تحلیلگر Deutsche Bank: بیت کوین “بسیار ناپایدار” خواهد بود

170
تحلیل Deutsche Bank در مورد بیت کوین

ارزروز: ماریون لابور، تحلیلگر بخش تحقیقاتی Deutsche Bank، گفت که می‌تواند تصور کند بیت کوین در آینده نقش طلا دیجیتال را ایفا کند. بیت‌کوین برای قرن‌ها دوام می‌آورد و عمدتا توسط دولت کنترل نخواهد شد.

لابور در به وب سایت Deutsche Bank با عنوان”what’s next”، برای بزرگترین موسسه بانکی در آلمان گفت. به طور بالقوه می‌توانم ببینم که بیت‌کوین به طلای دیجیتالی قرن 21 تبدیل می‌شود.  با این حال به سرمایه گذاران در مورد بی ثباتی دارایی‌های رمزنگاری شده هشدار داد. به گفته این تحلیلگر، بیشتر خریدهای BTC برای سرمایه‌گذاری و سفته‌بازی انجام می‌شود تا این که جهت مبادلات نگهداری شود.

لابور می‌گوید: چند خرید بزرگ دیگر یا خروج از بازار می‌تواند به طور قابل‌توجهی بر تعادل عرضه‌و‌تقاضا تأثیر بگذارد. بیت کوین ناپایدارتر از ان است که بتواند ذخیره ارزشی قابل اعتماد باشد. و من انتظار دارم که در آینده نوسانی باقی بماند.

تحلیلگر Deutsche Bank در مورد عدم وضع مقررات بر ارزهای رمزنگاری شده و همچنین تأثیر احتمالی آنها بر محیط زیست ابراز نگرانی کرد. همچنین اشاره کرد که بیت کوین به احتمال زیاد دارایی دیجیتالی غالب در فضای رمزنگاری باقی خواهد ماند. اتریوم ممکن است موارد استفاده بیشتری در امور مالی غیر متمرکز و با افزایش NFTها داشته باشد. اما بیت کوین همچنان از مزیت اولین ارز دیجیتال بودن بهره می‌برد.

اگر بیت کوین «طلای دیجیتال» باشد، اتریوم «نقره دیجیتال» است.

به گفته تحلیلگران با ورود شرکت های مدیرت دارایی و سرمایه گذاری به بازار احتمالاً قیمت دارایی رمزنگاری شده افزایش می‌یابد. در سال 2019، این موسسه مالی پیش بینی کرد که ارزهای دیجیتال تا سال 2030 جایگزین ارز فیات خواهند شد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلی5 بازی آنلاین و مهیج با پاداش بیت کوین؛ کسب درآمد از بازی های بلاک چینی
مقاله بعدیمتاورس : 4 راه برای سرمایه گذاری در آینده مجازی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید