برزیل آرمان شهری برای استخراج بیت کوین؛ حذف مالیات برای استخراج سبز

139
استخراج بیت کوین در برزیل

ارزروز: پیشنهاد جدیدی در کنگره برزیل مبنی بر معافیت مالیاتی استخراج بیت کوین بر روی میز است. حذف مالیات هم برای واردات ریگ‌های ماینینگ و هم برای هر استخراجی که از منابع انرژی تجدیدپذیر استفاده می‌کند.

گزارش روز شنبه از رسانه برزیلی Seudinheiro توضیح می‌دهد که یک سری پیشنهادات جدید از سوی قانونگذاران برزیلی می‌تواند انتقاداتی را که کریپتو در بزرگترین کشور آمریکای جنوبی دریافت می‌کند کاهش دهد.

کنگره همچنین پیشنهاد درنظر گرفتن کریپتوکارنسی به عنوان یک ارز به جای کالا را مورد بررسی قرار می‌دهد. با تصویب این پیشنهاد، صرافی‌های ارز دیجیتال قادر به ارائه خدمات مالی و صدور وام برای ساکنان برزیل خواهند بود.

سناتور ایرجا سیلوستر فیلهو هر سه پیشنهاد را به کنگره ارائه کرد. در حال حاضر مشخص نیست که این طرح‌ها تا چه حد از حمایت مجلس برخوردار است. اما حمایت زیادی از سوی جامعه کریپتو برزیل وجود دارد.

مدیر عامل آرتور ماینینگ، گفت در صورت معافیت مالیاتی ماینرهای ارز دیجیتال، برزیل می‌تواند به «آرمانشهر استخراج» تبدیل شود.

اگر ارز دیجیتال قانونی شود، بانک مرکزی برزیل مجاز است یک بانک مرکزی ارز دیجیتال(CBDC) ایجاد کند. این امر برزیل را در میان 9 کشور یا حوزه قضایی دیگر قرار می‌دهد که در حال حاضر CBDC را برای ساکنان خود صادر می‌‍کنند.

براساس گزارش اداره تجارت بین‌المللی، برزیل در حال حاضر کمتر از نصف برق خود را از منابع تجدیدپذیر تولید می‌کند. هزینه هر کیلووات ساعت حدود 0.12 دلار است. این عدد برزیل را تقریباً در وسط میانگین جهانی از این نظر قرار می‌دهد.

Taynaah Reis، مدیر عامل Moeda، یک شرکت مالی بلاک چین مستقر در برزیل، به Cointelegraph گفت:

کریپتو به سرعت در برزیل در حال افزایش است. نهادهای نظارتی در تشویق ماینینگ و تهیه پیش‌نویس سیاست‌ها در مورد بهترین شیوه‌ها بسیار فعال و محافظه‌کار بوده‌اند. زیرا کسب‌وکارهای بزرگ برنامه‌های خود را برای پذیرش کریپتو اعلام کردند.
Reis همچنین گفت، ماینرها باید تجهیزات خود را به عنوان ابزاری برای نظارت بر اکوسیستم در دولت برزیل ثبت کنند.

چالش تامین برق

نگرانی های موجود در مورد تامین برق در برزیل وجود دارد، جایی که سهمیه بندی برق در حال تبدیل شدن به واقعیت است. سهمیه بندی برق جایی است که بخش های کوچکی از یک کشور با توان کمتری تامین می‌شود تا از شبکه برق کلی محافظت شود.

رودا پلینی، رئیس آرتور ماینینگ، گفت که در حالی که برزیل با سهمیه بندی برق سر و کار دارد، اضافه شدن استخراج کنندگان بیت کوین را تهدیدی برای تامین نمی بیند.

یکی از مشکلات اصلی در بحث انرژی در برزیل، انتقال است. ما مازاد تولید انرژی زیادی در کشور داریم و می‌توان سرمایه‌گذاری‌های بیشتری را در تولید انرژی پاک ترویج کرد.
تامین برق در قزاقستان که تبدیل به دومین کشور بزرگ استخراج بیت کوین در جهان شده است، موضوعی مداوم بوده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیزمین‌های مجازی در سرزمین های سندباکس، آپلند و دیسنترالند به‌شدت داغ است.
مقاله بعدیآپلند Upland : نقشه راه بازی آپلند در سال 2021، ویژگی های جدید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید