اینترنت اشیاء قصد دارد برای پذیرش بیشتر با استارت آپ‌ها رقابت کند

93
اینترنت اشیا IOT

ارزروز: ظهور اینترنت منجر به یک تغییر پارادایم شد که تقریباً همه جنبه‌های جامعه را از آن زمان متحول کرده است. این امر با اتصال رو به رشد تعداد فزاینده‌ای از دستگاه‌های دارای وای فای.موسوم به اینترنت اشیاء (IoT) که توسعه وب 2.0 را تقویت کرد، ترکیب شد.

نوآوری‌هایی که توسط فناوری بلاک چین فعال می‌شوند، مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT).اکنون به عنوان پایه وب 3.0 نامیده می‌شوند. نسخه وب 2.0 اینترنت را در زندگی روزمره ما و فرهنگ و جامعه بزرگتر ادغام می‌کند. وب3.0 نسخه دیجیتال غیرمتمرکز جهان را به صورت آنلاین به نمایش می‌گذارد که تأثیری پرشور در دنیای واقعی خواهد داشت.

skey این دو فاز را به‌طور واضح‌تر ادغام کرده و اینترنت اشیا را در بستر بلاک چین تقویت می‌کند. این شرکت جاه‌طلبی توسعه این تکنولوژی را دارد. در ساخت چنین سیستمی، پایداری، امنیت و در عین حال باز و شفاف بودن اصول اولیه است. این ویژگی‌ها همان چیزی است که فناوری بلاک چین را به یک راه حل ایده آل تبدیل می‌کند. هدف شبکه skey استفاده از مزایای بلاک چین برای رفع برخی از محدودیت‌هایی است که در حال حاضر بر روی اینترنت اشیا وجود دارد. به عنوان مثال، با کلید هوشمند خود، امیدوار است یک سیستم ارتباطی استاندارد را معرفی کند.

اینترنت اشیا، اما در بلاک چین

در حال حاضر، صدها میلیارد مورد، دستگاه و اشیاء از طریق اینترنت با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. این اشیا برخی از ویژگی‌های روزمره مورد انتظار ما، مانند مسیریابی یا تحویل غذا، را در بر می‌گیرد.

علیرغم اینکه سریعترین بازار تکنولوژی در حال رشد در جهان است، رشد آن همچنان با محدودیت هایی همراه است. از جمله فقدان استاندارد ارتباطی جهانی بین فناوری‌های مختلف اینترنت اشیا. این معمولاً به این دلیل است که رقبای تجاری ارائه دهنده، خدمات خود را منحصراً بر روی پلت فرم‌های اختصاصی خود ارائه می‌دهند.

سخنگوی شبکه اسکای در توصیف جاه طلبی‌های خود گفت که Smart Key امیدوار است استانداردی مشابه بلوتوث تعیین کند که در آن سازگاری در همه دستگاه‌ها مسلم تلقی می‌شود. این سخنگو گفت: «سیستم استاندارد شده‌ای که به شما امکان می‌دهد از دستگاه‌های اینترنت اشیا و خدمات مبتنی بر اینترنت اشیا بدون نیاز به اپلیکیشن جداگانه برای هر یک از آنها استفاده کنید.

او ضمن ابراز تاسف از بومی‌سازی و ناسازگاری اپلیکیشن‌های مختلف شهری مانند برنامه‌های حمل‌ونقل، افزود:

فقدان این سیستم جهانی یکی از بزرگترین محدودیت‌های شهرهای هوشمند است.

اطلاعات بیشتر در مورد شبکه SKEY در اینجا

اکنون، شبکه skey، با اشتیاق برای تسهیل پذیرش بیشتر بلاک چین اشیا (BoT)، محصولات و فناوری، بزرگترین رقابت مبتنی بر رمزنگاری جهان را برای استارتاپ‌ها، افراد و شرکت‌ها، پیرامون چالش شبکه skey، راه‌اندازی کرده است.

این رقابت کاتالیزوری برای ایده‌ها، مفاهیم و نمونه‌های اولیه خواهد بود که بر روی بلاک چین ساخته شده‌اند. این رقابت زیربنای شهرهای هوشمند آینده خواهد بود و هدف آن تشویق توسعه‌دهندگان و حمایت از نوآوری بیشتر در ایجاد راه‌حل‌های شهر هوشمند در بلاک چین است.

شرکت‌کنندگان تشویق می‌شوند تا یک محصول، خدمات یا برنامه آماده یا حتی یک مفهوم توسعه‌یافته را ارسال کنند. شبکه اسکای مجموعاً یک میلیون دلار جایزه توسط توکن‌های skey ارائه می‌کند. وجوه به مجموعه‌ای از کمک‌های بلاعوض تقسیم می‌شود که سپس در مراحل مختلف مسابقه اعطا می‌شود.

ده برنده در نهایت در می‌ 2022 انتخاب می‌شوند و جایزه بین آنها تقسیم می‌شود. در حالی که بهترین پروژه کلی که توسط مدیر عامل شبکه skey انتخاب شده است، جایزه ویژه ای را دریافت خواهد کرد. این شرکت همچنین اذعان کرد که برندگان تمام حقوق مالکیت محصولاتی را که به عنوان بخشی از رقابت تولید می‌کنند حفظ خواهند کرد.

بالاتر و فراتر از آن

درست قبل از اعلام مسابقه خود، شبکه skey دستخوش تغییرات مهم و پیش نیازی شد. در ماه اکتبر، شبکه skey همچنین در میان شرکت کنندگان در یکی از بزرگترین کنفرانس‌های بین المللی بلاک چین، Crypto Expo Dubai (CED) برجسته شد.

علاوه بر سازماندهی و حمایت مالی از جشن خوش آمدگویی Crypto Expo Dubai در هتل کنراد دبی، مدیر عامل Szymon Fiedorowicz.در سخنرانی اصلی خود در CED 2021 مفهوم فناوری Blockchain of Things را ارائه کرد. امسال شبکه Skey نیز به عنوان بهترین راه حل IoT در Crypto برگزیده شد.

شبکه Skey همچنین شبکه اصلی خود را در 10 نوامبر راه اندازی کرد. این شبکه یک شاخه مستقل از بلاک چین شبکه Skey است که به استفاده از تولید اختصاص یافته است. به عنوان محصول نهایی در یک سری پروژه‌های بلاک چین، mainnet نسخه رسمی بلاک چین شبکه Skey است. با وجود تأخیر در کار کنفرانس، انتشار mainnet اکنون چالش شبکه اسکای را ممکن کرده است.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیNFT می‌تواند از بیت کوین بزرگتر شود؛ Kevin O’Leary
مقاله بعدیبیت کوین و اتریوم در سال جدید به 100 هزار دلار و 5 هزار دلار خواهند رسید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید