کنید حداقل قیمت زمین تو اون شهر و نشون میده. اما بعید میدونم با پول اولیه بازی بشه زمین خرید. اگر هم زمین ارزون وجود داشته باشه باید زمان زیادی برای پیدا کردنش بزارید.
   ولی برای جستجو کردن زمین بهترین راه اینه که آیکون لوکیشن رو سمت راست صفحه فعال کنید. نقشه شما بخش بخش میشه، یعنی شهرهای مختلف مشخص میشن، بعد مثلا شهر مورد رو برای خودتون چند قسمت کنید(3 یا 4 قسمت) روی بخش مورد نظرتون زوم کنید(طوری که کل نمایشگر شما اون قسمت مورد نظر باشه) بعد سمت راست آیکون ساختمون رو بزنید.
   تو این حالت تمام املاک در دسترس رو با قیمتشون برای شما میاره و میتونید از بین اونها انتخاب کنید.
   اما در نظر داشته باشید صرف اینکه یه زمین بخرید و هیج کاری نکنید تو بازی پیشرفت نمیکنید
   باید کلی ملک بخرید، محموعه ها رو تکمیل کنید، بابت املاکتون اجاره بگیرید، تو چالش گنج شرکت کنید تا به درامدزایی برسید

 22. با سلام ، من بعد از شارژ اكانتم تونستم آپلندر بشم ، ولى شهرى كه زمين خريدم با جايى كه اكسپلوررم هستش ، متفاوته
  ميخواستم بدونم مشكلى پيش نمياد ؟
  و اگه امكان انتقال اكسپلوررم به شهرى كه زمين خريدم امكان پذير هست لطفا راهنمايى كنيد.
  و در كل ميخواستم بدونم حضور اكسپلورر در شهرى كه زمين دارم ، چه مزايايى واسم داره ؟
  با سپاس فراوان

  • سلام
   ماهیت کاوشگر شما جابه جایی هست، پس مشکلی نیست که زمینتون یه جا باشه کاوشگر جای دیگه
   هروقت بخواید کاوشگر رو بفرستید به ملک خودتون، روی کاوشگر کلیک کنید. گزینه send رو بزنید و سپس گزینه my property. یه پنجره باز میشه که املاک شما رو نمایش یده با انتخاب ملکتون میتونید کاوشگر رو به رایگان بفرستید به ملکتون.
   اما اگه مثلا اول بازی، بیکرزفیلد رو بعنوان شهرتون انتخاب کردید بعد رفتید سن فرانسیسکو ملک خریدید برای انتقال کاوشگر باید از قطار یا هواپیما(بسته به شهری که میخواید برید) استفاده کنید
   نکته اخر اینکه اگه شما بخواید رشد کنید تو بازی، نیاز هست که املاک زیادی داشته باشید و تو چالش ها شرکت کنید، اونوقت مهمه که کاوشگر شما تو محدوده املاکتون باشه

 23. سلام
  ببخشید من هنوز آپلندر نشدم و زمین هایی هم که پیدا میکنم یا خیلی گرونه یا آبی کمرنگه که فعلا نمیتونم خریداریش بکنم
  راهی هست که 4.430 تا UPX که دارم افزایش بدم؟
  ممنون اگه راهنمایی کنید

 24. سلام
  زمین های خاکستری وجود داره ولی حتی کاوشگرم بهش نزدیک میشه زمین ها سبز کم رنگ نمیشه در صورتی که همین زمین تو اکانت دیگه سبز کمرنگه و قیمتش پایین چجوری میشه این مشکل رو رفع کرد؟

  • سلام
   این موردی که می فرمایید مشکل نیست، سیاست بازی هست تا افراد تازه وارد بتونن ملک ارزون بخرند و شما پس از یه مدتی و یا ارتقاء سطحتون شاهد اون املاک نخواهید بود.

    • معمولا اینطوریه که در ابتدای ورود کاوشگر شما جایی قرار داره که یه زمین سبز کم رنگ هست. در ادامه یا دیگه نخواهید دید و یا به سختی ممکنه پیدا کنید.
     اینکه از ابتدا هیچ زمین سبز کم رنگی ندیدید دیگه بدشانسی واقعا. چون اون زمین ها خیلی ارزون تره

 25. سلام
  حداقل ارسالی از صرافی ها از طریق شبکه اتریوم ERC20 معادل 100 تتر هست یعنی نزدیک 3 میلیون تومان.که با این حساب اگه به بازی اپلند ارسال کنیم سرمایه دار حساب میشیم..چکار کنیم پس؟

  • سلام
   حداقل ارسال 100 تتر نیست قطعا، من نمیدونم کدوم صرافی اینو دیدید. در کل انتقال توسط شبکه اتریوم کارمزد زیادی داره. برای اینکه کارمزد زیادی ندید، ارز dash یا پی پال و یا ارسال بیت کوین از ولت های نرم افزاری مثل تراست ولت کارمزد کمتری داره

  • سلام
   شما میتونید از قطار استفاده کنید و شهر به شهر جا به جا بشید تا به لس آنجلس برسید. ولی نزدیکی نیویورک هم فرودگاه هست و اینکه لس انجلس هم فرودگاه داره و با پرواز مستقیم سریعتر میتونید سفر کنید.
   اگر صرفا میخواید خرید انجام بدید نیاز نیست کاوشگرتون رو هم ببرید

   • در شهر نیویورک هواپیما وجود نداره .یکمی دورتر فرودگاه هست اما به انجا سیند نمیشه میگه نمیتونید به شهر دیگری بروید.خواهشا راهنمای کنید تا بتونم fsa طوسی های لس انجلس خرید کنم.هنوز طوسی رنگ موجود هست

 26. سلام خسته نباشی رفیق ببخشید من در قسمت گت‌ یو پی‌ایکس با ارور something went wrong مواجه میشم باید چیکار کنم ؟ وی پی‌انممم عوض کردم یه عالمه نشد

  • سلام
   دو نکته وجود داره:
   اول اینکه فقط از طریق مرورگر میتونید وارد بشید، حالا یا مرورگر کامپیوتر و یا مرورگر گوشی موبایل(با اپلیکیشن موبایل وارد نمیشه)
   دوم اینکه اگر VPN رو روشن کردید مطمئن بشید که ip شما رو عوض کرده. تو گوگل سرچ کنید my ip address بعد چک کنید لوکیشن شما ایران نباشه

 27. سلام یه فیلم اموزشی کامل بزارید لطفا در مورد آپلند . خیلی گزینه داره . کیف پول میخواد کجا بریم واریز برداشت کنیم . همشم لاتینه نمادهای سمت راست و چپ معنیشون چیه و … واسه خیلی ها گنگه

  • سلام
   سعی شده تا حد امکان موارد کلی رو با پست هامون پوشش بدیم. باز اگه مورد خاصی براتون سوال هست، بفرمائید من در خدمتم.

  • سلام
   در حال حاضر، کشور ایران در بازی آپلند تحریم شده. اما برای ثبت شماره تلفن میتونید تلفن ایران رو وارد کنید. اینکه در آینده هم چه اتفاقی بیوفته یه مقدار سخت میشه پیش بینی کرد.

 28. سلام. من یه اکانت دارم که روز اول زمین نخریدم و دیگه هم بعید میدونم بتونم زمین ارزون پیدا کنم . حالا اگر بزارم که هفت روز بگذره و اکانت رو تمدید نکنم که اکانتم حذف بشه که بتونم یه اکانت دیگه از سر نو ایجاد کنم آیا من رو بعنوان کسی که دو اکانت داره حساب می کنه یا اون یکی دیگه واقعا حذف میشه و مشکلی ایجاد نمی کنه؟

  • سلام
   بعد یک هفته اکانت شما حذف نمیشه فقط دارایی هاتون رو ازتون میگیرن
   و وقتی شما مجدد وارد بازی میشید مقدار UPX رو که ابتدا بهتون دادن رو مجدد میدن
   انگار بازی از اول شروع شده ولی شهرتون همون شهر قبلیه

 29. و سوال دوم اینکه اگر من یه اکانت داشته باشم و پسرم هم یه اکانت دیگه که هر دو از یه سیستم برای بازی استفاده می کنیم چطوری باید به پشتیبان آپلند بگم اون اکانت پسرم هست و منو بن نکنه یا کلا منو جزء چند کاربره ها حساب نکنه؟

  • اینکه صرفا از یک سیستم دو کاربر متصل بشه بعید میدونم مشکلی پیش بیاد، چون من خودم با سه اکانت از یک سیستم وارد شدم. چیزی که اونارو مشکوک میکنه تبادلات درون بازیه(اینکه با چند اکانت با یک ip ثابت، بخواید دارایی های بیشتری از بازی بگیرید)

 30. و سوال سوم اینکه بعضی سایت ها خوندم که دوستان گفته بودند اگر با کد ریفرال کسی ثبت نام کنی هم به اون شخص پاداش میدن و هم به من که از کد اون شخص استفاده کردم. میخوام بدونم چه پاداشی واقعا به من میدن و چه زمانی میدن ؟ آیا من میتونم متوجه بشم که چه پاداشی بابت کدوم مورد دریافت کردم؟

  • هر شخصی که با کد رفرال شما وارد بازی بشه اولین پولی که وارد بازی کنه و آپلندر بشه، نصف اون مقدار رو به شما میدن(توجه داشته باشید اونطرف باید آپلندر بشه تا پول برای شما واریز بشه). واریزش هم چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه
   نصف اون مبلغ اولیه که طرف وارد بازی میکنه و آپلندر میشه(یا حتی بالاتر، مثلا Pro) رو به شما میدن
   وسط صفحه قسمت پایین روی سه نقطه کلیک کنید تو قسمت message پول هایی که برای شما اومده رو نمایش میده، id اون شخص هم مشخصه

 31. سوال چهارم اینکه با حساب اینکه معلوم نیست در آینده شماره همراه ایرانی بلاک بشه یا نه آیا استفاده از شماره های مجازی مورد اعتماد هستش . و اینکه اگر ما شماره مجازی خریدیم و پیامک هم اومد آیا این شماره در آینده ها هم اگر نیاز شد پیامکش میاد . اگر اون شماره دیگه در دسترس نبود آیا میشه بدون دسترسی به اون شماره ، شماره داخل اکانت رو تغییر داد یه نه؟ و در کل بهترین راهکار برای ثبت شماره کدومه ؟ شماره ایرانی یا شماره مجازی؟

  • تو این مورد هنوز نقاط تاریکی وجود داره، متاسفانه شماره های مجازی ممکنه بعد از مدتی از کار بیوفته. چه شماره مجازی و چه شماره ایران هرکدوم ریسک های خودش رو داره. با این حال ترجیح منه اینه از شماره ایران استفاده کنم. چون تو اون قسمت پیش شماره ایران رو حذف نکردن و میشه امیدوار بود که مشکلی پیش نیاد

 32. سلام من ابتدا یک هفته بعد از ثبت نام هر روز با بازدید از بازی پاداش میگرفتم
  اما حالا پاداش حذف شده و برای بازدید روزانه پاداش نمیدهد

 33. سلام کد رفرالمو به دوستم فرستادم ثبت نام کرد از طریق لینک من بهش ۴۵۰۰یو پی ایکس داد ولی برا من پاداشی نداده چ علتی میتونه داشته باشه؟

  • سلام
   اون 4500upx پاداش ابتدای بازی هست به همه میده
   اما برای اینکه به شما هم پاداش تعلق بگیره باید دوستت upx بخره
   با خرید هر مقدار upx نصف اون مقدار، به شما پاداش میدن

 34. سلام و وقت بخیر /اگر بخوام بجای فروش زمین به upx به دلار بفروشم یه شرایط احراز هویت میخواد که الان به من چون بیش از ۵۰ زمین دارم و مدت ۷ ماه هست تو این بازی هستم اجازه میده اما نمیدونم چه کارتی تهیه کنم مستر کارت یا ویزا کارت یا پرفکت یا …..تمام این کارت ها رو هم سراغ دارم اما نمیدونم کدوم کارت رو بگیرم که بتونم زمین ها رو دلار بفروشم ایا امکانش هست راهنمایی کنید و برام ایمیل بزنید تشکر از راهنمایی شما

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید