بازی های بلاک چینی بر خلاف روند نزولی بازار حرکت کردند

54
بازی های بلاک چینی

ارزروز: توکن‌ بازی هایMetaverse Ethverse (ETHV)، The Sandbox (SAND)، GameSwap (GSWAP)، Yield Guild Games (YGG) و Axie Infinity (AXS) معدود ارزهای دیجیتالی هستند که در 17 نوامبر برخلاف روند نزولی بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و بیشتر بازار، افزایش داشته‌اند.

بهترین عملکرد در کریپتو

بخش نوظهور دنیای بلاک چین شاهد افزایش بیش از 9 درصدی ارزش بازار آن در 24 ساعت گذشته بود. همچنین رشد تقریباً 8 درصدی در هفت روز گذشته ارزش بازار را به 17.42 میلیارد دلار رساند. این دستاورد در پی حرکت‌های صعودی اکسی اینفینیتی ، سندباکس ،Ethverse، GameSwap، Yield Guild Games و سایر بازارها به دست‌آمد.

عملکرد توکن بازی ها
عملکرد توکن های بازی در 24 ساعت و هفت روز گذشته. منبع: Messari

در همین حال، حدود 140 توکن متعلق به بخش مالی غیرمتمرکز، مجموعاً حدود 10درصد در هفته گذشته ضرر کرده‌اند.

عملکرد ارزهای دیجیتال
عملکرد بخش کریپتو در هفت روز گذشته. منبع: Messari

با این حال، ارزش کل بازار کریپتو با بیش از 14.50 درصد کاهش به 2.47 تریلیون دلار رسید.

تاکتیک InterHedging؟

توکن‌های بازی نه تنها از نظر دلار بهتر عمل کردند، بلکه نسبت به BTC و ETH نیز عملکرد بهتری داشتند. برای مثال، توکن دنیای مجازی The Sandbox بیش از 27 درصد نسبت به بیت کوین و اتر افزایش یافت. علاوه بر این، ETHV، یک دارایی نسبتا ناشناخته، نسبت به دو ارز دیجیتال برتر بیش از دو برابر شد.

نمودار قیمت توکن سندباکس
نمودار قیمت جفت ارز SAND/USDT تایم فریم روزانه. منبع: TradingView

جریان سرمایه از دارایی‌های رمزنگاری برتر به بخش بازی‌های رمزنگاری فعال با موجی از به روز رسانی‌های خوش بینانه همزمان شد.

این شامل آندرسن هوروویتز بود که یک دور بودجه ۵ میلیون دلاری برای استارت‌آپ بازی‌های بلاک چین مستقر در سیاتل Irreverent Labs و اعلام Polygon مبنی بر سازماندهی یک hackathon صدهزاردلاری برای ایجاد انگیزه در توسعه‌دهندگان برای ساخت و نمایش بازی‌های اجرا شده بر روی بلاک‌چین را بر عهده داشت.

در رویدادی دیگر، سهام شرکت بازی آنلاین WeMade مستقر در کره بیش از 400 درصد افزایش یافت و در 15 نوامبر به ارزش بازار بیش از 5 میلیارد دلار رسید.

نمودار قیمت WEMADE
نمودار قیمت WEMADE تایم فریم روزانه. منبع: TradingView

دستاوردهای این شرکت پس از راه‌اندازی بازی مبتنی بر بلاک چین MIR4 ظاهر شد، که مانند Axie Infinity و The Sandbox به بازیکنان اجازه می‌دهد با تبدیل اقلام درون پلتفرم به دارایی‌های دیجیتال نقدشونده، ارزهای رمزنگاری شده کسب کنند.

در کل، به نظر می‌رسد که بخش بازی‌های بلاک چین در حال ایجاد جایگاه خاص خود است. آرجون کالسی، معاون رشد در Polygon، اظهار داشت:

با پارادایم Web3 بازی‌های Play-to-earn، که در آن گیمرها می‌توانند از زمان و دستاوردهای درون بازی خود کسب درآمد کنند، این بازار قرار است در سال‌های آینده چندین برابر رشد کند.

مقاله قبلیتحلیل تکنیکال : نمودار قیمت بهترین های بازار ارز دیجیتال – 27 آبان
مقاله بعدیتأسیس اولین سفارت بلاک چین در جزیره کوچک دریای کارائیب؛ بارابادوس 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید