بلاک چین کیوتیز

ارزروز: بلاک چین کیوتیز یک بازی پرورش هیولا مشابه Etheremon، Axie Infinity و World of Ether است. در Blockchain Cuties، بازیکنان می‌توانند کلکسیونی از هیولاها به اصطلاح کیوتی جمع آوری، تولید مثل و به نبرد بفرستند.

فروشگاه بلاک چین کیوتیز

به منظور درک بهتر‌ اینکه چه نوع کسانی از Blockchain Cuties لذت خواهند برد، نشستیم و نحوه بازی آن را یاد گرفتیم.‌ در این مقاله مواردی را که کشف کرده‌ایم ارائه می‌دهیم.

ما تمام ویژگی‌های اصلی بازی، از جمله ثبت نام، خرید Cuty، تولید مثل، ارسال Cuty در ماجراجویی، حمله به رئیس، و موارد دیگر را بررسی می‌کنیم. همچنین به طور خلاصه به نظرات خود در مورد بازی پس از انجام آن اشاره خواهیم کرد.

ثبت نام  بلاک چین کیوتیز

برای ثبت نام، ابتدا باید به وب سایت رسمی Blockchain Cuties رفته و روی شروع بازی کلیک کند.

ثبت نام بلاک چین کیوتیز

گزینه‌های مختلفی را برای شروع ارائه شده است، از جمله ثبت نام با ایمیل، یک کلید خصوصی یا یک کیف پول جدید. ما توصیه نمی کنیم که یک کلید خصوصی اتریوم را در فرم وب وارد کنید. ممکن است‌ این صفحه کلیدهای خصوصی را منتشر نکند، بلکه فقط از آن برای امضای تراکنش استفاده می‌کند. صرف نظر از‌ این، از لحاظ امنیتی درست نیست کلید خصوصی خود را در فرم‌های عجیبی که توسط مدیران سایت ساخته می‌شود، وارد کنید.

برای ادامه ثبت نام بدون نیاز به وارد کردن کلید خصوصی، می‌توانید روی نماد Metamask در پایین سمت چپ فرم لاگین کلیک کنید.فرم لاگین

با این کار درخواست اتصال به کیف پول متامسک ایجاد می‌شود. با کلیک بر روی connect → sign به کیف پول خود متصل می‌شوید. در صورتیکه کیف پول ندارید باید افزونه متامسک را روی مرورگر خود نصب کنید و کیف پول جدید بسازید.

پس از اتصال به کیف پول فرم ثبت نام ظاهر می‌شود. در‌این مرحله، باید برای تکمیل ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور بازی را ایجاد کند.

فرم ثبت نام بلاک چین کیوتیز

گرفتن یک کیوتی رایگان

کسانی برای اولین بار وارد این بازی می‌شوند شاید تمایل به سرمایه‌گذاری نداشته باشند. به همین دلیل، بازی یک کیوتی رایگان می‌دهد که می‌توانید آن را برای ماجراجویی ارسال کنید.

برای گرفتن کیوتی باید در پایین صفحه روی Get Tutorial Pet کلیک کنید در حالی که در ابتدای صفحه My Cuties قرار دارید.

دریافت کیوتی رایگان

خرید کیوتی

با کیوتی رایگان نمی‌توانید تولید مثل انجام دهید. بنابراین اگر می‌خواهید طیف وسیعی از ویژگی‌ها را در بلاک چین کیوتیز تجربه کنید، باید یک کیوتی کامل برای خود خریداری کند.

برای خرید کیوتی می بایست از برگه بازار در بالای صفحه اقدام به خرید کنید. تعداد زیادی کیوتی با قیمت مناسب توسط سایر بازیکنان به فروش گذاشته شده است.

خرید کیوتی

در بالا سمت چپ ابزار مرتب سازی نیز تعبیه شده است.‌شما می‌توانید بر اساس چندین پارامتر، از جمله جوانترین، قدیمی‌ترین، ارزان‌ترین، گران‌ترین، با تجربه‌ترین، بیشترین لایک، آخرین و نسل کیوتی‌ها مرتب کنید.

هنگامی که یک کیوتی را انتخاب کردید، به صفحه اطلاعات آن آورده می‌شوید. با کلیک بر روی آیکون خرید یک پنجره تأیید ظاهر می‌شود.

خرید کیوتی

در پایین پنجره قیمت کیوتی به اتریوم نمایش داده شده است. اگر این دکمه را فشار دهید، تراکنش برای تأیید نهایی به Metamask ارسال می‌شود.

تولید مثل در بلاک چین کیوتیز

چندین کار وجود دارد که می‌توانید با Cuty خود انجام دهید، از جمله ارسال آنها به ماجراجویی. اما فعالیت اصلی در بازی همان تولید مثل کیوتی است.

هر کیوتی حامل تعدادی ژن است. هنگامی که دو کیوتی را تولید مثل می‌کنند، فرزندی تولید می‌شود که حاوی ژن‌های هر دو والدین است.

دارایی کیوتی

همانطور که نسلی از کیوتی‌ها تولید می‌شود، گونه‌های نادری می‌توانند متولد شوند که دارای ویژگی‌های منحصر به فردی از ژن‌ها هستند.‌ این گونه‌ها را می‌توان با قیمت بالاتری در بازار به فروش رساند.

برای تولید مثل دو کیوتی، باید روی برگه My Cuties کلیک کند.

در این برگه لیست کیوتی های شما نمایش داده می‌شود. سپس باید روی کیوتی خاصی که می‌خواهد “پدر” شود کلیک کنید. بر خلاف World of Ether، در بلاک چین کیوتیز جنسیت مطرح نیست. بنابراین هر کیوتی می‌تواند مادر یا پدر باشد.

فشار دادن دکمه breed از داخل صفحه اطلاعات کیوتی، صفحه جدید باز می‌شود.

تولید مثل کیوتی

در این صفحه باید روی باکس سمت چپ کلیک کنید تا جفت(مادر) انتخاب شود و سپس روی breed کلیک کنید.

انتخاب جفت برای کیوتی

چند دقیقه طول می‌کشد تا کیوتی جدید تولید شود. اما سرانجام، یک کیوتی جدید در دسترس قرار می‌گیرد که شبیه به والدین خود است.

ماجراجویی در Blockchain Cuties

تولید مثل کیوتی تنها کاری نیست که می‌توانید در بلاک چین کیوتیز انجام دهید. شما می‌توانید کیوتی‌ها را به ماجراجویی بفرستید تا دشمنان را شکست دهند و غنیمت جمع کنند.

ماجراجویی کیوتی

برای این کار می‌بایست در برگه ماجراجویی آمادگی برای ماجراجویی را انتخاب کنید.

با این انتخاب کیوتی‌های شما نمایش داده می‌شود. پس از انتخاب کیوتی، لیستی از مناطق مورد علاقه برای ماجراجویی ظاهر می‌شود.

برای ما چهار گزینه برای ماجراجویی وجود داشت. اما ممکن است که گزینه‌های بیشتری در‌اینده وجود داشته باشد.

ماجراجویی در بلاک چین کیوتیز

انتخاب یکی از‌این مناطق باعث می‌شود که کیوتی بلافاصله با حریفی که در منطقه برخورد می‌کند مبارزه کند. هشدار در گوشه بالا، سمت راست صفحه نشان می‌دهد که نبرد را برده یا باخته است.

نبرد کیوتی آیتم‌ها در بلاک چین کیوتیز

اگر در نبرد پیروز شود،‌ این هشدار همچنین نشان می‌دهد که کیوتی چه چیزی را به عنوان غنیمت به دست آورده است. این مورد در برگه موجودی نمایش داده می‌شود.

مکانیزم نبرد کیوتی

بلاک چین کیوتیز از یک الگوریتم پیچیده برای تعیین برد و باخت در نبرد استفاده می‌کند. اما در اصل، نحوه کار‌ به این  صورت است:

هر یک از شخصیت‌های بازی، چه کیوتی و چه دشمن، دارای قدرت خاصی هستند.‌ این قدرت شامل سطح کیوتی شخصیت، اصالت، کمیابی و ویژگی پاداش(بونس) است.

هنگامی که یک شخصیت حمله می‌کند، یک عدد تصادفی از 1 تا 20 انتخاب و به قدرت و پاداش حمله خود را اضافه می‌کند. هنگامی که یک شخصیت مورد حمله  دیگری قرار می‌گیرد، عددی را از 1 تا 20 انتخاب و به قدرت خود و پاداش دفاع اضافه می‌کند.

اگر عدد شخص مدافع بیشتر از مهاجم باشد، حمله بی اثر خواهد بود. اگر عدد مدافع کمتر از مهاجم باشد، حمله انجام می‌شود.

اگر عدد تصادفی که انتخاب کردید 1 باشد حمله شما بی اثر خواهد بود. اگر عدد 20 باشد حمله موثر می‌باشد. اگر حمله موفقیت آمیز باشد، شخصیت مهاجم 1 امتیاز می‌گیرد. اگر حمله‌ای از دست برود، شخصیت مدافع 1 امتیاز می‌گیرد. شخصیتی که بالاترین امتیاز را در پایان نبرد کسب می‌کند، در نبرد پیروز می‌شود.

آیتم‌های Blockchain Cuties

علاوه بر خود کیوتی، آیتم‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید در بلاک چین کیوتیز جمع آوری کنید.‌ این آیتم‌ها به عنوان غنیمت از شکست دشمنان در ماجراجویی به دست می‌آید.

برخی از آیتم‌ها مانند معجون کاربردی و مفید هستند. برخی دیگر باعث حمله موفق، دفاع، شانس افتادن آیتم و یا افزایش exp rate می‌شود.

آیتم کاربردی

این موارد عبارتند از اکسیر زندگی، اکسیر زندگی بزرگتر، معجون ماجراجویی، معجون ماجراجویی بزرگ، اکسیر باروری، اکسیر جوانی، اکسیر اصالت و آویز لباس.

این اقلام فقط یکبار قابل استفاده هستند. هنگام استفاده، آنها انواع مختلفی از مزیت‌ها را ایجاد می‌کنند. از جمله کاهش زمان استراحت، کاهش زمان استراحت ماجراجویی، حذف زمان استراحت برای تولید مثل، کاهش یک نسل (افزایش عدد نسل کیفیت کیوتی را کاهش می‌دهد)

بسته‌های شامل آیتم

هر یک از‌ این بسته‌ها شامل سه آیتم یا بیشتر است. اگر یک کیوتی از همه اقلام موجود در بسته استفاده کند، 3 امتیاز برای کاهش زمان استراحت ماجراجویی دریافت می‌کند.

در‌اینجا لیستی از همه بسته‌ها، با شرح مزایای هر کدام آمده است:

+60درصد exp، حمله+19، دفاع +16 و 12درصد شانس

  • Arctic set (3 مورد): 40درصد exp، حمله4+، دفاع 4+ و 25درصد شانس
  • Wood Elf’s Set (3 مورد): 25درصد exp، حمله4+، دفاع 4+ و 10درصد شانس
  • Sultanate Set (3 مورد): حمله 6+، دفاع 6+ و 50درصد شانس
  • Pharaoh’s Set (3 مورد): 80درصد exp و 80درصد شانس
  • Arcane Set (3 مورد): 30درصد exp، حمله 5+، دفاع 5+ و 20درصد شانس
  • Thug’s Life Set (3 مورد): حمله 5+، دفاع 5+ و 95درصد شانس
  • Samurai Set (3 مورد): حمله 10+ و دفاع +10+
  • Hussar Set (5 مورد): 60درصد exp، حمله 19+، دفاع 16+ و 12درصد شانس
  • Powered armor set (4 مورد): حمله 10+ و دفاع 10+

آیتم‌ها نوعی “پیشرفت تدریجی” به بازی ارائه می‌دهند و به کیوتی اجازه می‌دهند در طول زمان با نبردها و به دست آوردن غنیمت قدرتمندتر شوند.

نبرد کیوتی با رئیس

در بلاک چین کیوتیز علاوه بر ماجراجویی، می‌تواند در نبرد Raid Boss نیز شرکت کند. برای شروع نبرد Raid Boss،  باید کیوتی شما سطح 2 یا نهایتا سطح 5 باشد. نبرد Raid Boss از برگه ماجراجویی در منوی بالای صفحه قابل دسترسی است.

با انتخاب‌این نماد لیستی از رئیس‌های فعلی ظاهر می‌شود.

نبرد با رئیس در بلاک چین کیوتیز

و با کلیک بر روی تصویر رئیس، به صفحه اطلاعات مربوط به آن رئیس می‌روید. هنگامی که در‌این صفحه هستید، می‌توانید کیوتی مورد نظر را به نبرد علیه‌ این رئیس بفرستید.

نبرد در بلاک چین کیوتیز

Raids یک رویداد گسترده در سراسر بازی است. وقتی یک رئیس خاص فعال باشد، بازیکنان سراسر جهان سعی می‌کنند او را شکست دهند. اگر مجموع مبارزات همه بازیکنان منجر به بیش از 50درصد برد شود، جایزه رئیس افزایش می‌یابد. از طرف دیگر، اگر اکثر بازیکنان در مبارزات خود شکست بخورند، میزان جایزه کاهش می‌یابد.

بازیکنان Blockchain Cuties هر روز بر اساس تعداد بردهایی که در مجموع دریافت کرده‌اند، از محل جایزه پاداش دریافت می‌کنند. بازیکنان یک ارز رمزنگاری شده به نام CUTE دریافت می‌کنند و Cutie مورد استفاده در مبارزه، توکن pow را دریافت می‌کند که می‌تواند برای خرید آیتم آرایشی استفاده شود.

پیش فروش Wars of Cutieland

در‌اینده‌ای نزدیک، تیم Blockchain Cuties قصد دارد توسعه بازی را با نام Wars of Cutieland منتشر کند.‌ این توسعه به بازیکنان اجازه می‌دهد زمین بخرند، ارتش Cuty را جمع آوری کرده و با یکدیگر به جنگ بپردازند.

توسعه دهنده گان این بازی در حال حاضر به دنبال فروش زمین‌ها برای جمع آوری کمک‌های مالی جهت توسعه هستند.

مروری بر بلاک چین کیوتیز

به نظر شما Blockchain Cuties سرگرم کننده است؟ آیا دوست دارید امتحان کنید؟

اگر بازی‌های این چنینی را دوست دارید، ممکن است بلاک چین کیوتیز را نیز دوست داشته باشید.‌ این بازی تمام انتظارات یک بازی از‌ این ژانر را براورده می‌کند.‌ سیستم ژنتیکی پیچیده، بازار مبتنی بر وب، ماجراها و آیتم‌های ویژه.

از سوی دیگر،‌ در این ژانر گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد. بنابراین شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چه چیزی Blockchain Cuties را در بین گزینه‌های متعدد منحصر به فرد می‌کند.

پس از انجام بازی، اینطور می‌توان به این سوال پاسخ داد که این در این بازی سیستم آیتم‌ها به خوبی تعریف شده است. در بسیاری از بازی‌های ازین دست، آیتم ها یا لوازم آرایش هستند یا توسعه دهندگان نتوانتسه اند سیستم آیتم ها را به‌ خوبی تعریف کنند. اما در بلاک چین کیوتیز، کیوتی شما به وضوح قوی تر می‌شود. و این بخاطر دست یافتن به آیتم های جدید است.

بنابراین اگر ترجیح می‌دهید یک بازی با پیشرفت مرحله‌ای خوب انجام دهید، ممکن است Blockchain Cuties را به بازی‌های دیگر در‌این سبک ترجیح دهید.

از سوی دیگر، نبردهای بلاک چین کیوتیز به صورت خودکار انجام می‌شود و بازیکن زیاد درگیر نمی شود. بنابراین اگر می‌خواهید سیستم رزمی پیچیده تری را تجربه کنید، ممکن است Axie Infinity را ترجیح دهید.

به طور کلی، می‌توان گفت که Blockchain Cuties یک بازی سرگرم کننده است. طرفداران ژانر پرورش هیولا باید آن را امتحان کنند تا ببینند‌ ایا آن را دوست دارند یا خیر.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیبه روز رسانی آلونزو Alonzo برای کاردانو با موفقیت انجام شد
مقاله بعدینگاه ویژه خزانه داری آمریکا به استیبل کوین ها و شاید وضع قوانین جدید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید