ارزروز: Bitfinex صرافی ارز دیجیتال در تلاش برای افزایش امنیت و حریم خصوصی مشتریان در بستر خود، از تصویب یک استاندارد احراز هویت باز U2F در سرویس پرداخت‌های تجاری خود Bitfinex Pay خبر داده است.

این حرکت برای فروشگاه‌های آنلاین و بازرگانانی که از ویجت Bitfinex Pay استفاده می‌کنند، امکان دریافت پرداخت کالا و خدمات را در طیف وسیعی از دارایی‌های رمزنگاری، از جمله بیت کوین، اتریوم، لایتنینگ و تتر در بلاک چین اتریوم و ترون فراهم می‌کند.

مشتریان یک فروشنده رسمی می‌توانند هنگام پرداخت، گزینه “پرداخت با Bitfinex” را انتخاب کنند. پس از یک دور زدن کوتاه از طریق درگاه پرداخت Bitfinex، مشتری به وب سایت فروشنده بازگردانده می‌شود. پس از تأیید، پرداخت مستقیماً به آدرس کیف پول متصل به Bitfinex فروشنده ارسال می‌شود.

با این مقدمه، Bitfinex کلید U2F-یک دستگاه USB فیزیکی-را به عنوان جایگزینی برای روشهای احراز هویت دو عاملی سنتی مانند پیام متنی یا اعلانات برنامه قرار می‌دهد. این دستگاه‌ها می‌توانند در لپ‌تاپ‌ها و تلفن‌های همراه استفاده شوند و برای تأیید پرداخت نیاز به رمز عبور 6رقمی‌ دارند.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex، نظرات خود را در مورد این ویژگی به اشتراک گذاشت:

Bitfinex Pay به عنوان یک عامل پیشتاز در پرداخت‌های دیجیتالی محسوب می‌شود. در حال حاضر نیز تبدیل به یک ابزار پرداخت محبوب شده است. با افزودن U2F ما ابزارهای بیشتری را برای محافظت از خود در اختیار کاربران خود قرار می‌دهیم.

وی افزود: این کلیدهای امنیتی باعث می‌شود که هکر نتواند رمز عبور شما و کد دو عاملی را رهگیری کند.

نوامبر سال گذشته، Paypal، پرداخت‌های رمزنگاری شده را در ایالات متحده راه اندازی کرد. این ویژگی به مشتریان این امکان را داد که مجموعه‌ای از دارایی‌های دیجیتالی محبوب را خریداری، نگهداری و بفروشند. اخیراً، این ویژگی را در بازار انگلستان نیز را گسترش داد.

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیالین ورلدز (Alien Worlds)
مقاله بعدیاکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید