برزیل قصد دارد مجازات مربوط به جرایم مرتبط با رمزنگاری را تشدید کند

115
قوانین جدید برزیل برای ارز دیجیتال

ارزروز:  برزیل در تلاش برای تصویب مقررات سختگیرانه‌تری برای جرایم مربوط به ارزهای رمزپایه است.

بر اساس بیانیه رسمی روز چهارشنبه، کمیته ویژه اتاق نمایندگان برزیل طرحی جدیدی را تصویب کرد. در این طرح مجازات‌های قابل توجهی برای جرایم مالی در حوزه‌ی ارز دیجیتال در نظر گرفته شده است.

آخرین اصلاحات قانونی بخشی از لایحه 2303/15 است. طی این اصلاحات مقدار جریمه‌ها از یک سوم ارزش پولشویی به دو سوم افزایش می‌دهد. این لایحه همچنین پیشنهاد می‌کند که حداقل مجازات حبس از سه سال به چهار سال افزایش یابد. حداکثر مدت زندان از 10 سال به 16 سال و هشت ماه و علاوه بر جریمه افزایش یابد.

Aureo Ribeiro معاون فدرال برزیل با تاکید بر اینکه این لایحه جدید به ایالت کمک می‌کند تا از برزیلی‌ها در برابر کلاهبرداری‌های رمزنگاری شده محافظت کند، خاطرنشان کرد: بیش از 300000 نفر تحت تأثیر “طرح های هرمی مالی با ارزهای رمزنگاری شده” در ریودوژانیرو قرار گرفتند.

با فقدان مقررات، مردم جایی برای مراجعه ندارند. بازار در برزیل پیشرفت کرده و تعدیل می‌شود. ریبیرو اظهار داشت: دیگر افراد سودجوئی که از فناوری برای فریب میلیون‌ها برزیلی استفاده کنند وجود نخواهد داشت.

ریبیرو به جنبه‌های دیگر این لایحه که شامل معاملات، نگهداری، مبادلات ارز فیات و پرداخت‌ها می‌باشد خوشبین بود. ریبیرو اضافه کرد که پس از قانون‌گذاری، بیت کوین به عنوان یک سیستم پرداخت در برزیل پذیرفته خواهد شد.

برزیل اخیراً نشانه هایی از رشد و توسعه ارزهای رمزنگاری شده را مشاهده کرده است. در ماه اوت، روبرتو کامپوس نتو، رئیس بانک مرکزی برزیل، از ایالت خواست با تغییر در قوانین محلی از بازار رمزنگاری استقبال کند. در ماه ژوئن، بورس اوراق بهادار برزیل به دنبال لیست کردن چندین ETF رمزنگاری دیگر در اوایل سال جاری، معامله یکی دیگر از صندوق های قابل معامله بیت کوین (ETF) را آغاز کرد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیادوارد اسنودن : بیت کوین با وجود سرکوب دولت ها قوی تر شد
مقاله بعدیواژه های پرکاربرد در بازار رمز ارزها یا همان صنعت ارزهای دیجیتال قسمت هفتم

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید