Bitfinex اولین پل L2 را از CeFi به DeFi راه اندازی می کند

184
Bitfinex

ارزروز: صرافی ارز دیجیتال Bitfinex امروز برای اولین بار از سرویس جدید خود رونمایی کرد. این سرویس می تواند بستر متمرکز خود را با پلت فرم تجاری غیرمتمرکز لایه 2 و زیرمجموعه DeversiFi ارتباط دهد.

این پل دسترسی کاربران به تجربیات بدون مجوز و حریم خصوصی سیستم‌های مالی غیر متمرکز (DeFi) را در ترکیب با ویژگی‌های نقدینگی بالا و قابلیت دسترسی موسسات مالی متمرکز (CeFi) فراهم می‌کند. در اعلان بیتفینکس ذکر شد که معاملات در ابتدا منحصر به تتر خواهد بود. در آینده ممکن است توکن‌های مختلف ERC-20 نیز اضافه شوند.

DeversiFi مبتنی بر اتریوم یک پلت فرم تجاری است که بر اساس فناوری مقیاس پذیر StarkWare ساخته شده است. دو ماه پیش، آنها اولین پل لایه 2 را بین Ethereum و شبکه Polygon راه اندازی کردند. این اقدام به منظور دور زدن هزینه‌های زیاد کارمزد در on-chain طراحی شده بود.

در سال 2021 شاهد افزایش قابل توجه سیستم عامل‌های لایه دو مانند Arbitrum و Optimism بوده‌ایم. این امر به پذیرش بیشتر پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز کمک کرده است.

ویل‌هاربرن، مدیرعامل و بنیانگذار DeversiFi، گفت:

لایه 2 آینده بلاک چین است. چه شبکه Lightning برای بیت کوین باشد یا رول آپ هایی مانند DeversiFi برای Ethereum ارزهای رمزنگاری شده و DeFi سرانجام در آستانه دسترسی به همه هستند.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex ، همچنین انتظارات خود را در مورد پذیرش احتمالی پس از راه اندازی به اشتراک گذاشت:

“من اطمینان دارم که با افزایش علاقه به DeFi، این مکانیسم انتقال کم هزینه در بین مشتریان Bitfinex مورد استفاده قرار می‌گیرد.”

ARZROUZ.COM

مقاله قبلیرگولاتورهای چینی نیروهای خود را برای مقابله با ارز دیجیتال متحد می‌کنند
مقاله بعدیجدیدترین ممنوعیت ارز دیجیتال در چین شدیدترین آن است

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید